13 maja PGE VIVE powalczy o trofeum. Azoty Puławy rywalem w finale Pucharu Polski

23-04-2018 11:48,
Marcin Długosz

W niedzielę, 13 maja, drużyna PGE VIVE Kielce będzie mogła sięgnąć po pierwsze trofeum w obecnym sezonie. Tego bowiem dnia w Kaliszu rozegrany zostanie finał Pucharu Polski, w którym rywalem żółto-biało-niebieskich będą Azoty Puławy. Można już kupować bilety na to wydarzenie.

Puławianie rozegrali bardzo emocjonujący dwumecz półfinałowy z Gwardią Opole, eliminując ją zaledwie jedną bramką. Kielczanie natomiast rozbili Górnika Zabrze i zakwalifikowali się bez najmniejszych problemów.

REKLAMA

Finał – rozgrywany w formie jednego meczu decydującego o zdobyciu trofeum – odbędzie się w niedzielę, 13 maja o godzinie 17:45 w Arenie Kalisz. Obiekt ten jest gotowy na przyjęcie nieco ponad 3 tysięcy kibiców obydwu drużyn.

Sprzedaż wejściówek odbywa się za pośrednictwem portalu ebilet.pl. Ulgowe bilety kosztują 15 złotych, normalne zaś 30 złotych. Można jednak nabywać je wyłącznie na sektory „neutralne” (KLIK). Wejściówki dla zorganizowanych kibiców obu drużyn rozdysponowane zostaną w najbliższym czasie poprzez kluby.

fot. Anna Benicewicz-Miazga

Dodaj komentarz

Projekt i wykonanie: CK Media Group