Dokończmy razem to, co zaczęliśmy. Niech wszystko będzie tak, jak do tej pory

22-04-2016 10:56,
Wojciech Staniec II

Rozgrywki piłkarskiej Ekstraklasy wchodzą w decydującą fazę. W ramach 33. kolejki rozgrywek Korona Kielce zmierzy się na własnym stadionie z Górnikiem Łęczna. - Wszyscy weszliśmy w taką fazę. Te trzydzieści kolejek to był całkiem inny etap niż jest teraz. Mamy zupełnie inne podejście do tych spotkań. Jesteście panowie z nami i widzicie, ze te emocje są różne od tych, które towarzyszyły nam jeszcze w fazie zasadniczej - mówił na przedmeczowej konferencji prasowej Marcin Brosz.

- Wtedy mówiliśmy, że chcemy grać widowiskowo i zdobywać bramki. Dzisiaj więcej kalkulujemy. Nasz cel się jednak nie zmienił - chcemy wygrywać. Specyfika tych siedmiu spotkań jest taka, że należy wygrywać, ustawić zespół w ten sposób, aby kibice przychodzili na spotkania, ale też trzeba chłodno kalkulować, to jest konieczne - uzupełnia szkoleniowiec.

Kielczanie nie przegrali od ośmiu spotkań, lecz w tym czasie udało im się zwyciężyć tylko dwa razy. - Najczęściej jest tak, że jeżeli człowiek bardzo czegoś chce, to trudno jest to osiągnąć. Wymagajcie od nas dobrej gry, profesjonalnego podejścia od początku do końca i zaangażowania, bo to możemy zagwarantować. Nie wymagajcie od nas tego, czego nie możemy obiecać. Sport ma to do siebie, że nasza rola to dawanie z siebie maksa. Teraz skupiamy się na regeneracji i postawieniu chłopaków na nogi, aby gama naszych możliwości była szersza., bo okres pomiędzy meczami jest bardzo krótki.To jest przede wszystkim nasza rola. Sport jest nieprzewidywalny, ale ze swojej strony zrobimy wszystko, aby komplet punktów pozostał na Kolporter Arenie - tłumaczy trener.

Rywale „złocisto - krwistych” w ostatnim czasie nie imponują formą i są na dobrej drodze, aby zakończyć sezon na miejscu spadowym. - Wydarzenia w obozie naszego przeciwnika oraz sytuacja w tabeli pokazuje, że będzie to spotkanie obarczony dużą gamą emocji. My musimy jednak wytrzymać, zachować chłodna głowę i być niezwykle skoncentrowanym - przyznaje Brosz.

Przygotowująca się do sobotniego pojedynku Korona może mieć spore problemy kadrowe. -Tu jest problem - de facto te urazy wychodzą nawet teraz. Niedawno dopiero rozgrywaliśmy bardzo ciężki mecz w Niecieczy. Dzisiaj i wczoraj było takich problemów bardzo dużo, wszystko teraz wychodzi na wierzch. Spowodowane są sporym obciążeniem organizmu. Nie chcę mówić nazwisk, bo to jest bardo szeroka grupa, więc nie chciałbym oszukiwać ani okłamywać. Tego rodzaju urazy mają to do siebie, że szybko przychodzą i szybko odchodzą. Mówienie dzisiaj o tym, kto będzie wykluczony nie byłoby do końca zgodne z prawdą. - wyjawia trener.

Nadal niepewny jest udział w pojedynku będącego ostatnio w dobrej dyspozycji Nabila Aankoura. - Jest szansa, ciągle walczymy z czasem. To się zmienia diametralnie. Wiemy jedno - na ten mecz każdy gracz w „osiemnastce” musi być w pełni zdolny. Tak też będziemy dobierać kadrę, aby te możliwości motoryczne były na najwyższym poziomie - przyznaje były szkoleniowiec Piasta Gliwice.

I kontynuuje. - Tak, jak mówię -  mamy jeszcze dwadzieścia cztery godziny do spotkania. Dzisiaj wychodzimy na rozruch, po nim będzie jeszcze trochę czasu, aby wyselekcjonować grupę graczy którzy zagrają w sobotę. Nie przywiązywałbym się do nazwisk. Każdy widzi, jakie są obciążenia i jaki jest czas rozgrywania tych pojedynków. Czasem lepiej postawić na kogoś, kto jest bardziej zregenerowany. Tego problemu nie będzie miał Górnik, bo u nich ta rotacja jest częsta.

