Boguski: Koronie było łatwo się bronić

22-09-2017 10:54,
Redakcja

W Krakowie wciąż nie mogą przeboleć środowej porażki Wisły z Koroną Kielce. Jednocześnie piłkarze Kiko Ramireza zapowiadają ostrą walkę o punkty w sobotnim spotkaniu na Kolporter Arenie. - Paradoksalnie po czerwonej kartce można było pomyśleć, że mamy "z górki", ale widać było, że zwłaszcza w drugiej połowie Korona zagrała lepiej w dziesiątkę, niż na początku w jedenastu - wspomina Rafał Boguski, pomocnik "Białej Gwiazdy".

- Byli blisko siebie, nie dopuszczali nas do sytuacji, choć te mieliśmy i powinniśmy je w regulaminowym czasie gry wykorzystać - mówił po porażce w Kielcach, pełniący w środę rolę kapitana Wisły Kraków, Rafał Boguski. 

REKLAMA

- Po stracie bramki chcieliśmy jak najszybciej odpowiedzieć, tylko że był to już doliczony czas gry, duże zmęczenie, trochę niedokładności i łatwo było się Koronie bronić. Teraz musimy poprawić to, co było w tym meczu złego i przyjechać tutaj w sobotę po zwycięstwo. Myślę, że spotkanie ligowe może mieć zupełnie inny obraz. Puchar to jest puchar, były trochę inne składy i myślę, że będzie to inne spotkanie - zakończył wiślak.

Źródło: wislaportal.pl

Wasze komentarze

Kibic2017-09-22 15:09:57
No tak. Pomyśleć tylko jak łatwo by było Koronie bronić się w siedmiu :D
Jeszcze Was klepną jutro i nie będzie już wątpliwości - jakby teraz były HAHAH -godzina w przewadze :)
r2017-09-22 16:15:54
Gosc mowi o duzym zmeczeniu, buhahhahahahhaaa a Korona grala 90min. 1 mniej to zmeczeni nie byli.

Dodaj komentarz

Projekt i wykonanie: CK Media Group