Pyłypczuk: Ja w ataku? Jestem nieprzyzwyczajony, ale zaczynam rozumieć

15-07-2015 16:41,
Marcin Długosz

Z powodu problemów kadrowych Korony Kielce w ataku, w meczu z Jagiellonią Białystok funkcję wysuniętego napastnika żółto-czerwonych najprawdopodobniej pełnić będzie Serhij Pyłypczuk, nominalny skrzydłowy. - Jestem troszkę nieprzyzwyczajony, ponieważ nie grałem na tej pozycji. To jednak decyzja trenera, a muszę robić to, co on ma na myśli – mówi Ukrainiec w rozmowie z naszym portalem.

- Jeśli szkoleniowiec powie, że mam grać z przodu, to będę grał z przodu. Jeśli powie, że mam grać po lewej – będę grał po lewej – dodaje nominalny skrzydłowy.

Proces adaptacji Pyłypczuka do gry na szpicy cały czas trwa. - Zaczynam bardziej rozumieć, czego wymaga trener. Z każdym kolejnym treningiem będzie lepiej – zapewnia ukraiński zawodnik.

Nie ulega wątpliwości, że manewr z Pyłypczukiem w środku ataku to rozwiązanie tymczasowe. - Na pewno Korona szuka napastnika. Teraz Trytko jest kontuzjowany, a oprócz niego w napadzie mamy jeszcze tylko młodego Przybyłę – kwituje Ukrainiec.

Zdaniem piłkarza, czas działa na korzyść przebudowanej drużyny z Kielc. - Zaczynamy się lepiej rozumieć. Także wizję trenera, która kompletnie się zmieniła w porównaniu do poprzednika. Mówię o modelu gry i wielu innych rzeczach – przedstawia Pyłypczuk.

Czy więc można liczyć, że żółto-czerwoni od razu zaczną odnosić dobre wyniki? - My chcemy, żeby nie trzeba było na nie czekać. W niedzielę zobaczymy, co się okaże – kończy zawodnik „złocisto-krwistych”.

fot. Paula Duda

------------

Dziękujemy, że jesteś z nami i wspierasz twórczość dostępną na CKsport.pl. Kliknij w link poniżej i postaw naszej redakcji symboliczną kawę.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Wasze komentarze

