Cvijanović w "11" kolejki już jest. Teraz walczy o gola kolejki! [zagłosuj]

24-10-2017 22:08,
Redakcja

Na boisku zameldował się dopiero w 32. minucie, zastępując Krystiana Misia, ale pokazał się z kapitalnej strony. Był bez wątpienia najlepszym piłkarzem Korony Kielce, w dodatku pokonał bramkarza Górnika Zabrze, czym zmniejszył straty swojej drużyny do jednej bramki. Słoweniec zrobił to za pośrednictwem genialnego uderzenia z dystansu. Piłka wpadła tuż przy słupku.

Nic dziwnego, że Goran Cvijanović jest rozchwytywany przez ekspertów. Pomocnik kieleckiej ekipy znalazł się w najlepszej "jedenastce kolejki". sygnowanej przez Lotto Ekstraklasę, nc+ i onet. Takie samo wyróżnienie otrzymał z rąk redakcji tygodnika "Piłka Nożna". Z piątkowego spotkania ci pierwsi wyróżnili jeszcze jednego zawodnika - autora dwóch goli dla zabrzan, Damiana Kądziora. Drudzy dwóch graczy gospodarzy - obok 25-latka, w składzie pojawił się Łukasz Wolsztyński. 

REKLAMA

Cvijanovicia w swoim zestawieniu pominęli za to dziennikarze katowickiego "Sportu", którzy nie docenili żadnego piłkarza Korony Kielce.

Co jednak najważniejsze, Słoweniec walczy teraz o miano autora najładniejszej bramki 13. kolejki!

O to samo rywalizują także: Filip Jagiełło (KGHM Zagłębie Lubin), Rafał Siemaszko (Arka Gdynia), David Guba (Bruk-Bet Termalica Nieciecza) i Igor Angulo (Górnik Zabrze).

Głosowanie potrwa do środy, do godziny 14. Głosować można tutaj - KLIKNIJ.

Wasze komentarze

Luker2017-10-25 09:32:39
.... powinna być klasyfikacja: "zawodnik meczu, który uratował trenerowi dupę". Wygrał by w cuglach.
LO2017-10-25 13:30:27
Cvijanović trafi tam na stałe.
Damian2017-10-25 15:10:01
Cvijanović

Dodaj komentarz

Projekt i wykonanie: CK Media Group