Legia Warszawa - Korona Kielce. Gdzie obejrzeć mecz w TV?

27-04-2018 16:23,
Redakcja

Po bolesnej porażce z Jagiellonią Białystok u siebie, Korona Kielce powalczy o zmazanie plamy i sprawienie niespodzianki. Bo niewątpliwie taką będzie zwycięstwo przy Łazienkowskiej z aktualnym mistrzem Polski.Dziś rywalem drużyny Gino Lettieriego będzie Legia Warszawa. Informujemy, gdzie będzie można obejrzeć w telewizji to spotkanie. 

Transmisja meczu Legia Warszawa - Korona Kielce od godz. 20:00, w ramach Super Piątku w Canal+ Sport, którego prowadzącym będzie Cezary Olbrycht, zaś jego rozmówcą Andrzej Juskowiak. Spotkanie rozpocznie się trzydzieści minut później. Komentatorami meczu będą Marcin Rosłoń i Kazimierz Węgrzyn. 

REKLAMA

Przypominamy również o naszej tekstowo-zdjęciowej relacji NA ŻYWO, którą będziemy przeprowadzać z potyczki na stadionie przy ulicy Łazienkowskiej w Warszawie. Zaczniemy od składów, które opublikujemy już godzinę przed pierwszym gwizdkiem sędziego.

Relacja NA ŻYWO - kliknij TUTAJ

Mecz dodatkowo będzie można obejrzeć w internetowej platformie Canal+ Sport Online, ale usługa jest dostępna tylko dla abonentów.

Transmisja TV: Canal+ Sport. Stream w internecie: Canal+ Sport Online. Relacja live: CKsport.pl. 

fot. Paula Duda

Dodaj komentarz

Projekt i wykonanie: CK Media Group