Futbolowa Liga Szóstek - ostatnie wolne miejsce! Z niespodzianką

14-03-2016 18:28,
Redakcja

Dobiegają końca zapisy do pierwszej na terenie Kielc edycji Futbolowej Ligi Szóstek, czyli amatorskich rozgrywek piłkarskich. W pierwszym sezonie planowany jest udział 12 drużyn. Uwaga, zostało jedno wolne miejsce!

I tu ważny komunikat, ale jakże sympatyczny - dla ostatniej zgłoszonej drużyny, na hasło "CKsport.pl" organizatorzy przygotowali atrakcyjną niespodziankę. Jaką? To należy sprawdzić u źródła!

Co to jest FLS?

Futbolowa Liga Szóstek to profesjonalnie zorganizowane amatorskie rozgrywki piłkarskie toczone w formule "6 na 6". Ich historia sięga 2011 roku, kiedy to w Krakowie rozegrano pierwszy sezon FLS, a wzięło w nim udział 14 zespołów. Obecnie w krakowskich rozgrywkach co edycję występuje aż 112 amatorskich drużyn, a dzięki profesjonalnej organizacji krakowska Futbolowa Liga Szóstek stała się dla wielu podobnych lig w Polsce wzorem do naśladowania i wyznaczała trendy w kwestii prowadzenia amatorskich rozgrywek.

Futbolowa Liga Szóstek stale się rozwija i obecnie przewodniczy współpracy największych w Polsce lig szóstek pod nazwą Interliga. Uruchomienie kieleckich rozgrywek (pierwszych poza Krakowem) jest kolejnym etapem rozwoju FLS.

Futbolowa Liga Szóstek swoim uczestnikom oferuje szereg atrakcji, a są to przede wszystkim:

-       skróty wideo ze wszystkich spotkań,

-       dodatkowe, cotygodniowe materiały wideo,

-       galerie zdjęć ze wszystkich meczów,

-       zapowiedzi meczów,

-       raporty pomeczowe,

-       podsumowania kolejki,

-       wywiady,

-       prezentacje zespołów,

-       wybór bramki oraz interwencji miesiąca i sezonu,

-       projektowanie i wykonanie logotypów dla zgłoszonych zespołów.

Ponadto mistrz kieleckiej edycji Futbolowej Ligi Szóstek otrzyma przepustkę na Mistrzostwa Polski Interligi, które odbędą się 25 czerwca w Warszawie, czołowe trzy zespoły otrzymają atrakcyjne nagrody oraz uhonorowane zostaną medalami, a wyróżnieni zostaną także najlepsi zawodnicy w kategorii: MVP rozgrywek, Król Strzelców, Król Asyst oraz Najlepszy bramkarz.

Jakie koszty?

Opłata za udział w rozgrywkach ligowych i rozegranie 11 meczów w sezonie Wiosna 2016 wynosi 1 500,00zł brutto (stawka VAT - zwolniona), jednak istnieje możliwość rozłożenia płatności na raty. Firmy zainteresowane także reklamą na stronie internetowej ligi mają możliwość wykupienia pakietu w cenie 2 000,00zł brutto (zawiera podatek VAT - 23%).

Początek rozgrywek zaplanowany został na drugą połowę marca. Mecze Futbolowej Ligi Szóstek w Kielcach toczyć się będą na boisku ze sztuczną trawą przy ul. Ściegiennego 8 w środy w godzinach wieczornych. Każdy mecz trwać będzie 2 x 25 minut, a terminarz ligowy został ustalony z góry na cały sezon.

Kontakt

Wszystkie zainteresowane udziałem drużyny zapraszamy do kontaktu mailowego (kielce@liga-fls.pl) lub telefonicznego: Piotr Klimczak kom.: 885 414 987.

Dodatkowe informacje można znaleźć na dedykowanej kieleckim rozgrywkom stronie internetowej: www.kielce.liga-fls.pl.

Projekt i wykonanie: CK Media Group