Ewentualne zwycięstwo z drużyna z Lubelszczyzny może znacząco przybliżyć Koronę do zapewnienia sobie utrzymania w najwyższej klasie rozgrywkowej. -  Czeka nas bardzo ciężkie spotkanie i z tym się liczymy. Nauczyliśmy się już podchodzić do pewnych rzeczy inaczej. To jest na pewno wartość dodana, której wcześniej nie mieliśmy. Pamiętam, jak rozmawialiśmy tutaj przed poprzednim spotkaniem z Górnikiem, kiedy również wydawało się, że będzie to rywal w naszym zasięgu. To się nie udało, zawsze towarzyszą temu pewnego rodzaju emocje. Jesteśmy drużyną, która ewaluuje. Nie jest dla nas ważna nazwa zespołu, ale jakość piłkarska - przedstawia sytuację opiekun kieleckich piłkarzy.

Do pierwszego składu po kartkowej absencji zapewne wróci Vlastimir Jovanović. - Mamy więcej możliwości. Skład możemy inaczej pookładać. Nie będę tworzył jednak żadnej teorii - „Jova" jest pewniakiem. Jeśli zawodnik gra tyle spotkań od deski do deski, to jest graczem nietuzinkowym. Liczymy na jego doświadczenie i jego potencjał piłkarski w rozwiązywaniu problemów na boisku. Cieszymy się, że Alex (Fertovs - red.) wszedł po dłuższym czasie i pokazał się bardzo solidnie. Świadczy to o tym, że mamy szeroką kadrę. Chłopcy wiedzą, że każdy może dostać szansę i ciężko pracują, aby pomóc Koronie - przedstawia sprawę trener.

Kielczanie nie mogą liczyć na wsparcie kibiców, którzy z uwagi na trwający konflikt z prezesem Paprockim zdecydowali, aby zbojkotować mecz z Górnikiem.- Ze swojej strony zapraszam wszystkich na mecz. Proszę zauważyć dwie kwestie. Jesteśmy w takim momencie, to ten dwunasty zawodnik jest niezwykle potrzebny. Jak wejdzie się do szatni, to na środku wisi koszulka Korony z numerem „dwanaście” z podpisami piłkarzy kibiców. To pokazuje, że Kielce od zawsze cechowało to, że był silny i mocny klub pod każdym względem - mówi szkoleniowiec.

- To newralgiczny moment, który może zadecydować o przyszłości klubu przez kilka następnych sezonów. Najlepiej nam szło, kiedy byliśmy razem, nawzajem się wspieraliśmy w ciężkich momentach. Proszę zobaczyć, jak trudno było i razem udało się nam to przejść. Dokończmy to, co razem zaczęliśmy. Powtórzę się - zapraszam na to spotkanie, aby wszystko było tak, jak do tej pory - dodaje na koniec Marcin Brosz

fot. Paweł Jańczyk (korona-kielce.pl)

