Nie sztuką jest wygrać ze słabszą drużyną, a z równorzędną. Takim rywalem była Korona

31-08-2018 23:05,
Mateusz Kaleta

Piotr Stokowiec, trener Lechii Gdańsk nie ukrywał dużej radości po wygranej nad Koroną (2:0). To było czwarte zwycięstwo jego drużyny z rzędu.  - Jestem bardzo szczęśliwy po tym spotkaniu. Trzeba się cieszyć, bo wygląda to pięknie. Nie jest sztuką wygrać ze słabszą drużyną, a równorzędną. Taką była dzisiaj Korona - powiedział na konferencji prasowej.

Piotr Stokowiec: - Jestem bardzo szczęśliwy po tym spotkaniu. Trzeba się cieszyć, bo wygląda to pięknie. Nie jest sztuką wygrać z drużyną słabszą, a z równorzędną. A Korona dzisiaj była równorzędnym rywalem. Wynik cały czas był pod znakiem zapytania. To były ciężko wywalczone punkty. 

REKLAMA

Gramy piłkę wyrachowaną i konsekwentną. Dobre realizowanie założeń taktycznych przyczyniły się do tego, że mamy trzy punkty. W naszej ekipie panują dobre relacje i atmosfera. Jutro na mecz rezerw wybiegnie kolejna jedenastka, tych którzy między innymi dochodzą do siebie po kontuzjach. To dla nas też bardzo ważny mecz, bo nie ma nic lepszego jak rywalizacja. Po przerwie reprezentacyjnej powinna być ona jeszcze większa.

fot: Anna Benicewicz-Miazga

Wasze komentarze

real2018-09-01 07:39:34
krytycy trenera Letieriego przeczytajcie to kika razy
albo kupcie akcje Korony .........
tego sie bardzie obawiam przy wazszych goracych glowach
@2018-09-01 15:37:10
Grać w roli lidera i do tego bronić się na własnym stadionie, to faktycznie wyczyn godny piłki wyrachowanej i konsekwentnej.

Projekt i wykonanie: CK Media Group