Boniek przyjedzie do Kielc na mecz Korony. I cieszy się na spotkanie z... kibicem

23-11-2017 00:12,
Redakcja

Swoją obecność na środowym meczu Korony Kielce, rozgrywanego w ramach ćwierćfinału Pucharu Polski z Zagłębiem Lubin, zapowiedział Zbigniew Boniek, prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej. Sternik piłkarskiej centrali liczy na dobre widowisko, ale też... cieszy się na spotkanie z jednym z żółto-czerwonych kibiców.

A chodzi oczywiście o popularnego pana Stanisława Leszczyńskiego, który zasłynął obecnością na treningu Korony i miłymi słowa skierowanymi w stronę trenera drużyny, Gino Lettieriego. Nic z tej historii, poza miłymi wspomnieniami samych bohaterów, by nie pozostało, gdyby nie fakt, że całe zdarzenie zarejestrowała kamera Korona TV.

REKLAMA

Film w internecie zyskał błyskawiczny rozgłos. Zareagował na niego również prezes Boniek, deklarujący na Twitterze chęć zakupienia karnetu dla dziarskiego, starszego kibica żółto-czerwonych.

To nie było konieczne, bo Stanisław Leszczyński karnet posiada. Wczoraj jednak, z rąk szkoleniowca i całej drużyny Korony, otrzymał bilet VIP na sobotni mecz z Legią Warszawa oraz oficjalną koszulkę zespołu.

"Pan Stanisław pytał też, czy na meczu z Legią będzie prezes Boniek, bo bardzo chciał z nim porozmawiać. Nie wiedzieliśmy, co odpowiedzieć, bo nie znamy planów Pana prezesa... Jeśli sobotni wieczór wolny - zapraszamy gorąco na Kolporter Arenę!" - napisali przedstawiciele klubu na Twitterze.

Odpowiedź Bońka była szybka: "Ukłony dla Pana Staszka! Bedzie okazja się spotkać". Później prezes PZPN-u dodał, że w Kielcach pojawi się w środę, na meczu Korony z Zagłębiem.

To ważne spotkanie, bo zadecyduje o tym, która z drużyn przejdzie do półfinału Pucharu Polski. Co więcej, po zakończeniu tego pojedynku, właśnie na Kolporter Arenie odbędzie się oficjalne losowanie par 1/2 finału rozgrywek.

Stanisław Leszczyński biletu VIP na mecz z Zagłębiem jeszcze nie otrzymał, ale wobec takiej deklaracji Zbigniewa Bońka można spodziewać się, że klub bezzwłocznie taką wejściówkę również przekaże.

fot. Piotr Matusewicz / PressFocus

Wasze komentarze

OOOO2017-11-23 03:55:44
Pod dowództwem prezesa Bońka liderem rankingu FIFA będzie Polska, ligą rodzimą rządzić Koronka!!
kibic2017-11-23 16:41:27
Panie Z.Boniek , z wielkim szacunkiem jako do byłego wspaniałego piłkarza się zwracam - proszę o kontrolę terminów w jakich rozgrywa korona w przeciwieństwie np. do legii. Mam na myśli cagle poniedziałki lub piatki. To nie ma dobrego wpływu na frekwencję.

Projekt i wykonanie: CK Media Group