Wasze komentarze

kibic2016-04-22 11:11:26
Trenerze proszę się nie martwić o doping, będzie prowadzony z sektora VIP - na gnieździe Marek. P.
weteran2016-04-22 11:25:13
Piłeczka po stronie prezesa Paprockiego.
Marcin2016-04-22 11:30:44
Prawdziwi Kibice przyjdą by dopingować KORONĘ w tak waznym meczu! Ja tez bede!!!
piasek2016-04-22 11:41:22
Przykre jest to ze taki nieudacznik zarządza klubem w mieście wojewódzkim przez jego działanie narasta konflikt i kibice muszą bojkotowac mecz aby ktoś u góry zauważył problem. Liczyłem ze prezes Paprocki pokaże klase i wczoraj na konferencji wyjaśni wwszystko uderzy się w pierś przeprosi kibiców a przede wszystkim przestanie nas traktować jak wrogów i mając w sercu Koronę wyciągnie rękę na zgodę bo drużyna potrzebuje teraz dopingu i wsparcia trybun. Niestety pomyliłem się. Prezes toczy swoje wojenki i ukarał kibiców których na meczu nie było. Niby chce dialogu ale pierwszy nie potrafi wyciągnąć ręki na zgodę. Przez niego jutro będziemy świadkiem najniższej frekwencji klub straci finansowo i wizerunkowo. Drużyna nie będzie mieć wsparcia ale czy prezesa Paprockiego to obchodzi? Najważniejsze dla niego aby kasa na koncie 1go zgadzała się. Cóż przykra prawda.
osiem spotkan bez porazki2016-04-22 11:43:21
znowu nie umiecie liczyc
kibic2016-04-22 11:54:24
Zobaczymy i usłyszymy jak ci prawdziwi kibice będą się zachowywać gdy piłkarzom nie będzie szło i gra nie będzie im wychodzić, i przegrają ten mecz.
stasiek2016-04-22 11:56:52
A może ci piłkarza co nie beda grali, to oni będą dopingowac i tez będzie fajnie i bezpiecznie i nie beda nic nie robić na ławce rezerwowych, tylko pomogą kolegom
naiwny2016-04-22 12:10:54
A może będzie doping ze skrzydlatych świń
cement2016-04-22 12:13:04
Kiedy ja chodzilemna korone to ty piasek byles daleko daleko w produkcji
piosek2016-04-22 12:18:59
Jego pensja jest na 15go nie martw się mlyn nie potrzebne na stadionie.mecz zGornikiem a te kołtuny jeb Wisle.
Karioka2016-04-22 12:56:18
Ja tam zawsze będę chodził na Koronę. Mam w d...ie jakieś protesty młyn(i)arzy. Chodziłem jak jeszcze stadion był na ul. Koniewa i pamiętam doskonale awantury z kibicami Broni Radom czy Radomiaka. Z racji tego, że część kiboli była moimi kolegami ze szkoły pytałem o co chodzi? po co to wszystko? a oni jednym chórem: " słuchaj musi być awantura to jest super"... ot cała prawda o kibolach i ich motto " ch..j z wynikami Korono jesteśmy z Wami" no tak tyle, że ich nigdy nie interesuje wynik meczu... Mnie wynik meczu interesuje i to bardzo bo chodzę już 27 lat na Koronę i marzą mi się europejskie puchary. WSZYSCY NA MECZ!!! DO BOJU KORONA!!!
Protest2016-04-22 13:14:10
Przez prezesa Paprockiego spada frekwencja na stadionie.
Błękitni Kielce 682016-04-22 13:15:23
Uprzejmie proszę o obniżenie wynagrodzenia Panu rzecznikowi ponieważ odchodzi mu popłatna funkcja stadionowego uciszacza.
biegacz2016-04-22 13:21:19
.....i tak przez 90 minut
Fanatyk2016-04-22 13:22:40
Prawdziwy kibic wie kiedy powiedzieć dość nieudolnemu prezesowi i ten moment właśnie nadszedł. NIE IDZIEMY
Ważny komunikat!!!2016-04-22 13:25:38
Na mecz z Górnikiem Łęczna NIE IDZIEMY!
Do Paprockiego2016-04-22 13:27:02
Mecz Korona Kielce - Górnik Łęczna : BEZ KIBICÓW
bilety2016-04-22 13:57:45
Napinacze sprzedano 7564 bilety i bez was bedzie mecz
Kibol koroneczki2016-04-22 13:59:58
korona to my a nie wy, co jecie kielbasy! stop piknikom i tym co gwizdaja na swoich pilkarzy i nie dopinguja na mlynie. stadion to jest mlyn a nie inne sektory, ktorych nie powinno byc
biegacz2016-04-22 14:02:25
Czyli głośny doping przez 90 minut jak mówi biegacz
spiker2016-04-22 14:03:37
