Mecz reprezentacji kobiet Polska - Szkocja na Kolporter Arenie. Wstęp wolny

01-06-2018 13:25,
Redakcja

Już niedługo, bo we wtorek, 12 czerwca, na Kolporter Arenie odbędzie się mecz piłki nożnej kobiet w ramach eliminacji do mistrzostw świata. Rywalkami Polek będą Szkotki, a samo spotkanie jest bardzo ważne dla układu tabeli. Tylko wygrana utrzyma biało-czerwone na poważnie w ogniu walki o awans na mundial. Decyzją Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej, wstęp na ten pojedynek będzie bezpłatny dla wszystkich kibiców.

Z grupy 5 kwalifikacji do mundialu, promocję uzyskają 2 najlepsze zespoły. Polska zajmuje aktualnie 3. miejsce mając 7 punktów i tracąc aż 8 do liderek ze Szwajcarii, ale już tylko 2 do Szkocji. Ekipa z Wielkiej Brytanii ma jednak do rozegrania jeszcze zaległe spotkanie z Białorusinkami.

REKLAMA

Tak czy inaczej, potyczka na Kolporter Arenie będzie niezwykle istotna dla losów awansu Polek na kobiecy mundial. Biało-czerwone mają za co szukać okazji do rewanżu – w kwietniu przegrały bowiem w Szkocji aż 0:3.

Wszyscy zainteresowani obejrzeniem w akcji kobiecych reprezentacji Polski i Szkocji, decyzją ŚZPN nie muszą płacić za wejściówki ani złotówki. Na pojedynek, który rozpocznie się we wtorek, 12 czerwca o godzinie 15:30 na Kolporter Arenie, obowiązuje wstęp wolny. Organizatorzy przygotowali także bezpłatne miejsca parkingowe dla grup zorganizowanych.

Wszelkich informacji można uzyskać pod numerami telefonów:

Iwona Marlica – 512 030 112

Maciej Cender – 797 168 902

fot. Paula Duda (laczynaspilka.pl)

Projekt i wykonanie: CK Media Group