Piłkarz Pogoni zachwala Bartoszka: To świetny szkoleniowiec i człowiek

25-11-2016 10:30,
Redakcja

Choć od zakończenia pracy trenera Macieja Bartoszka w Bełchatowie do objęcia posady w Koronie minęło ponad pięć lat, szkoleniowiec Żółto-czerwonych szybko spotka na ekstraklasowym boisku swojego starego znajomego. Mowa o Kamilu Drygasie, obecnym pomocniku Pogoni Szczecin, który z opiekunem kielczan pracował w Zawiszy Bydgoszcz. Gracz „Portowców” bardzo zachwala swojego byłego szefa.

- W pierwszym swoim meczu poprowadził Koronę do zwycięstwa z mocnym Zagłębiem. Pracowałem z trenerem w Zawiszy i według mnie jest to bardzo dobry szkoleniowiec oraz świetny człowiek – mówi zawodnik klubu ze Szczecina.

Naturalnie dodaje jednak: - Mam jednak nadzieję, że nie dźwignął Korony aż tak, że zaczną jakąś serię z nami. W pierwszym meczu było widać, że ma swoje założenia. Korona je realizowała i zdobyła komplet punktów. My jedziemy po swoje.

Korona trenera Bartoszka w meczu z lubinianami zagrała bardzo wysoko, ofensywnie i tak też zamierza spisać się w sobotę. Cieszy to Drygasa. - Nie mam pojęcia, jaką obiorą taktykę. Na pewno wolą grać w Kielcach, a wydaje mi się, że na własnym stadionie nie będą stać na własnej połowie i tylko bronić. Miejmy nadzieję, że będą chcieli grać w piłkę, my właśnie po to tam pojedziemy – zapowiada zawodnik „Portowców”.

- Trudno się tam gra każdemu zespołowi. My jesteśmy w dobrej dyspozycji, nie mamy zamiaru jednak nikogo lekceważyć – uzupełnia Drygas.

fot. Patryk Ptak (korona-kielce.pl)

Wasze komentarze

piasek2016-11-26 11:50:51
Spokojnie spokojnie w ostatnim czasie słyszy się tylko pochwały dla trenera Bartoszka jaki to wspaniały człowiek jaki rewelacyjny trener jaka to kapitalną piłkę zagrała Korona pod jego wodzą. Ludzie to dopiero początek jego pracy jeden mecz za nami to za wcześnie na takie wnioski. Poczekajmy i wyciągniemy wnioski za kilka miesięcy wtedy ocenimy prace tego Pana i styl jego drużyny.

Projekt i wykonanie: CK Media Group