Korzym do Korony, Kielb do Sandecji. Promocja i współpraca, jakiej jeszcze nie było! (video)

06-09-2017 14:14,
Redakcja

Już w sobotę na Kolporter Arenie - mecz przyjaźni! I to spotkanie, którego nigdy w historii polskiej ekstraklasy nie było. Korona Kielce zagra z Sandecją Nowy Sącz. Pojedynek wyjątkowy, to i jego oprawa też szczególna. Oba kluby postanowiły podjąć współpracę, by zachęcić jak największą liczbę kibiców do udziału w tym niezwykle interesująco zapowiadającym się wydarzeniu.

- W momencie opublikowania terminarza na sezon 2016/2017 z niecierpliwością czekaliśmy na mecz z Sandecją Nowy Sącz - wyjaśnia Michał Siejak, twórca Korona TV. - Po wielu latach przerwy jako Korona Kielce znów mamy okazję zagrać mecz przyjaźni w Ekstraklasie. Wspólnie z pracownikami Sandecji uznaliśmy, że może to być fajna okazja do nietypowego zaproszenia na to spotkanie.

REKLAMA

- W tym wypadku mogliśmy sobie pozwolić na to "wykorzystanie" zawodnika drużyny przeciwnej. My nagraliśmy dla drużyny z Nowego Sącza ujęcia z Jackiem Kiełbem, oni z Maćkiem Korzymem. "Rybę" zasugerowała nam Sandecja, a w wypadku Korony wybór zawodnika rywala był oczywisty. Z tego co mi wiadomo Maciek też bardzo palił się do tego pomysłu. To fajny przykład na to, jak kluby z Ekstraklasy mogą ze sobą współpracować - dodaje Siejak.

Powstały dwa filmy - podobne do siebie, ale jednak nieco różniące się ważnymi szczegółami - które obecnie mocno są promowane na Facebooku i YouTube. Obie wersje możecie zobaczyć poniżej.

Wersja Korony

Wersja Sandecji

Wasze komentarze

napisalbym2017-09-06 15:57:30
ze to jest....zaje...e ;) szacun siejo i sączersi!!!
fajna akcja marketingowa2017-09-06 20:53:40
jesli to pomysl nowego dyra, to brawo

Projekt i wykonanie: CK Media Group