Korona TV: skrót sparingu Korony z Wisłą (wideo)

05-07-2018 22:10,
Redakcja

Korona TV opublikowała skrót sparingu przegranego przez żółto-czerwonych z Wisłą Płock aż 0:3. Wszystkie bramki padły już w pierwszej połowie, a jedną z nich strzelił wychowanek kieleckiego klubu, Karol Angielski. Nie najlepiej w tej sytuacji zachował się młody golkiper ekipy ze Świętokrzyskiego, Paweł Sokół.

obserwator2018-07-05 22:25:38
A gdzie była obrona. Sokół zawalił przy pierwszej bramce to prawda, ale przy następnych to całkowita bierność obrońców.
aaa2018-07-05 22:28:55
bramkarz potrzebny od zaraz.
Korona 03 Kielce2018-07-05 23:46:51
Trochę jak dzieci we mgle , przykro patrzeć
no stety2018-07-06 05:58:16
Bramkarz- TRAGEDIA!!! Mówi się że nie mamy napastnika. Drużyna póki co jest rozpierdz....ielona. Drużynę trzeba budowac od defensywy . Tymczasem co mamy na ten moment? Niewiele mamy...
Transfery2018-07-06 07:22:35
Warto spojrzeć na 90minut.pl - zakładka Transfery Ekstraklasa i zobaczyć jak się wzmocniły inne kluby i jak my wyglądamy na ich tle.
brutal2018-07-06 08:00:12
"młynarze" muszą potrenować stare przyśpiewki przed sezonem "...nic się nie stało , Koronko , nic się nie stało ...." , a reszta kibiców musi się przygotować na "taniec z gwiazdami" kopacze będą tańczyć jak inni im zagrają , a dla nas będą tańczyć "Z GWIZDAMI"

ps: Górski jest odporny na gwizdy przetrenował to "jesienią" minionego sezonu , tak , że na niego trzeba coś więcej przygotować . Do zobaczenia na "prezentacji" ze sztabem będzie ich może ze 25 . Pozdrówka ;)
REAL2018-07-06 09:29:18
EKSPERYMENT KORONA TRAWA..............
Kibic. CK2018-07-06 09:41:28
Co ja widzę Korona w pierwszej lidze to przykre
Dario...2018-07-06 10:35:14
Ten sokół w bramce to dramat! Obrona mu w sumie też nie pomagała!! Jak nie będzie wzmocnień to może być słabo!