Rusza sprzedaż biletów na krakowski mecz Vive - PSG

20-07-2015 09:03,
Marcin Długosz

29 sierpnia w Krakowie dojdzie do bardzo ciekawego, choć tylko towarzyskiego spotkania Vive Tauronu Kielce z Paris Saint-Germain Handball. W poniedziałek, 20 lipca o godzinie 12 rusza sprzedaż biletów na ten mecz. Rozegrany on zostanie w krakowskiej Tauron Arenie, która może pomieścić 15 tysięcy widzów.

Wejściówki będzie można nabywać w portalu eBilet.pl - KLIK. Oprócz tego serwisu, bilety do zakupu udostępnione zostaną w salonach sieci EMPIK na terenie całej Polski, a także w Foto Perfect Bakalarz przy ulicy Paderewskiego 32 w Kielcach oraz w Epace przy ul. Dobrego Pasterza 50 w Krakowie.

Ceny wejściówek, w zależności od sektora, wahają się w cenie od 20 do 40 złotych.

Kielecki klub przygotował specjalną ofertę dla świętokrzyskich przedsiębiorców. Jeśli zdecydują się oni zakupić bilety dla swoich pracowników, zapłacą tylko 15 złotych za sztukę, a ponadto reklamy ich firmy będą wyświetlać się na spotach LED podczas meczu. Nabywcy takich wejściówek mogą ponadto liczyć na darmowy transport do Krakowa. Zainteresowanych tą ofertą klub prosi o kontakt pod adresem mailowym marketing@vtkielce.pl lub pod numerem telefonu 41 345 10 44.

Każdy posiadacz karnetu na spotkania żółto-biało-niebieskich w Hali Legionów w sezonie 2015/16 również będzie mógł skorzystać z bezpłatnego przejazdu do Tauron Areny.

fot. Patryk Ptak

Wasze komentarze

mIREK2015-07-22 11:52:12
Poroniony pomysł aby jechać na mecz swojej drużyny do innego miasta.

Projekt i wykonanie: CK Media Group