Biało-czerwony Miś. Obrońca Korony szykuje się do ważnych meczów Polski U-21 (zdjęcia)

07-11-2017 19:17,
Redakcja

W środę treningi wznowi Korona Kielce. Kilka dni wolnego, po intensywnym okresie, dał swoim zawodnikom trener Gino Lettieri. Włoch przez najbliższy tydzień będzie musiał sobie radzić jednak bez kilku swoich piłkarzy.

Na zgrupowania reprezentacji narodowych wyjechali Nika Kaczarawa, Ken Kallaste, Ivan Jukić oraz Krystian Miś. Ten ostatni z reprezentacją Polski U-21 przygotowuje się w Gniewinie do meczów eliminacji UEFA EURO U21. Biało-czerwoni 10 listopada zagrają na wyjeździe z Wyspami Owczymi, a 14 listopada zmierzą się u siebie z Danią.

REKLAMA

Lewy obrońca Korony Kielce był już na poprzednim zgrupowaniu kadry Czesława Michniewicza, ale nie zagrał ani w spotkaniu z Finlandią, ani Litwą. Selekcjoner jednak ponownie zaufał młodemu zawodnikowi. Można mieć nadzieję, że tym razem Miś zaprezentuje się na boisku w biało-czerwonej koszulce z orzełkiem na piersi.

Reprezentacja Polski do lat 21 rozegrała do tej pory trzy spotkania w kwalifikacjach turnieju UEFA EURO U21. Podopieczni Michniewicza wygrali z Gruzją 3:0, zremisowali z Finlandią 3:3 i pokonali Litwę 2:0. Biało-czerwoni z siedmioma punktami zajmują drugie miejsce, ustępując Danii, która ma na swoim koncie dwanaście „oczek” (Duńczycy rozegrali jednak o jedno spotkanie więcej – red.).

fot. Adrian Duda

Wasze komentarze

Weteran2017-11-08 10:54:24
Miś ma duży potencjał piłkarski.
Zagrał bardzo dobrze w Pucharze Polski z Zagłębiem Lubin.
Powinien jak najczęściej grać w meczach ligowych.
Życzę Mu powodzenia i gry w pierwszym składzie.
Hugo Boss2017-11-08 13:25:39
Szybki skurczybyk to jest.Zobaczymy jak pokieruje karierą.

Projekt i wykonanie: CK Media Group