Bielecki: Cały zespół już to czuje...

26-01-2016 01:53,
Wojciech Staniec

Polska pięcioma bramkami pokonała Białoruś. - Budujące jest to, że wygraliśmy. Zespół z Białorusi się nie poddał i nie położył. Po meczu z Norwegią był to dla nas ważny pojedynek, który nas buduje. Zrobiliśmy krok w kierunku półfinału – podsumował to spotkanie Karol Bielecki.

Gwiazdor reprezentacji Polski przyznaje, że zawodnicy odczuwają już trudny turnieju. - To już kolejny mecz na Euro. Nie jest łatwo grać z takim obciążeniem i na pewno cały zespół już to czuje. Mamy swoje problemy i na pewno nie było łatwo. Każdy kolejny mecz jest trudny do grania. Koncentrujemy się jednak i chcemy grać jak najlepiej – zapowiada.

Polacy przed kolejnym meczem będą mieli niespełna 48 godzina na regenerację sił. - Mamy tyle czasu i już. Musimy dać radę, jak najszybciej dojść do siebie i zedrzeć szyki przez Chorwacją – wyjaśnia Bielecki

Biało-czerwoni wyciągnęli wnioski po meczu z Norwegią. - Nie graliśmy tak pasywnie, jak ostatnio. Zagraliśmy agresywnie i dało to efekt – przyznaje popularny „Kola”.

Przed starciem Polaków doszło do pojedynku Macedonii i Norwegii. Zakończył się on remisem. Czy według Bieleckiego było to zaskoczeniem? - Macedonia to dobry zespół. Nie jest to niespodzianką. Sytuacja w grupie jest ciekawa i do końca będziemy patrzyli jak to się ułoży – mówi rozgrywający.

Projekt i wykonanie: CK Media Group