REKLAMA

sieBIEGA mikołajkowo! Jak co roku - szczytny cel

02-12-2016 18:25,
Redakcja

sieBIEGA w Mikołajki to już tradycja! Tegoroczny charytatywny bieg mikołajkowy odbędzie się w sobotę, 3 grudnia o godz. 12:00, ale organizatorzy zapraszają uczestników wcześniej, na rozgrzewkę i fajną zabawę przy muzyce.

Biegacze wystartują tam, gdzie rok temu - z przystani nad Zalewem Kieleckim (wejście od strony kortów Tęczy). Ten bieg to nie wyścig, nie ma mierzonego czasu, nie ma nagród, nie ma zwycięzców. Wszyscy biegną razem w grupie i przede wszystkim dobrze się bawią.

Grupa sieBIEGA zaprasza amatorów biegania w przebraniach Mikołaja, ale nie tylko... Liczy się kreatywność!

Oprócz biegania i dobrej zabawy, akcji jak co roku przyświeca cel charytatywny. Tym razem, wspólnie z Fundacją Dzieciom „Zdążyć z pomocą”, uczestnicy pomogą córce przyjaciela biegowej ekipy, 8-letniej Nadii, chorej na mózgowe porażenie dziecięce. Wszyscy chętni będą mogli dorzucić się do puszek.

Stowarzyszenie Biegaczy sieBIEGA jak co roku włączyło się także w akcję Szlachetna Paczka. - W tym roku pomagamy aż trzem rodzinom! A sobotni bieg mikołajkowy będzie też okazją do tego, aby dołożyć troszkę do szlachetnej paczki. Potrzebujemy jeszcze: żywności długoterminowej, środków chemicznych, kosmetyków do codziennego użytku, ubrań damskich - w szczególności kurtki rozmiar M, ubrań męskich w rozmiarze L i XL, damskiego obuwia zimowego rozmiar 37, męskiego obuwia rozmiar 39 każdego rodzaju, koców, pościeli, ręczników - informuje Paweł Jańczyk, prezes stowarzyszenia. 

 

REKLAMA

Wasze komentarze

plum2016-12-05 10:44:36
rzecznik korony musi sie bardzo nudzic jak kolejny bieg robi

Dodaj komentarz

Copyright © 2020 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group