Trener Lecha: Obecna Korona ma klasę, swój styl. Będzie ciężko ją pokonać

14-09-2017 16:39,
Redakcja

- Sytuacja kadrowa wygląda dobrze. Darko Jevtić, Radosław Majewski i Maciej Makuszewski są w dobrym stanie i będą do naszej dyspozycji. Tylko Volodymyr Kostevych nie będzie mógł wystąpić. Mamy dobrą drużynę, dobrą kadrę, dlatego poradzimy sobie - zapowiada przed piątkowym spotkaniem z Koroną Kielce trener Lecha Poznań, Nenad Bjelica.

- Darko Jevtić jest w stanie pomóc drużynie, jednak nie przez 90 minut. To ważny piłkarz, którego za jakiś czas chcemy mieć w dobrej formie. Już w kolejnym meczu ze Śląskiem - uzupełnia szkoleniowiec "Kolejorza".

REKLAMA

Jego zespół czuje silną mobilizację przed spotkaniem z ekipą Gino Lettieriego. Lech w ostatniej kolejce, po słabej grze, tylko zremisował bezbramkowo z Pogonią Szczecin. - W niedziele zagraliśmy bez czterech zawodników. Przez to drużyna nie grała na takim poziomie, na jakim powinna. Ten mecz był słaby, ale to akceptujemy. Musimy nadal ciężko pracować, żeby lepiej to wyglądało. W meczu z Pogonią nie mieliśmy mocy w ofensywie. Chcemy już jutro zagrać znacznie lepiej i to tymi samymi zawodnikami - zapowiada Bjelica.

Jednocześnie Chorwat komplementuje drużynę żółto-czerwonych: - Korona gra dobrze, w dwóch ostatnich meczach u siebie wyglądała dobrze i ma szybkich ofensywnych piłkarzy. W Koronie jest inny trener niż wiosną, który ma inną wizję. Obecna Korona ma klasę, swój styl, będzie ciężko ją pokonać, ale my musimy patrzeć na siebie. Muszą funkcjonować automatyzmy, których ostatnio nie było. Jeśli wskoczymy na wyższy poziom i zagramy lepiej, to będziemy mieli szansę na zwycięstwo.

Początek meczu Lech - Korona w piątek o godz. 20.30.

Źródło: kkslech.com

Projekt i wykonanie: CK Media Group