Przybyła: Wyjść, zagrać, przyłożyć się i przede wszystkim wygrać

10-08-2015 11:43,
Marcin Długosz

Wtorkowym rywalem kieleckiej Korony w Pucharze Polski będzie trzecioligowa Wda Świecie. - Wiemy, że mecze pucharowe rządzą się swoimi prawami. Jedziemy młodym składem, każdy będzie chciał się pokazać i nikt nie zamierza odstawiać nogi – zapewnia Michał Przybyła, napastnik żółto-czerwonych.

Potyczka w Świeciu to okazja dla tych, którzy do tej pory pełnili funkcję rezerwowych. - Jak najbardziej jest szansa, żeby się pokazać. Jesteśmy faworytem, ale wiemy, jakie sytuacje zdarzają się w pucharach. Będziemy chcieli tego uniknąć – mówi zawodnik „złocisto-krwsitych”.

Po wyjeździe do Poznania, tym razem kielczanie muszą udać się w kolejną dość daleką podróż: do województwa kujawsko-pomorskiego. - Tego się nie wybiera ani się nie przewidzi. Po prostu musimy pojechać i zrobić swoje – kwituje Przybyła.

Ostatnie przygody Korony z Pucharem Polski nie należały do zbyt udanych. - Przypominam sobie, że kończyły się szybko. Chcemy tego uniknąć – zaznacza napastnik kieleckiego zespołu.

Dla zawodnika „złocisto-krwistych” ekipy Wdy stanowi niewiadomą. - Szczerze powiedziawszy, nie wiem zbyt wiele o tym zespole. Tyle, że jest z trzeciej ligi – mówi gracz „złocisto-krwistych”.

- Ma to wyglądać na takiej zasadzie: wyjść, zagrać, przyłożyć się i przede wszystkim wygrać – puentuje Przybyła.

fot. Paula Duda


Sponsor wyjazdu do Świecia:

Kamil Suchański - Członek Rady Nadzorczej Klubu Korona Kielce zaprasza na mecz z Wdą Świecie.

Wasze komentarze

Luker2015-08-10 13:45:47
Juz wspomniano, ze nie mamy licencji UEFA na gre w Europejskich Pucharach wiec wasz wysilek zostal juz zniweczony przez Prezesa. Mali ludzie, z malymi muzgami i malymi ambicjami rujnuja i niwecza na starcie wszystkie mozliwe osiagniecia. W koncu Korona i AS Roma nie moga grac w Pucharach majac .... tego samego wlasciciela.
cxxus2015-08-10 19:01:06
Nawet jeżeli Roma byłaby naszym właścicielem [hehe, taki żarcik] to i tak moglibyśmy grać w europejskich pucharach, gdyż Roma zapewne grać będzie w lidze mistrzów, a polski klub do ligi mistrzów i tak nie awansuje. Dziękuje za uwagę :_

Dodaj komentarz

Projekt i wykonanie: CK Media Group