Nieznaczna zmiana terminu meczu Korona - Pogoń

06-08-2015 10:03,
Marcin Długosz

Zmienił się termin meczu Korony Kielce z Pogonią Szczecin w ramach 7. kolejki Ekstraklasy. Odbędzie się on w ten sam dzień, co planowano początkowo, a więc w sobotę, 29 sierpnia, ale o nieco późniejszej godzinie - 20:30.

Pierwotnie kielczanie mieli podjąć szczecinian na Kolporter Arenie o godzinie 18. 29 sierpnia w Krakowie o 15:15 odbędzie się jednak mecz Vive Tauronu Kielce z Paris Saint-Germain Handball. Z tego powodu żółto-czerwoni postanowili poprosić Ekstraklasę o przeniesienie spotkania z Pogonią na inny termin.

- Robiliśmy wszystko, aby umożliwić kibicom, którzy jadą do Krakowa na mecz Vive z PSG, obejrzenie także meczu Korony. Nie są łatwe zmiany w terminarzu, ponieważ o terminach meczów decyduje główny nadawca, czyli NC+, to oni wybierają jakie mecze są atrakcyjne i ustawiają je na godziny z teoretycznie największą oglądalnością - informuje rzecznik prasowy Korony, Paweł Jańczyk.

- Korona w tym sezonie gra fajną, atrakcyjną piłkę, na naszych meczach pada dużo bramek i dlatego też mecz z Pogonią jest dla telewizji bardzo atrakcyjny. Udało się zmienić godzinę tego meczu z 18:00 na 20:30. Mam nadzieję, że to iż mecz rozpocznie się dwie i pół godziny później niż był planowany pozwoli kibicom chcącym obejrzeć na żywo oba spotkania tego dokonać. Niestety nic więcej nie mogliśmy zrobić, dlatego jesteśmy zadowoleni z takiego chociaż rozwiązania - dodaje.

Tydzień wcześniej „złocisto-krwiści” zagrają w Warszawie z Legią. Potyczka ta rozpocznie się w niedzielę, 23 sierpnia o godzinie 18.

fot. Paula Duda

Dodaj komentarz

Projekt i wykonanie: CK Media Group