Odjidja-Ofoe: Korona w drugiej połowie była lepsza

17-04-2017 19:58,
Redakcja

Nie wiem czy należała mi się żółta kartka. Nie chcę dyskutować na temat postawy sędziego, ponieważ to nie jest moja rola - powiedział po spotkaniu z Koroną Kielce jedna z najjaśniejszych postaci Legii, Vadis Odjidja-Ofoe.

- Korona kilkukrotnie oddała groźne strzały z dystansu. Mieliśmy problemy z przedostaniem się pod ich pole karne, ponieważ grali bardzo agresywnie. Bezbramkowy remis jest zawsze lepszy niż przegrana, więc musimy uszanować jeden zdobyty punkt. Nie myślę, że nie doceniliśmy Korony. W pierwszych 20 minutach byliśmy od nich lepszym zespołem. W drugiej połowie to oni prezentowali się lepiej - tłumaczył pomocnik.

- Brakowało nam jakości w ostatnich podaniach i to był nasz największy problem. Być może brakowało nam dzisiaj rasowego snajpera, ale "Hama" dawał z siebie wszystko. Oczywiście, łatwiej się gra, kiedy masz bardzo dobrą typową "dziewiątkę". Nie uważam jednak, że jakiekolwiek braki kadrowe powinny być dla nas usprawiedliwieniem - przekonywał Belg.

- Chciałem dzisiaj dostać żółtą kartkę, więc cieszę się, że sędzią mnie ją ukarał. Z takimi rywalami jak Korona powinniśmy zawsze wygrywać na własnym stadionie. Mieliśmy szanse, żeby szybko wyjść na prowadzenie. Wówczas wszystko potoczyłoby się zupełnie inaczej - zakończył Odjidja-Ofoe.

Źródło: legionisci.com

Wasze komentarze

przyznal sie ze chcial dostac zoltko?2017-04-17 20:21:43
to niech mu teraz dadza dodatkowo ze 2 mecze kary za cwaniactwo
no stety2017-04-18 00:16:52
....z takimi rywalami....Cala ,,wielka,, Legia! Podziekujcie Najwyzszemu i bramkarzowi swemu za ten punkt...

Dodaj komentarz

Copyright © 2020 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group