Czy w takim składzie Korona zagra w Niecieczy? Lettieri tylko pokręcił głową

04-02-2018 09:37,
Redakcja

Korona Kielce wygrała ostatni przed startem ligi, sobotni sparing z Podbeskidziem Bielsko-Biała 1:0. Trener Gino Lettieri mógł być zadowolony z niektórych fragmentów gry swojej drużyny, ale zauważał też mankamenty.

- To był dobry mecz. Jedyna rzecz, której brakowało to bramki i większej liczby dogodnych okazji do ich zdobycia - mówił Włoch. - Nie zapominajmy jednak, że Podbeskidzie nisko się broniło, długimi chwilami stali całą jedenastką z tyłu. To nigdy nie jest proste.

REKLAMA

Lettieri postawił wczoraj na mocny skład. Pierwszej zmian dokonał (i to bardziej z konieczności, bo boisko musiał opuścić kontuzjowany Goran Cvijanović) dopiero w 71. minucie. Czy to oznacza, że w takim zestawieniu Korona zagra w przyszłą niedzielę z Bruk-Betem Termaliką Nieciecza? Włoski trener pokręcił tylko głową, uśmiechnął się i powiedział: - Zobaczymy.

W sobotę na boisku Kolporter Areny na dosłownie trzy minuty pojawił się Thanasis Karagounis, który w czwartek ponownie pojawił się w Kielcach. – Był już tutaj na początku przygotowań, ale złapał kontuzję. Wyjechał, wyleczył się, teraz do nas wrócił i będzie dalej testowany - poinformował Lettieri.

Korona ligowe rozgrywki, po przerwie zimowej, zainauguruje w niedzielę, 11 lutego meczem w Niecieczy. Początek o godz. 15.30.

fot. Krzysztof Porębski / PressFocus

Wasze komentarze

Micek2018-02-04 18:34:32
Korona idzie na mistrza.Widac poziom.

Projekt i wykonanie: CK Media Group