możecie nie komentować negatywnie w czasie meczu, bo bede pracował i nie dam rady usuwac...
bolek2016-04-22 14:11:11
A ja i moi znajomi przyjdziemy wspierac pilkarzy i Korone. I kibicowac bedziemy jak potrafimy przez cale 90 minut !!!!
Marcin2016-04-22 14:14:48
Kibol koroneczki - nie podszywaj się pod kibiców
kkk2016-04-22 14:55:08
Ci którym zależy na koronie przyjdą na ten mecz
luka2016-04-22 15:14:18
Fanatycy Korony będą na meczu.Kto jest kibicem będzie na tym meczu !!
do kibol koroneczki2016-04-22 15:22:33
Nie bredz, jak was pajace nie bylo to Korona za Ojrzynskiego miala najlepsze wyniki. Was Korona nie interesuje, wy potraficie tylko fochy stroic a jaj zero. Obrazili sie na prezesa to nie beda dopingowac. genialne wytlumaczenie w sam raz na poziomie gimbazy.
abcd2016-04-22 15:51:52
wierni kibice którzy wybierają się na stadion zorganizujcie doping i wspierajcie piłkarzy kto wam broni. Pokażcie jakimi fanami jesteście. Tylko w razie porażki nie wyzywajcie piłkarzy jak to macie w zwyczaju i mecz trwa 90 minut a nie 80 jak przegrywają i zawijka do domu
Pawel2016-04-22 16:00:46
Dokładnie zamiast wpier 4 ochroniarzom to tylko płakać umiecie jak by u pikników takie coś się działo to by wszystko leciało.
gimbaza2016-04-22 16:02:12
Bedzie kibic gwizdajacy na pilkarzy i na trenera
kkk2016-04-22 16:11:31
Zbojkotujmy "prawdziwych " kibiców i idźmy na ten mecz!! WSZYSCY!!! RAZEM!!!
gimbaza2016-04-22 16:12:22
Kibic jedzacy kielbache jest mniej awanturujacy sie
gimbaza2016-04-22 16:15:02
zawijka bedzie wczesniej bo trzeba bedzie zdazyc na Vive
prezes2016-04-22 16:52:27
wszystkie bilety sprzedane
prezes2016-04-22 17:03:29
jutro przedluzam kontrakty z pilkarzami.....z rezerw
prezes2016-04-22 17:11:08
zamknalem sektory na dole za bramkami, zamknalem MLYN, teraz zamkne sektor VIP a pozniej caly stadion
LUKASZ2016-04-22 17:36:37
Ja ide na mecz! Prawdziwy Kibic mimo wszystko jest z Koroną!
KSS2016-04-22 17:51:37
W ważnych i trudnych momentach nie zostawia się klubu...Wszyscy na stadion i jak umiemy tak wspomagamy. Przynajmniej trybuny będą reagowały na to co dzieje się na boisku, a nie w trudnym momentach pozdrawiały Paprockiego, policję, Ostrowiec czy klub z nazwą rzeki..
mlyn2016-04-22 17:52:11
Cala zgraja na mlyn ale siedzimy cicho
Ja2016-04-22 18:05:53
Ja nie zapomnę jak nie było gniazdowego na meczu bo był sparing Vive w Krakowie takich mamy najwierniejszych.
prezes2016-04-22 18:59:59
Jutro wszystkie samochody na gaz beda gazowane za darmo i butle turystyczne tez
gimbaza2016-04-22 19:02:32
tylko nie rzucac kielbachami jak KORONA bedzie przegrywac
do "bolek"2016-04-22 19:42:58
faktycznie, będziecie kibicować tak jak umiecie czyli wpierdzielicie kiełbachę i wyjdziecie w 80 minucie.
wierny kibic koroneczki2016-04-22 19:43:29
Proponuje stanac przed stadionem i przekonywac zdrajcow, ze nie warto isc na mecz
do wierny kibic koroneczki2016-04-22 19:48:13
Chyba zdrajcą jest ten kto nie idzie na jutrzejszy mecz...
biegacz2016-04-22 20:03:06
komu jutro bede strzelal foty?
paparapa2016-04-22 20:04:18
Przydupas prezesa pisze po kilka komentarzy, że idzie na mecz. Bojkot paprockiego. Oglądając mecz w tv można zaoszczędzić pieniądze na mecze po wyrzuceniu paprockiego z Korony.
do wierny kibic koroneczki2016-04-22 20:09:39
zmień nick platfusie
LUKASZ2016-04-22 20:11:08
Zmieniłem zdanie NIE IDĘ NA MECZ.
wel2016-04-22 20:13:51
w przyszlym sezonie walczymy o majstra......przy betonowaniu Kielc
gringo2016-04-22 20:17:46
stań i przekonaj! chętnie się spróbuje..
Luka2016-04-22 20:18:23
Co wy !!! Tylko szmata bije brata.
wel2016-04-22 20:22:13
