Górnicy: Jesteśmy źli. Przykra sprawa

21-10-2017 22:22,
Redakcja

W fatalnych nastrojach po piątkowym meczu byli piłkarze Górnika Zabrze. Gospodarze, choć w pierwszej połowie błyszczeli na boisku i prowadzili 3:1, pozwolili sobie po przerwie wbić dwie bramki i ostatecznie musieli pogodzić się z remisem. - W pierwszej części czuliśmy się bardzo dobrze fizycznie, zdominowaliśmy rywala. Po przerwie uchodziło z nas powietrze z każdą minutą - przyznał szczerze Mateusz Wieteska, obrońca zespołu.

Defensor kluczową rolę odegrał przy trzeciej bramce dla Korony, gdy dał się przepchnąć w polu karnym Nice Kaczarawie. Zabrzańscy kibice spekulowali, czy nie było tam przewinienia kieleckiego napastnika. - Nie byłem faulowany, dałem się za łatwo ograć zawodnikowi gości. Przykra sprawa, do przerwy prowadzimy 3:1 a po zmianie stron tracimy tę przewagą. Nie potrafiliśmy narzucić własnego stylu gry i niestety ostatecznie tylko zremisowaliśmy - mówił gracz Górnika.

REKLAMA

- Każdy obrońca, kiedy traci w meczu 2-3 bramki, to nie może być zadowolony z gry defensywnej zespołu. Pracujemy nad tym na treningach, ale nie przynosi to jak na razie rezultatów. Miejmy nadzieję, że w przyszłości będziemy zachowywać więcej czystych kont - przekonywał Wieteska. - Cieszy to, że pozostajemy w czubie tabeli. Nie możemy tracić w ten sposób punktów na własnym stadionie. Przeciwnicy nie po raz pierwszy strzelają nam gole w drugiej połowie. Nie wiem, z czego to wynika, należy to szczegółowo przeanalizować. Trzeba podnieść głowy do góry. 

- Powinniśmy dowieźć taki rezultat do końca, nie udało się i jesteśmy źli na siebie - dodawał inny piłkarz Górnika, Maciej Ambrosiewicz. - W każdym meczu gramy o trzy punkty, więc na pewno chcieliśmy wygrać, niestety skończyło się jak się skończyło. Bardzo szkoda tego meczu, ponieważ dominowaliśmy w pierwszej połowie i mieliśmy dobry rezultat. 

Źródło: roosevelta81.pl

fot. Krzysztof Porębski / PressFocus

Wasze komentarze

KORONKA2017-10-22 10:13:29
Brawo Górnik świetny mecz , kapitalna atmosfera na trybunach..... Ogólnie 5+ , Koronka jak zwykle Mega charakter... kapitalny mecz
Luker2017-10-22 12:11:37
podziękuje trenerowi Korony za 1 punkt i za to, że mogliście wbić 3 bramki. Wyślijcie my tego waszego koguta co dajecie najlepszemu zawodnikowi. W nagrodę. Błędy tego niemieckiego szkoleniowce kosztują Koronę najwięcej i ułatwiają przeciwnikowi grę i nic poza tym.
Byk2017-10-22 18:58:30
Lukier przestań komentować. Źle się czyta te brednie!!!!!
kibic2017-10-23 20:18:50
Lukier zmień dyscyplinę sportu.Dobrze to na ciebie wpłynie.

Projekt i wykonanie: CK Media Group