Korona trenuje przed Śląskiem. Wracają Górski i Kovacević, Arweladze na badaniach

07-08-2018 13:44,
Mateusz Kaleta

Piłkarze Korony Kielce rozpoczęli przygotowania do poniedziałkowego spotkania ze Śląskiem Wrocław. Trener Gino Lettieri nie może na razie liczyć na wszystkich swoich zawodników, a sytuacja kadrowa będzie klarować się dopiero w trakcie kolejnych treningów. Do zajęć wrócili nieobecni w ostatnim meczu Adnan Kovacević oraz Maciej Górski, ale zabrakło Gruzina Wato Arweladze.

Nie jest jeszcze pewne, czy wystąpią oni w kolejnym spotkaniu. "Kova" powraca do siebie po urazie, jakiego nabawił się w meczu 2. kolejki z Legią Warszawa. Bośniak trenował cały poprzedni tydzień z drużyną, jednak decyzją szkoleniowca nie znalazł się w kadrze na mecz z Wisłą Płock. Dzisiaj także wziął udział w treningu zespołu i jak sam mówi - czuje się coraz lepiej. - Więcej będzie wiadomo po kolejnych treningach - dodaje piłkarz.

REKLAMA

Po problemie z kostką powoli dochodzi do siebie także Maciej Górski. 28-latek znalazł się wprawdzie w meczowej osiemnastce na spotkanie w Płocku, ale nie pojawił się na murawie. Napastnik powinien być już jednak do dyspozycji trenera Gino Lettieriego na mecz ze Śląskiem.

W starciu z "Nafciarzami" boisko przedwcześnie opuścił Gruzin Wato Arweladze. To efekt urazu barku, jakiego nabawił się w drugiej połowie spotkania. 20-latek nie wziął udziału w dzisiejszym treningu Korony,  a zamiast tego udał się do szpitala na konsultację lekarską. Jego stan zdrowia powinien rozstrzygnąć się w ciągu kolejnych dni.

fot: Maciej Urban

Wasze komentarze

...a wzmocnienia w przyszłym roku?!!2018-08-07 15:01:14
...a nowe twarze czyli wzmocnienia już nie planowane?...
PP2018-08-07 18:42:54
Arweladze jak jest kontuziowany to spore wzmocnienie. 11 na 10 grali na Płock i ani jednej dobrej akcji nie przeprowadził. Maciek Górski przynajmniej się stara.
jj2018-08-07 21:29:39
Górski wraca? No to max 1 punkt będzie.
Remi2018-08-08 11:24:56
Jak był Arwaladze na boisku to atakowała Wisła więc co miał grać z przodu

Projekt i wykonanie: CK Media Group