W każdy wtorek - rozmowa tygodnia. Pierwszym bohaterem Piotr Malarczyk

05-02-2018 15:53,
Tomasz Porębski

Drodzy Czytelnicy,

Wraz z nadejściem nowego roku, a także zbliżaniem się do najważniejszego okresu sportowego (w każdej dyscyplinie), pragniemy jeszcze bardziej poprawić funkcjonowanie naszego portalu - pod kątem technicznym, ale przede wszystkim merytorycznym.

Tym pierwszym elementem nie będziemy Was zanudzać - mamy nadzieję, że zmiany odczujecie szybko. Jeżeli chodzi jednak o aspekt drugi, stopniowo będziemy zdradzać i zapowiadać nowości, które - mamy nadzieję - przypadną Wam do gustu.

REKLAMA

Od pewnego czasu (właściwie to od... kilku lat) docierają do nas sygnały, że szczególnie mocno podobają Wam się długie i rozbudowane rozmowy z ludźmi kieleckiego sportu, które co jakiś czas pojawiają się w naszym portalu. 

Dlatego postanowiliśmy wzmocnić ten kierunek działania. 

Co tydzień - w każdy wtorek - w serwisie pojawi się obszerna rozmowa dotycząca kieleckiego sportu autorstwa wyżej podpisanego. Rozmowa, nie wywiad, bo w tym przypadku w pełni zgadzamy się ze słowami nieodżałowanego śp. Pawła Zarzecznego, który młodym adeptom sztuki dziennikarskiej powtarzał, że "wywiady to robiła Oriana Fallaci". 

Cykl - bo tak można to ująć - nie ma jeszcze swojej nazwy. Może nigdy nie będzie miał. Jesteśmy zdania, że najlepsze pomysły, tytuły, określenia pojawiają się przypadkowo, spontanicznie. Kto wie, może dobrą nazwę wymyśli ktoś z Was - czytelników?

To jest jednak najmniej istotne. Są ważniejsze pytania, choćby...

Z kim będą przeprowadzane rozmowy?

Jeżeli myślicie, że z kieleckimi sportowcami to... nie do końca. A na pewno nie będą oni w tym gronie jedyni. Przede wszystkim będziemy szukać rozmówców ciekawych, mających coś do powiedzenia, posiadających barwną osobowość. 

Takich, którzy nie będą na pytania odpowiadać jednym zdaniem, w sposób sztampowy i nudny.

Dlatego nie tylko sportowców czy trenerów do dyskusji zachęcać będziemy. Zresztą, już w drugim odcinku możecie być mocno zaskoczeni bohaterem naszej rozmowy.

Czy to oznacza, że w CKsport.pl możecie liczyć na tylko jeden tekst tego typu w tygodniu? Absolutnie nie, w ramach możliwości będzie pojawiać się ich więcej. Ale ten jeden minimum, w każdy wtorek, na pewno u nas znajdziecie.

Z cyklem rozmów startujemy już jutro. Zapraszamy - naszym rozmówcą będzie Piotr Malarczyk, wychowanek Korony Kielce, który niedawno - po ponad dwóch latach przerwy - wrócił do swojego macierzystego klubu. A my próbowaliśmy dowiedzieć się m.in. tego, czy żałuje, że z Kielc w ogóle wyjechał...

fot. Paula Duda

Wasze komentarze

St Pauli2018-02-05 17:00:39
No I zajebiscie , ze wrociles Piotrus - udoeodnij niedowiarka I pokaz swoja wartosc i Zolto-Czerwone Serducho - VI LO tez zobowiazuje !!! Trzymam kciuki ! Najwieksze wzmocnienie...
Gratki cksport2018-02-05 18:09:57
Dobry pomysł, oby cykl nie zakończył się po paru miesiącach

Dodaj komentarz

Projekt i wykonanie: CK Media Group