Przybyła: Liczę, że to początek przyjemnej drogi

08-09-2015 21:40,
Wojciech Staniec II

Michał Przybyła zadebiutował w młodzieżowej reprezentacji Polski w zremisowanym spotkaniu ze Szwedami.  - Mam bardzo pozytywne wrażenia. Było bardzo wielu kibiców, którzy nas mocno wspierali. Wynik jest taki, jaki jest. Musimy zaakceptować remis. Wynik jest sprawiedliwy i cieszymy się z tego, co mamy - mówi po meczu napastnik Korony.

Młody piłkarz został przywitany przez zgromadzoną na Kolporter Arenie publiczność owacjami. - To bardzo miłe. Akurat się tak złożyło, że debiutowałem u siebie, co mnie bardzo cieszy. Bardzo za to dziękuję kibicom - wyjawia.

-To dla nas miłe zaskoczeń, że aż tak wielu kibiców chciało nas tutaj wspierać i oglądać. Drużyna tez była tym zaskoczona. Cieszymy się, że tyle osób w Kielcach chciało przyjść i dopingować - dodaje zawodnik Korony.

W opinii wielu ekspertów, to Szwedzi byli faworytami pojedynku. - Mieli doskonałą sytuację na początku spotkania. My też mieliśmy kilka strzałów. Generalnie wynik jest jednak sprawiedliwy. W meczu było dużo walki, przez co nie było wielu wrażeń dla kibiców - tłumaczy debiutant.

-Po cichu liczę, że to nie jest jedynie pierwszy mecz, ale początek przyjemnej drogi do czegoś więcej - kończy Michał Przybyła.

fot. Paula Duda

Wasze komentarze

Luker2015-09-08 22:16:38
Tylko tak dalej. Lechia w piątek czeka. Możesz jej strzelić bramkę a nawet dwie. My kibice się nie obrazimy!

Dodaj komentarz

Projekt i wykonanie: CK Media Group