jutro w ramach umowy sponsorskiej bedzie rozdawana maslana nie tylko dla VIP-ow
wel2016-04-22 20:30:00
bedzie spiewal tez Don Wasyl z zespolem Roma
wel2016-04-22 20:33:17
czas meczu bedzie odmierzany na szwajcarskim zegarze
takie tam2016-04-22 21:12:18
nie kojarzycie gdzie można założyć gaz do auta? jak coś to zgadamy się jutro na stadionie, dzięki.
bojkot wszyscy2016-04-22 21:35:05
dziennikarze cksportu też robią bojkot czy idą na mecz popierać działania prezesa i jeść kiełbasy?
Krzysztof Kolumb2016-04-22 22:14:25
Szkoda, że redakcja nie panuje nad komentarzami tylko robi cię jakaś dziecinada.
Do konkretów:
- ktoś to namawia do nie pójścia na mecz nie może nazywać się kibicem,
- ktoś kto wojuje poprzez rzucanie petard na mecz nie może nazywać się kibicem,
- ktoś kto obraża się później na zakazy (słuszne czy nie słuszne, ale spowodowane zachowaniem kumpli rzucających petardy) nie może nazywać się kibicem,
- ktoś dla kogo "bycie kibicem" oznacza dążenie do tego aby odpalić racę i zrobić zadymę, nie może nazywać się kibicem
- ktoś kto zamiast dopingu swojej drużynie wiecznie "je..ie wisłę i policje" nie może nazywać się kibice
- ktoś kto bije swoich ludzi na sektorze, nie może nazywać się kibicem,
- wreszcie, ktoś kto jeszcze nie załapał, że żyje w XXI wieku, a nie w latach 80 niech wreszcie to zrozumie.
Chodziłem jeszcze na Szczepaniaka, pamiętam że były takie czasy, kiedy to klub kupował nam racę, a sam stałem z taką racą na jednym meczu na murawie przy wyjściu jak piłkarze wychodzili na boisko. Zrozumcie, że to już nie te czasy, a wy zachowujecie się jak dzieciaki. Trzeba było odpalić piro na meczu, a nie pytać nikogo o zdanie. Dzieci, mama nie pozwoliła to zrobię jej nazłość i nabrudzę na dywanie. Ogarnijcie się panowie, kasa wam przesłoniła to co najważniejsze, a najważniejsza jest Korona! To nie miejsce na dłuższe wywody, ale ludzie zaczynają widzieć na czym wam zależy, kasa, kasa, kasa - dajcie spokój. Trzeba przyjść na sektor i drzeć mordy bo zawodnicy tego potrzebują, trzeba wyjść i dać głośno znać Paprockiemu co sądzicie o sytuacji. Nie przychodząc na mecz pokazujecie, że jesteście w rozsypce. Trzeba przyjść w kilka tysięcy i pokazać siłę.
Źle robicie
do lukasz2016-04-22 22:17:51
Bo jesteś ciota
crissCK2016-04-22 22:22:21
Gówniarstwo niech zostanie w domu i nie idzie...Ja i moi znajomi idziemy jak zawsze od kilkunastu lat..Macie racje że Paprocki nie nadaje sie na to stanowisko i mega źle zrobili ale nie można głupich i nic nie dających strajków w tak ważnym momencie robić...Można iść i nie dopingować-PROSTE!!!WSZYSCY NA STADION!!!
KIBOL Z MŁYNA2016-04-22 23:13:34
Zobaczymy pikniki Wasze :"z drużyną być trzeba na dobre i na złe", "w takim momencie trzeba im pomóc","piłkarze muszą mieć doping" itp. w razie gdy wynik będzie 0:2 i 80 minuta gdzie połowa stadionu wychodzi( jak to bywa za każdym razem). To co Wy możecie wiedzieć o byciu kibicem ?
do Criss2016-04-22 23:14:46
Żadne iść i nie dopingować ,nikt nie będzie karmił paprockiego pieniędzmi. Chciał wojny to ją ma ! #Nie bo nie
kibic koroneczki2016-04-22 23:16:06
zakaza kielbasy na stadionie dla prawdziwych kibicow licza sie tylko race i oprawy. pilkarze nie sa nam potrzebni i prezesi tez. oddajcie stadion jego wlascicielom, czyli nam kibicom z mlyna
do do Criss2016-04-22 23:35:49
"nikt nie będzie karmił paprockiego pieniędzmi" buahhahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa padem ze miechu. Jeszcze nie tak dawno średnia była po 8 tys. teraz jest z 5 tys. i nie zrobiło to wrażenia bo kasa jest miejska. Wy jesteście oderwani od rzeczywistości jak myslicie że te drobniaki co płacicie za bilet zrobią wrażenie jak poprzednio nikogo to nie interesowało czy bojkotujecie czy nie. Na razie pokazujecie że jesteście bezjajeczni, bo ludzie z jajami nie robią fochów tylko walczą o swoje.