:)2015-07-15 16:45:39
ja nie poijmaju
l2015-07-15 17:25:29
FARSY CIAG DALSZY !!! DRUZYNA STARTUJE W ROZGRYWKACH I NIE MA PILKARZY W OFENSYWIE. POMOCNIK KTORY NIGDY NIE GRAL W ATAKU MA GRAC NA TEJ POZYCJI. TO JEST JAKIS ORWELLOWSKI SEN. KTO KIERUJE TYM KLUBEM ZE ZAPOMNIAL O NAPASTNIKACH? TO JEST PROFESJONALIZM?*? DLACZEGO Z ZAJACEM PODPISANO KONTRAKT BEZ SPRAWDZENIA A Z FIDZIUKIEWICZEM KTORY STRZELIL 2 BRAMKI W DWOCH MECZACH NIE PODPISANO. LUDZIE NIE BEDA CHODZIC NA MECZE ZEBY Z NICH ROBIC GLUPCOW I KOMPROMITOWAC KLUB.
W.L pseudo Mirmil2015-07-15 17:46:49
Po meczu z Jagillonia nasi przyjaciele z Włoch trochę zniesmaczeni opuszczali stadion,musza sobie dać czas do namysłu. Rozmowy zostaną wznowione pod koniec sierpnia,ale dokładnej daty jeszcze nie znam bo Oni nie chcą dużego rozgłosu.
weszlo z Bilskim2015-07-15 18:23:24
Jak pan ocenia dziś kadrę Korony? Marcin Brosz mówi – brakuje przede wszystkim napastnika.
Zgadzam się. Reszta pozycji jest na poziomie, do którego staraliśmy się dążyć. Z napastnikiem jesteśmy na etapie końcowych negocjacji.
Z jednym czy z kilkoma?
Przede wszystkim z dwoma. Jeden z polski, drugi z zagranicy.
Na Kapo już nie liczycie?
Nie zajmujemy się tematem wirtualnym. Okres przygotowawczy praktycznie już się skończył, a Oliviera u nas nie ma. Mieliśmy trudności, by się z nim skontaktować po urlopie. Nie trenuje z nami, więc nie widzę sensu w rozważaniach, co by było, gdyby nagle postanowił wrócić.
Luker2015-07-15 19:05:17
pierwsze 10 kolejek to i tak murowana wtopa więc można nawet Małkowskiego w ataku sprawdzić. Najlepiej może wystawić Prezesa, może przejrzy na oczy będziemy mieli napastnika co strzela kilka w sezonie.
walet2015-07-15 19:06:54
Najlepszy zawodnik w tym sezonie w Koronie będzie miał inicjały R.I.P
atx2015-07-15 20:58:40
Kompromitacja zarządu jak ten klub jest zarządzany co to ma być. ? Drużyna osłabiona zero wzmocnień a dyrektor sue cieszy ludzie nie dajmy się robić w konia dopóki nie będzie wzmocnień nie chodzimy na mecze. Oni chcą zniszczyć nasz ukochany klub. Paprocki i Bilski niszczą Korone
miki2015-07-16 07:57:43
Trzeba wspierać Koronę w tych trudnych chwilach.
Każdy kto ma Koronę w sercu wie co robić.
20.07. Korona to też kibice.
optymista2015-07-16 09:38:39
Oj , bedziemy opuszczac trybuny po meczu z Jagillonia ze spuszczonymi glowami i zacisnietymi zebami. Ciezko bedzie to przelknac.
krym2015-07-16 09:53:36
Teraz trzeba isc na mecz. Jesli bedzie to kompromitacja, to nalezy sie powaznie zastanowic nad bojkotem przy nastepnym meczu.Tylko w ten sposob my kibice mozemy zmusic kierownictwo klubu do poprawy obecnej pasywnej sytuacji.
wujek2015-07-16 09:56:28
Gdyby byli inni ludzie w zarządzie nie byłoby takich chwil albo trwały by krócej. To są świnie przy korycie niszczą klub bo ważniejsza dla nich jest posada zero kompetencji
Rafał W.2015-07-16 10:10:35
Czy zarząd wie że Wladimir Dwaliszwili chce wrócić do Polski i grać ?? On odchodzi z Odense więc warto by było odezwać się do niego i zapytać czy chciał by grac w Koronie ? Pomyślcie on by się też przydał Koronie !! Nawet go wypożyczyć na 1 rok . Bo nim jest zainteresowana Cracovia i Podbeskidzie .
n1ck2015-07-16 12:29:18
Sezonowcy czujcie się zaproszeni w niedziele przed telewizory ! Nie ma gwizdania w niedziele, ani buczenia, ani innych hejtowskich zachowań... komu nie pasuje coś w Koronie to usiądźcie przed tv, pzdr !
k2015-07-16 13:21:30
I tak pajace nie chodzicie na mecze, bo jestescie menadzerkami i innymi kombinatorami co chca sie dorobic. Tylko w internecie sie produkujecie udajac kibicow i plujac na wszystko bo nie da sie zalatwic nic pod stolem jak za Chojnowskiego.
do wujek2015-07-16 13:23:36
Ty nie jestes kibicem Korony, bo kazdy wie ze w zarzadzie jest tylko jeden czlowiek. Ty jestes menadzerkiem co by chcial dorobic sie na miejskim garnuszku a obecna sytuacja ci nie pasi, bo nie mozna na boku dorobic.
Jaga2015-07-16 14:27:33
Macie tam w Kielcach prawdziwych kibiców?

