Duża klasa Jovanovicia: W Kielcach spędziłem przepięknych sześć lat (video)

04-11-2016 08:14,
Redakcja

Sobotni mecz Bruk-Betu Termaliki Nieciecza z Koroną Kielce będzie wyjątkowo szczególny dla Vlastimira Jovanovicia. Bośniak na Kolporter Arenie spędził sześć lat, a wielu kieleckich kibiców uważa, że jego przygoda z żółto-czerwonymi powinna trwać w dalszym ciągu. Rzeczywistość jest jednak inna i jutro "Jova" stanie naprzeciw swoich byłych kolegów.

Jak podchodzi do tego meczu? O tym można posłuchać w materiale przygotowanym przez klubową telewizję Termaliki.

My tylko z mojej strony możemy dodać, że Jovanović wykazał się w swojej wypowiedzi ogromną klasą. A do tego popisał się piękną polszczyzną - jesteśmy pod dużym wrażeniem.

Wasze komentarze

M.2016-11-04 09:21:00
To jest jedna z największych naszych strat, ten zawodnik zawsze dawał spokój, dobry odbiór, no i walkę, według mnie to jedna z największych pomyłek zarządu, że pozwolono mu odejść. Domyślam się, że mogły decydować wymagania finansowe, ale jakiś trzon zespołu być musi, na Możdżeniu niestety gry nie obrzemy....
Ksm2016-11-04 09:58:13
Szkoda jak dla mnie to legenda klubu . Szkoda ze paprocki zniszczył klub . Zobaczcie jaki mieliśmy skład : Trela , golanski , malarczyk , stano , kallaste, jovka , kiełb , palanca , aankour , sekulski, cabrera. I mamy skład na pierwszą ósemke . To paprocki zaczął wszystkich wybierdalac i teraz ani nikt do nas nie chce doisc ani piłkarze ani dobry trener. I do tego składu jeszcze na trenera zostawić Brosza . I spokojnie byśmy się utrzymali a moze i coś więcej .
Jerzy/Kibic Koronki od 40 lat2016-11-04 10:24:14
..to już nie Korona..tylko Pseudo-Korona.. kadra posklejana z piłkarzy z łapanki, którym nie chce się walczyć, cisza na stadionie jak w lesie, trenera nie ma i ta farsa-kabaret z tym niby szukaniem Sponsora.. Poprostu śmiech i Anty Reklama sportowych Kielc!!!..
Tomek2016-11-04 10:25:14
Przez nieudolnosc i zle zarzadzanie Korona orzez Paprockiego stracilismy najlepszych zawodnikow i dobrego trenera.
Dla Paprockiego licza sie tylko wlasne zyski a nie Korona.
Termalika z polowe mniejszym budzetem niz Korona jest w czolowce, a Korona na dnie.
Paprocki odejdz wreszcie z Korony!!!!!!
Jurek2016-11-04 13:10:46
My Podatnicy i Mieszkańcy Kielc chcemy OJRZYŃSKIEGO! Korona jest na utrzymaniu budżetu Kielc czyli Nas Mieszkańców, a nie Paprockiego! Ojrzyński jakby wrócił to oczyściłaby się atmosfera i Kibice by wrócili!!! Wybudźcie się z tego Kabaretu wy "zarządcy" Korony!

Dodaj komentarz

Projekt i wykonanie: CK Media Group