Kapitalny turniej piłki ręcznej na kieleckim Barwinku. Świetna atmosfera, kibice nie zawiedli [zdjęcia]

01-07-2017 20:38,
Redakcja

Choć pogoda nieco w piątkowe, wczesne popołudnie kielczan postraszyła, to jednak w porę zrobiła się wręcz idealna. Zwłaszcza dla uczestników wyjątkowego, sportowego wydarzenia na jednym z kieleckich osiedli. Miał być tylko mecz "Barwinek" vs. "Reszta świata", a wyszedł z tego... mini turniej piłki ręcznej.

Spotkanie, zorganizowane na terenie Szkoły Podstawowej Nr 32 (na wyremontowanym w ubiegłym roku boisku; był to zwycięski projekt w ramach Budżetu Obywatelskiego), dzięki akcji promocyjnej w social media, zgromadziło na miejscu wielu sympatyków handballa - w różnym wieku. I nie tylko aktywnych, bo pojedynki z boku obserwowała spora grupa kibiców.

Na boisku wystąpili reprezentanci AZS-u UJK Kielce, AZS-u Politechniki Swiętokrzyskiej, dawnej Poloniki Kielce, Vive Tauronu Kielce, ale także m.in. Katarzyna Piecaba (Korona Handball), Tomasz Mróz (Piotrkowianin) Kamil Buchcic (Viret Zawiercie) czy Tomasz Mochocki (KPR Legionowo). 

Co jednak najważniejsze, drużyna gospodarzy mogła liczyć na wsparcie specjalnego zawodnika. Ósmym graczem zespołu "Barwinka" był Krzyś Zieliński - więcej na jego temat można przeczytać na coukrzysia.blogspot.com oraz na profilu na Facebooku. Chłopiec dopingował swoich kolegów z boku boiska przez cały czas trwania turnieju. Brawo!

Turniej zakończyło integracyjne spotkanie, a organizatorzy już zapowiedzieli kolejną edycję zawodów w przyszłym roku. Cieszymy się, że mogliśmy wesprzeć to wydarzenie swoim patronatem i zachęcamy do udziału w następnym turnieju - warto. Takie inicjatywy - przyjacielskie, sportowe, oparte na dobrej zasadzie i grze fair play - popieramy całym sercem!

Za udostępnienie zdjęć serdecznie dziękujemy p. Gosi Zielińskiej. 

Barwinek vs. Reszta świata - turniej piłki ręcznej

fot. Małgorzata Zielińska

Archiwum galerii

Dodaj komentarz

Projekt i wykonanie: CK Media Group