Gramy dobrą piłkę, ale brakuje nam szczęścia. Powinniśmy wysoko prowadzić już do przerwy

20-08-2017 05:37,
Mateusz Kaleta

- Brakuje nam szczęścia, które wynagrodziłoby dobrą robotę. Dodatkowo pechowo przeciwnik w pierwszej swojej groźnej sytuacji strzelił gola. Powinniśmy jednak ten mecz rozstrzygnąć już w pierwszych 45 minutach, bo mieliśmy na to dużo okazji – powiedział po przegranej z Piastem trener Gino Lettieri.

Gino Lettieri: - Powinniśmy już do przerwy prowadzić 4:0 i wtedy do Kielc byśmy wracali ze zwycięstwem. Brakuje nam szczęścia, które wynagrodziłoby dobrą robotę. Dodatkowo pechowo przeciwnik w pierwszej swojej groźnej sytuacji strzelił gola. Powinniśmy jednak ten mecz rozstrzygnąć już w pierwszych 45 minutach, bo mieliśmy na to dużo okazji. Nie możemy być jednak za długo smutni, bo gramy dobrą piłkę. Jesteśmy na dobrej drodze i dalej będziemy walczyć. To nie Piast zagrał dziś lepiej. Końcowy wynik jest konsekwencją pierwszego straconego gola. Po stracie bramki otworzyliśmy się, chcieliśmy grać ofensywnie, do przodu i to spowodowało, że przeciwnik miał więcej okazji w drugiej połowie. Piast po strzeleniu bramki grał bardzo dobrze i przede wszystkim był skuteczny. Początkowo, rywale stali głęboko na własnej połowie, grali niemal sześcioma obrońcami. Przegrany mecz to jednak przede wszystkim nasza wina. Powinniśmy ten mecz rozstrzygnąć już po pierwszych 45 minutach.

Dariusz Wdowczyk: - W pierwszej połowie spotkania już w pierwszej minucie powinniśmy przegrywać. Korona dominowała do przerwy. Grała szybko i agresywnie. Nie mieliśmy wiele do powiedzenie i całe szczęście, że to się skończyło 0:0. Druga połowa była już zupełnie inna. Pokazała też, ile znaczy druga bramka. To my po przerwie powinniśmy wygrać 4:0. Cieszę się, że nie straciliśmy żadnej bramki. Nie był to wprawdzie najładniejszy mecz w naszym wykonaniu, ale najważniejsze są trzy punkty.

krytyk2017-08-20 11:28:51
mister trener co ty pie.......szysz ".....powinniśmy prowadzić , 4:0 , ....dobrą robotę , powinniśmy ten mecz rozstrzygnąć , nie mamy szczęścia , mieliśmy pecha , nie możemy być smutni , gramy dobrą piłkę , jesteśmy na dobrej drodze....." jesteście w czarnej ....... i z meczu na mecz jest coraz gorzej , brak ambicji , zrozumienia , współpracy na boisku . Gracie beznadziejnie pańskie zmiany , rotacje , pseudo taktyka to dno . To jest ekstraklasa to są tysiące kibiców przychodzących na mecze , a nie trzecia liga niemiecka (sorki 4 bo przecież doprowadził pan swój poprzedni klub do spadku ) gdzie na meczu kibicuje ławka rezerwowych i rodzina jak ma czas . Liczy się wynik , a pan chrzani jak z resztą piłkarzyki w swoich wypowiedziach , że gracie dobrą piłkę . Szczerze , to ja chcę widzieć na koniec sezonu Koronę w górnej połowie tabeli w najgorszym z możliwych stylów , niż patrzeć jak w "cudownym stylu" , "dobrze grającą" , "bez szczęścia" , "z ogromnym pechem" SPADAJĄCĄ DO PIERWSZEJ LIGI !!!!! przestańcie chrzanić i weźcie się do roboty ,a jak nie to bilet do domu i spadówa