Pogoń po meczu w Kielcach: Bylibyśmy głupcami, gdybyśmy się tego nie spodziewali

27-11-2016 10:58,
Redakcja

Podobnie jak na boisku, tak i w wypowiedziach pomeczowych totalnie bezradni byli piłkarze Pogoni Szczecin. - Fatalnie weszliśmy w mecz. Korona nas zdominowała, zbyt łatwo daliśmy sobie strzelić pierwsze dwie bramki. Trzeci gol to piękne trafienie i po nim już się nie podnieśliśmy – mówił po spotkaniu autor jedynego gola dla gości, Mateusz Matras.

- Być może bylibyśmy w stanie odrobić dwie bramki, bo zaczęliśmy drugą połowę aktywnie i bramka kontaktowa mogła coś zmienić, ale po trzecim trafieniu szanse drastycznie spadły – dodawał defensywny pomocnik.

Rywale z dużym szacunkiem wypowiadali się o postawie żółto-czerwonych. - Korona zagrała bardzo dobry mecz. Agresywnie dochodzili do nas na całym boisku i nie pozwalali na zbyt wiele. My nie potrafiliśmy się przeciwstawić tym samym. Mimo że fragmentami prowadziliśmy grę, to Korona nas zdominowała i zasłużenie zdobyła trzy punkty. Staraliśmy się zdobyć bramkę, odrobić wynik, ale oni do tego dołożyli jeszcze piękne gole, co dodatkowo utrudniło nam zadanie – przyznał Adam Frączczak.

Co zawiodło w szeregach „Portowców”? - Moim zdaniem brak skuteczności to byłaby zbyt łatwo znaleziona przyczyna, bo było ich więcej. Obie drużyny miały plan na wygranie meczu. Rywale go wykonali, my nie. Oczywiście, gdybyśmy wykorzystali nasze sytuacje, to mogłoby być pewnie 4:4, ale Korona też miała kolejne swoje okazje. Przy większym szczęściu wynik mógł być inny – twierdzi Jarosław Fojut.

Zdaniem stopera „Dumy Pomorza”, przeciwnicy nie zaskoczyli „granatowo-bordowych” wysokim pressingiem. - W Kielcach zawsze grają agresywnie i nie było to zaskoczenie. Niektóre zespoły przyjeżdżały do Kielc i potrafiły narzucić swoje tempo. Bylibyśmy głupcami, gdybyśmy się tego nie spodziewali – stwierdził. - Korona nie sprowadziła nas na ziemię, bo cały czas na niej byliśmy. Niezależnie od ostatnich wyników. Na pewno jednak pokazała nam, że niezależnie gdzie i z kim gramy, to może zdarzyć się wszystko.

Wasze komentarze

Koroniarze muszą żebrać2016-11-28 14:10:12
o pieniądze u Wojtka i nie mieli innego wyjścia, bo przy marnych wynikach, mogliby nie dostać kasy od Rady Wsi Kielce na głosowaniu przy budżecie na nowy rok i mogli popłynąć. Dostaną kasę to znowu będzie chlanie lulki i swawola, a Bartoszkek za brak osiągnięć dostanie w podziękowani dużego kopaaaaa.
Do "Koroniarze ......... ........,&q2016-11-28 15:10:52
Może spróbuj detoxu.
Na mózg Ci nie zaszkodzi,bo go nie masz.
do &goły out2016-11-28 17:06:40
przeciez ja pisuje juz od kilku lat i ja napisałem ze sprzedaz korony to jedna wielka sciema 5 lat temu to tak jest synku, a w niektórych kręgach pewne rzeczy ja przewidziałem to mi muwili prorok czy co na to im powiedziałem ze umiejetnosc przewidywania penych rzeczy nazywa sie INTELIGENCJĄ, A ja ją badałem i IQ mam 140 na 130 możliwych synku.
kibic2016-11-28 19:53:11
Tylko z gramatyką u Ciebie słabo.
ten znowu o gramatyce2016-11-28 20:01:17
tu kasa się liczy, a raczej przelicza się pieniądze synku
Te dzieciorob (tylu masz synkow )2016-11-28 23:26:04
A jakie cyferki przewidziales w lotto?a może przewidziales kiedy parkingowego wywala (a może ty Doda jesteś IQ na jednym wymyślonym poziomie)

Dodaj komentarz

Projekt i wykonanie: CK Media Group