Nowy snajper Wisły: To było ciekawe i miłe doświadczenie

23-09-2017 14:02,
Piotr Ciesielski

Przed wyjazdem do Kielc na sobotni mecz z Koroną, z dziennikarzami spotkał się Jesus Imaz. Ten 26-letni Hiszpan to ostatni, sierpniowy nabytek Wisły Kraków. Zagrał już w Gdyni z Arką, a w miniony weekend zadebiutował na stadionie przy ulicy Reymonta w spotkaniu z Piastem Gliwice. 

- Debiut na naszym stadionie było bardzo ciekawym i miłym doświadczeniem. Cieszę się, że fani tak bardzo wspierają Wisłę – mówi Imaz. - Liga polska jest o wiele bardziej siłowa niż hiszpańska i nie jest to dla mnie jakimś wielkim zaskoczeniem. Staram się każdego dnia złapać rytm i ze spotkania na spotkanie będzie coraz lepiej.

REKLAMA

Czy cierpliwa i twarda w defensywie gra "Białej Gwiazdy" mu odpowiada? - Taktyka, jaką gra Wisła bardzo mi pasuje. Staramy się grać do przodu i solidnie w defensywie. Jest to schemat, w którym czuje się najlepiej – uważa hiszpański napastnik Wisły.

W ostatnim, pucharowym meczu z Koroną, Imaz wszedł na boisko w 70 minucie. Zmienił Victora Pereza, ale nie pomógł drużynie w wywalczeniu awansu. Wisła przegrała po dogrywce 0:1. W sobotnim meczu ligowym Hiszpan liczy na kolejną szansę.

Źródło: wisla.krakow.pl

Dodaj komentarz

Projekt i wykonanie: CK Media Group