Magiera: Chciałbym pochwalić Koronę. Zagrała dzisiaj świetny mecz

17-04-2017 18:02,
Redakcja

Uważam, że dobrze weszliśmy w mecz. Pierwsze 20 minut było takie jak chcieliśmy, natomiast później z każdą sekundą byliśmy wybijani z rytmu. Nierozważne zagrania, faule, proste błędy - to wszystko nie pozwoliło nam tego meczu wygrać. Podejmowaliśmy złe decyzje, oddaliśmy mnóstwo strzałów, lecz tylko jeden celny i to jest główna przyczyna tego, że dzisiaj zaledwie zremisowaliśmy - powiedział Jacek Magiera, trener Legii Warszawa.

- Chciałbym pochwalić Koronę. Zagrała dzisiaj świetny mecz, zawodnicy realizowali założenie trenera i na pewno może być on z nich bardzo zadowolony. My gonimy od początku sezonu i nie jedną drużynę, ale w pewnym momencie goniliśmy cztery. Jesteśmy naprawdę blisko. Pewnie, że chciałbym wygrywać w każdym meczu, jednak nie zawsze się da. To był brzydki mecz, jeden z brzydszych jaki był na tym stadionie rozegrany w ostanich miesiącach. Mamy jednak punkt i z tego punktu też się cieszymy.

- Czy podniosłem głos na moich zawodników? To jest tajemnica szatni, ale jeśli to takie ważne to nie, nie zrobiłem tego. Nie sądzę, żeby od krzyczenia ktoś lepiej zagrał. To było widać, że spotkanie było dla nas bardzo trudne. Korona na wyjazdach ostatnio grała słabo, jednak to niczego nie oznacza. Niestety zmarnowaliśmy swoje szansę, jednak ten mecz nas także dużo nauczył. 

- Zawsze mam pretensje do zawodników, kiedy łapią kartkę w momentach gdzie można tego uniknąć. Co innego faul taktyczny, a co innego głupia kartka za dyskusję. Takie sytuacje zawsze denerwują trenerów. Vadis nie zagra w Krakowie, ale będzie do miał czyste konto na siedem najważniejszych meczów. Chukwu natomiast wszedł na boisko żeby coś zmienić, starał się, bo takie mecze służą temu, by pokazać się trenerowi. Daniel miał za zadanie wzmocnić naszą ofensywę, jednak cały czas brakuje mu ogrania, bo oprócz chwili w Amsterdamie nie grał przecież wcześniej wcale. 

- Korona grała na czas od 2. minuty i tego rzeczywiście się nie spodziewałem, że aż tak będzie to wyglądać. Nie chcę się nad tym rozwodzić, ale rzeczywiście sędziowie powinni bardziej ponagalać piłkarzy. Takie zachowania zabijają piłkę - zakończył "Magic". 

Źródło: legionisci.com

Wasze komentarze

mm2017-04-17 18:17:17
Panie Magiera, sędzie dal wam remis.
moim zdaniem2017-04-17 18:29:43
Piłkę zabijają tez kumoterskie sędziowania. Na Legii to nie rzadkość. W dzisiejszym meczu parę sytuacji by bez trudu znalazł...
CK732017-04-17 20:03:49
Teraz WSZYSCY na stadion w sobotę !!!
Razem damy rade !!!
chłopaki muszą zacząć grać2017-04-17 21:49:16
Bo teraz już kto inny pensje wypłacać będzie jak nie to za bramę następni w kolejce stoja. Skończyło się chlanie zacznie sie granie nie to WON. jeszcze u niemca, oni dobrze umieją liczyć pieniadze.
19622017-04-17 21:49:56
Jak legła orznęła sosnowiec na trenera i zawodników to takie zagrania futbol ratują. Komentarz w stylu warszawskim i naczelnej partii
gnom2017-04-18 00:54:50
Panie Magiera a z Realem jak graliście na czas non stop to nie było "zabijanie piłki"? Co za p... hipokryta!

Dodaj komentarz

Copyright © 2020 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group