Ostatnie wiadomości

Kadencja trenera Kamila Kuzery charakteryzuje się tym, że obdarowuje zaufaniem młodych piłkarzy i daje im szansę na grę w PKO Ekstraklasie. W gronie beneficjentów jest Jakub Konstantyn, który dziś odnotował gola będącego gwoździem do trumny Stali Mielec.
Żółto-czerwoni zakończyli piękną serię Stali Mielec bez porażki na własnym terenie. Koroniarze pokonali gospodarzy 3:2. – To były trudne zawody – ocenia na gorąco po meczu Kamil Kiereś, szkoleniowiec gospodarzy.
Korona Kielce triumfuje! Żółto-czerwoni odnotowali wyjazdowe zwycięstwo 3:2 nad Stalą Mielec. Kielczanie zyskali punkty, od których mają szansę się odbić ku górze tabeli. – Dziękujemy kibicom Korony i Stali. To było bardzo fajne show na trybunach. Dobrze się takie mecze rozgrywa – mówi po meczu trener Kamil Kuzera.
To jest bardzo udany początek weekendu dla żółto-czerwonych. Piłkarze Korony Kielce w Mielcu mogli świętować swoje drugie zwycięstwo w tym sezonie. Mecz zakończył się wynikiem 3:2, po tym, jak piłkę do siatki gospodarzy wpakowali Jewgienij Szykawka, Martin Remacle i Jakub Konstantyn.
Niemal 1/4 sezonu PKO Ekstraklasy za nami, a Korona Kielce ma w swoim dorobku tylko jedno zwycięstwo. Dla żółto-czerwonych spotkanie w Mielcu jest szansą na odwrócenie tego trendu i wydostanie się z nizin najwyższego szczebla rozgrywek. Zapraszamy na relację tekstową Na Żywo! z tego spotkania, jaka dostępna jest na naszym portalu.
– Trzeba się skupić do wykorzystywania swoich sytuacji. Nad tym pracujemy. Do tego uważam, że idziemy w dobrym kierunku i trenujemy tak, żeby wszystko się poukładało – mówi przed spotkaniem ze Stalą Mielec, Dominick Zator, piłkarz Korony Kielce.
Korona Kielce nadal okupuje piątkowe terminy PKO Ekstraklasy. Departament Logistyki Rozgrywek Ekstraklasy zaprezentował terminy 13. kolejki, w której zmierzymy się na własnym terenie z Puszczą Niepołomice.
Korona Kielce przystępuje do 10. kolejki PKO Ekstraklasy. Tym razem kielczanie udają się do Mielca, gdzie zmierzą się z miejscową Stalą. O której mecz Stal – Korona? Gdzie dostępna będzie transmisja?
Już dziś o godz. 18 Korona Kielce zmierzy się na wyjeździe ze Stalą Mielec. Sprawdziliśmy co przed tym spotkaniem miał do powiedzenia Kamil Kiereś, szkoleniowiec podkarpackiego zespołu.
Kielczanie w 1. rundzie Fortuna Pucharu Polski odprawili z kwitkiem trzecioligową rezerwę Jagiellonii Białystok i tym samym nadal są w grze o to ważne krajowe trofeum. Dziś w siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej odbyło się losowanie par 1/16 finału. Na kogo trafili żółto-czerwoni?
Piłkarze Korony Kielce w piątek przystępują do 10. kolejki PKO Ekstraklasy, w której zmierzą się na wyjeździe ze Stalą Mielec. Po jednej stronie barykady pojawi się drużyna, która dotychczas na własnym terenie nie przegrała, zaś po drugiej jest zespół grający znacznie lepiej niż wskazuje na to pozycja w tabeli.
Korona Kielce już jutro o godz. 18 rozegra kolejny mecz w rozgrywkach PKO BP Ekstraklasy. Rywalem żółto-czerwonych będzie Stal Mielec. Na konferencji prasowej przed spotkaniem głos zabrał szkoleniowiec, Kamil Kuzera.
W pierwszej połowie listopada kielczanom przyjdzie zagrać w Super Globe, a więc nieformalnych klubowych mistrzostwach świata. Stawką imprezy jest nie tylko prestiż, ale i wysokie wygrane pieniężne. W poprzednim roku gra toczyła się o przeszło 2 miliony złotych. Z kim Industria Kielce zagra w fazie grupowej?
Środowy wieczór okazał się być magiczny dla Kielc, zwłaszcza za sprawą pożegnania ustępującego z fotelu prezesa, Bertusa Servaasa. Po świetnym spotkaniu zawodnicy Industrii Kielce pokonali PSG, a głosu na gorąco po ostatnim gwizdku udzielił Tomasz Gębala.