Bujaka2016-04-23 01:01:20
Paprocki zatrudnił internetowych nabijaczy komentarzy pod jego interes. A naiwniaki będą karmić Paprockiego na szczęście jest ich niewielu. PROTEST
PikniCK2016-04-23 07:28:04
Byliśmy kiedy nie było kielbasy,byliśmy kiedy nie było mlyna,byliśmy kiedy prezesem był ten czy tamten, byliśmy w 3 lidze z Nida Gips, byliśmy z Kolporterem, byliśmy gdy stadion był na Mielczarskiego, byliśmy na Koniewa (Szczepaniaka) Będziemy też dzisiaj.Najwierniejsi z wiernych.Pikniki.
P.s. Zdrajców Korony osadzi historia i jak na światło dzienne wyjdą pewne fakty z zycia chlopczykow w czarnych dresikach co to Żółto Czerwonej koszulki nie założą i oddają fany gościom z Elbląga.
crissCK2016-04-23 08:16:30
Widziałem na facebooku tylko wiernych kibiców którzy sie wypowiadają na te tematy,specjalnie pośwìęciłem sporo czasu żeby to ocenić to zdecydowana większość to dzieciaki 15-18 lat-i WY uwarzacie sie za wielikich kibiców bo od 3-4 lat na Korone chodzicie?No bez żartów...Ja chodze na Korone więcej lat niż wy macie.I nie mówcie mi i wielu innym osobom że chodzimy dla wyników.Też mi sie nie podoba zarządzanie klubem żeby była jasność...
pik2016-04-23 08:26:30
Prawdziwi kibice przyjda na mecz i mimo wszystko beda wspierac Korone. Chlopaki i trenerze jestesmy z wami bo jestesmy za pilka. Korona!!!!!
KSS2016-04-23 11:15:30
Do kibola z młyna, wszystko się zgadza pod warunkiem, że to jest doping. Zdarzało się, że drużyna już oddychała pachami, ostatnie 5-10 minut, ważą się losy meczu,a wy pozdrawiacie zgody lub doping zupełnie nieadekwatny do sytuacji typu jakieś mruczenie np PAO zamiast gromkie ryknięcie KORONA!! A co do rzekomego dozgonnego fanatyzmu, sektor młyn w przypadku porażek i degradacji przerzedza się wprost proporcjonalnie do sektorów pikników. Aha, i z wiekiem wielu z was się z niego wyleczy, dobrze jest gdy zmieniają tylko sektor, bo bywają i tacy, których nagle Korona już nie interesuje.
do kibol z młyna2016-04-23 11:32:18
A ty co o tym wiesz? Nie idziesz bo się obraziłaś i masz w dupie całą resztę
GS2016-04-23 12:17:02
5000 fanatyków już kupiło bilety brawo.
kali2016-04-23 13:11:27
WSZYSCY NA STADION!!!
Fan2016-04-23 13:34:45
Czyli Korona wygrywa 5000 do 150. Swoją drogą nasi bohaterowie trochę wcześnie zaczęli szukać pretekstów żeby się nie stawić na wisle.
Kulisy2016-04-23 13:41:39
Chodzą słuchy na mieście że paru kumatych chlopcow z mlyna ma obiecane posadki od zwolenników referendum, w przypadku odwołania WL. Chłopcy więc wymagają tego na co żaden z prezesów w ekstraklasie oficjalnie zgodzić się nie może, a potem robią z góry zaplanowana Rozpierduche, zeby dla osiagniecia własnych interesów pokazać jak fatalnie jest w klubie... Reszcie mlodziezy się wydaje że walczą o Korone.
r2016-04-23 13:46:13
Utrzymajmy się i niech wreszcie przejmie Koronę bo tych cyrków nigdy końca nie będzie.
pieprzyk2016-04-23 14:01:18
Chyba to, co spie.rzyliśmy.
mks2016-04-23 14:01:43
Ci co dzisiaj idą na mecz wcale nie popierają polityki Paprockiego oni po prostu idą okazać szacunek pilkarzom amen
zbój2016-04-23 14:10:19
Wyłapywać tych, co idą! Kibice są dziś nie na meczu. Kiełbasy można zjeść w domu
lucas_ck2016-04-23 14:15:00
@Kulisy
chodza słuchy ze za ten wpis na forum masz obiecana ciepla posadke u pana prezesa
mecz w tv2016-04-23 14:19:51
Ja oglądam mecz w telewizji. Paprocki nie nadaje się na prezesa.

Dodaj komentarz

Copyright © 2021 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group