Prezes Pogoni: Porażka z Koroną będzie mnie drogo kosztować

29-09-2017 19:45,
Redakcja

Jarosław Mroczek, prezes Pogoni Szczecin, podobnie jak Krzysztof Zając, włodarz Korony Kielce, w ostatnich dniach został członkiem Rady Nadzorczej Ekstraklasy SA. Był to jednak jego jeden z nielicznych powodów do radości, bo tych w obecnie sezonie nie przysparza mu drużyna "Portowców".

Mimo to, przed sobotnim meczem z żółto-czerwonymi, szef "Dumy Pomorza" zachowuje optymizm. - Zawsze jest w nas głęboka wiara w zwycięstwo. Informacje, które mam od trenera i zespołu są takie, że wszyscy są bardzo zdeterminowani, by sięgnąć po komplet punktów. Pewnie znowu część kibiców powie, że mówię nieprawdę, ale tak jest - mówi w wypowiedzi dla oficjalnej strony Pogoni.

REKLAMA

- Jest w nas bardzo silna wola. Jestem głęboko przekonany, że na boisku zobaczymy walkę. W końcu sukces musi do nas przyjść. Założyłem się z przyjaciółmi z Warszawy o szlachetny trunek. Twierdzą oni, że Pogoń nie wygra i jeśli tak będzie to drogo będzie mnie kosztował ten zakład. Osobiście nie biorę w ogóle takiego obrotu spraw pod uwagę - podkreśla Mroczek.

Mniej kosztować będzie za to sobotni mecz kibiców drużyny ze Szczecina. Decyzją zarządu, wszystkie bilety na to spotkanie zostały obniżone do symbolicznej kwoty 5 zł. A studenci, z okazji rozpoczęcia nowego roku akademickiego, wstęp na stadion mają bezpłatny.

Źródło: pogonszczecin.pl

fot. Piotr Matusiewicz / PressFocus

Wasze komentarze

jarek2017-09-29 22:03:08
A czy Korona umie wykorzystać beznadziejną formę Pogoni i i to co tam co się dzieję i przywiezie pierwsze 3pkt z wyjazdu?!! Zobaczymy jutro przed 20.00..
walet®2017-09-30 00:52:45
Z kim się przełamać jak nie ze słabą bezzębną Koroną?
Czarli2017-09-30 13:20:04
Bardzo bym chciał by Korona wygrała boję się tylko by chłopcy nie uwierzyli po meczach z Wisłą że są już jak Barcelona. Balonik wszyscy pompują a przypomnę tylko że niestety Piast Gliwice też grał beznadziejnie jak teraz Pogoń a z nami 3pkt zdobył! Jeśli zagramy na 100% to będzie ok bo mamy lepszą drużynę
towicz2017-09-30 16:34:56
@Czarli
Z tą wartością drużyny bym polemizował. Jedna i druga przedstawia podobny poziom jakościowy ;)

Dodaj komentarz

Copyright © 2021 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group