Zagnańsk zaprasza: Pobiegajmy razem wokół Bartka. Pobijmy rekord!

28-07-2016 20:54,
Redakcja

Już w najbliższą niedzielę, 31 lipca do akcji wzywa Was... Bartek. Dąb Bartek. Przed nami III edycja biegu wokół Bartka, a za całe zamieszanie odpowiada zespół „Zagnańsk Biega”. Jak zapowiadają organizatorzy: biegamy od godziny 9 do końca świata i jeszcze dłużej.

Zawodnicy mają jedno zadanie do wykonania: pobić rekord okrążeń i frekwencji. W ubiegłym roku udało się pokonać 540 okrążeń, a zadbało o to 230 uczestników. – Ale stać nas na więcej. Mając potencjał i chęci, tyle „kółeczek” zrobimy do obiadu. Później nabieramy sił i wracamy, aby kręcić kolejne. Formujemy sztafety - rodzinne, koleżeńskie, dziecięce lub jakie tylko chcecie. Liczy się wynik i dobra zabawa – zachęcają organizatorzy.

– Bo co to jest sto metrów wśród zieleni i drzew? To jest tylko chwila zapomnienia i parę głębszych oddechów naszym, zagnańskim, świeżym powietrzem – dodają zawodnicy z Zagnańsk Biega.

Każdy uczestnik otrzyma specjalny certyfikat. Udział w happeningu jest bezpłatny. Zapisy będą odbywać się na miejscu, przez cały czas trwania biegu. Wystarczy pokonać jedno okrążenie o długości 100 metrów, by wziąć udział w biciu rekordu.

Wasze komentarze

biegacz2016-07-29 08:42:07
Może ten ze zdjęcia sprawdził by na co Miejski Zarząd Dróg w Kielcach wydawał miejskie pieniądze 15 minut deszczu i nie można przejść przez centrum Kielc oraz ostatnio za dużo zapłacone pieniążki ale to tylko 300000 zł Panie audytorze do pracy trzeba się brać.Myślę ze jak wojtek przestanie być pr.....to CBA wezmie sie za Pana
BBBB2016-07-29 21:36:21
Do biegacz. Myślę, że jest Pan niestabilny emocjonalnie i wykazuje brak elementarnej kultury i dobrych manier. Jeżeli myli Pan pojęcie wydarzenia o charakterze sportowym ze sprawami, które nie powinny tu być poruszane i komentowane, to lepiej zająłby się Pan czymś pożytecznym i produktywnym. Kipią z Pana złe emocje, a one nie są dobrym podpowiadaczem. Może lepiej niech Pan pojedzie na III Bieg wokół Bartka i tam podczas wysiłku i dobrej zabawy wypoci Pan swoje emocje. Nikomu nie jest tu potrzebny czarny pijar, a na pewno nie organizatorom i propagatorom tej imprezy. Pozdrawiam.
Krzychu2016-07-30 14:57:18
Ten w pomaranczowym to Etiopczyk biegnie?..
Irek2016-07-30 17:33:50
Pomarańczowy Maratonczyk-Celebryta... hehe..

Dodaj komentarz

Projekt i wykonanie: CK Media Group