Zapis spotkania: Zagłębie Lubin - KSS Kielce

06-03-2010 16:17,

W Lubinie niespodzianki nie było - szczypiornistki KSS-u Kielce nie dały rady wygrać lub choćby zremisować z liderem rozgrywek. Ale podopieczne Marka Smolarczyka zagrały bardzo ambitnie i za to należy im się pochwała. Końcowy wynik 34:27 dla Zagłębia.

vs.

Zagłębie Lubin - KSS Kielce 34:27 (19:15)

60. minuta - Zagłębie przewagi siedmiobramkowej już nie powiększyło, ale spokojnie doprowadziło do zwycięstwa nad beniaminkiem. Wynik końcowy 34:27 i lubininanki są liderem tabeli po rundzie zasadniczej.

55. minuta - Trzy bramki KSS-u, trzy Zagłębia. Remis w ostatnich pięciu minutach, ale wynik bezlitosny. 31:24 dla gospodyń.

50. minuta - Oj, historia się powtarza... Znów słabiej po przerwie grają kielczanki, co dobrze wykorzystują szczypiornistki Zagłębia. Do końca spotkania 10 minut, a na tablicy wyników rezultat 28:21.

45. minuta - Lepszy okres gry gospodyń, które ponownie odskoczyły rywalkom na cztery bramki.

40. minuta - Zaskakująco dobrze radzą sobie w Lubinie reprezentantki naszego miasta. Zagłębie - lider rozgrywek - prowadzi już tylko 22:20!

35. minuta - Dobry początek kielczanek, które zmniejszyły stratę do trzech bramek.

30. minuta - Dużo walki, mało goli w Lubinie - przynajmniej w końcówce pierwszej połowy. Zagłębie prowadzi 19:15.

25. minuta - Nie pozwalają zawodniczki KSS-u odskoczyć gospodyniom. 17:15.

20. minuta - Bardzo ambitnie grają w Lubinie zawodniczki Marka Smolarczyka. Kielczanki zmniejszyły stratę do dwóch goli. 15:13.

15. minuta - Po kwadransie gry Zagłębie wygrywa 14:10.

10. minuta - Wciąż prowadzą lubinianki, ale tylko trzema bramkami.

5. minuta - Zagłębie prowadzi 3:2, ale piłkarki KSS-u walczą ambitnie.

1. minuta - Początek spotkania.

Źródło: sportowefakty.pl

fly2010-03-06 19:05:34
Dalej dalej "Tygrysice"!
hand2010-03-06 20:20:46
7 bramek z liderem. To nie jest zły wynik. Czekamy na play offy, musimy się utrzymać!