Barwinek vs Reszta świata - wyjątkowy mecz piłki ręcznej w Kielcach

29-06-2017 22:35,
Redakcja

To już powoli staje się tradycją. Co roku, na jednym z kieleckich osiedli odbywa się widowiskowy mecz piłki ręcznej sympatyków tej dyscypliny mieszkających na Barwinku i "Reszty świata", czyli osób z pozostałych rejonów Kielc i okolic. Cel jest jeden - chęć rywalizacji sportowej, a zarazem możliwość spędzenia wolnego czasu w fajnej, przyjacielskiej atmosferze. Do udziału w wydarzeniu są zaproszeni wszyscy chętni - do gry, ale również do kibicowania. 

Mecze organizowane są co roku na początku wakacji. Uczestniczą w nich osoby, które wychowały się na sportowej arenie SP32 (mocno związanej z handballem) i nie tylko. Wydarzenie kończy integracja na terenie szkoły, z dobrą pizzą i zimnym piwem. Mecz odbędzie się na boisku do piłki ręcznej (tuż obok wybudowanego w ubiegłym roku "orlika") na kieleckim Barwinku.

Co ważne, drużyna gospodarzy może liczyć na specjalnego zawodnika. Ósmym graczem zespołu "Barwinka" będzie Krzyś Zieliński - więcej na jego temat można przeczytać na coukrzysia.blogspot.com oraz na profilu na Facebooku

Swój udział w meczu zapowiedzieli także m.in. Katarzyna Piecaba (Korona Handball), Wojciech Zydroń (Pogoń Szczecin), Tomasz Mróz (Piotrkowianin) Kamil Buchcic (Viret Zawiercie) czy Tomasz Mochocki (KPR Legionowo). Na boisku zaprezentują się również zawodnicy kieleckich drużyn, m.in. AZS-u UJK Kielce oraz AZS-u Politechniki Świętokrzyskiej.

W przypadku dużej ilości chętnych, istnieje szansa zorganizowania mini turnieju.

Wydarzenie rozpocznie się w piątek, 30 czerwca o godz. 18. Pół godziny wcześniej odbędzie się rozgrzewka.

Więcej informacji na temat spotkania znajdziecie na stronie wydarzenie na FB - kliknij TUTAJ.

 

REKLAMA

Wasze komentarze

Adam Małysz2017-06-30 11:25:02
Przylecę na pewno ! Także do zobaczenia ! Narta !
Anonim2017-06-30 14:26:38
Andrzej BAŁ!!!

Dodaj komentarz

Copyright © 2020 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group