Niełatwa sytuacja kadrowa Korony Kielce przed spotkanie ze Stalą Mielec. Żółto-czerwoni nadal muszą sobie radzić bez kilku zawodników, których najpewniej widzielibyśmy w pierwszym składzie.
Teraz już nikt nie ma wątpliwości, że to koniec pewnej ery w historii wielokrotnych mistrzów Polski. Bertus Servaas niedawno przestał pełnić funkcję prezesa klubu, a teraz, przy okazji meczu z PSG, oficjalnie został pożegnany przez kibiców. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Industrii Kielce, zaś szczypiorniści podkreślali, że dedykują to zwycięstwo byłemu szefowi. – To miłe – kwituje Bertus Servaas.
Za nami prawdziwe handballowe grzmoty w kieleckiej Hali Legionów! Szczypiorniści Industrii Kielce pokonali na własnym terenie francuskie Paris Saint-Germain HB 30:29. Zobacz skrót Meczu Tygodnia Ligi Mistrzów!
Industria Kielce i tym razem pokonała PSG. Szczypiorniści "Iskry" ograli francuskich rywali 30:29, jednak to zwycięstwo przypłacili kontuzją lidera zespołu, Alexa Dujszebajewa.
Kiedy zaczynasz swoją przygodę ze sportem, wybór odpowiedniej siłowni jest kluczowy. Na samym początku bardzo łatwo jest się zniechęcić, a jednym z powodów do utraty motywacji mogą być właśnie nieprzyjemne doświadczenia związane z klubem fitness. Dlatego odpowiedni research to podstawa! W dzisiejszym artykule podpowiemy, na co warto zwrócić uwagę przed zakupem karnetu na konkretną siłownię w Kielcach. Zapraszamy do lektury!
Dziś Orlen Wisła Płock rozegra swój drugi mecz wyjazdowy w EHF Champions League. Rywalem Nafciarzy w 3. kolejce Ligi Mistrzów będzie francuski zespół Montpellier HB.
Mecz Tygodnia dla Industrii Kielce, która pokonała na własnym terenie PSG 30:29. Z tego rozwoju wypadków oczywiście nie są zadowoleni paryżanie, którzy w meczu 3. serii Ligi Mistrzów musieli sobie radzić bez czołowego gracza, Luca Steinsa.
Mistrzowie Polski pokonali w Hali Legionów PSG 30:29. W końcówce wynik był na styku i do ostatnich sekund nie można było być pewnym, czy kielczanie zachowają komplet punktów. – Dzisiejsze zwycięstwo było dla mnie bardzo ważne – mówi trener Tałant Dujszebajew. Część show skradł prezes Bertus Servaas, który pożegnał się z kielecką publicznością.
W wyniku błędu, Europejska Unia Tenisa Stołowego przeprowadziła w środę losowanie po… losowaniu Pucharu Europy. KS Global Pharma Orlicz 1924 w II rundzie grupowej zagra m.in. z niemieckim ASV Grünwettersbach.
Niesamowite widowisko zobaczyli kibice piłki ręcznej w środowe popołudnie w kieleckiej Hali Legionów. Spotkanie było połączone z uroczystym pożegnaniem Bertusa Servaasa. Trzeba przyznać, że nie mógł sobie wybrać lepszej okazji niż taki mecz. Zespół, który przez lata budował wygrał bowiem w spotkaniu z jednym z najlepszych zespołów handballowych na świecie. Kielczanie pokonali PSG 30:29.
Na kwadrans przed rozpoczęciem spotkania Industrii Kielce z PSG pożegnany przez kibiców został wieloletni prezes i konstruktor sukcesów mistrzów Polski, Bertus Servaas. To definitywny koniec jego pięknej przygody z kieleckim klubem.
Ile razy po treningu odczuwałeś napięcie lub ściągnięcie? Czy zastanawiałeś się kiedyś, skąd pochodzi ten ból? O ile delikatny ucisk nie powinien wzbudzać lęku, o tyle niepokojący może być powracający ból, który uniemożliwia normalne funkcjonowanie. Jak odróżnić te dwa stany i kiedy warto udać się do lekarza?
Szczypiorniści Industrii Kielce, po wyjazdach w ramach Ligi Mistrzów oraz Orlen Superligi, wracają na parkiet Hali Legionów. Podopieczni Tałanta Dujszebajewa, o pierwsze domowe zwycięstwo w tej edycji europejskich pucharów, zagrają z PSG. Zapraszamy na relację tekstową Na Żywo z tego wydarzenia.
Szczypiorniści Industrii Kielce przystępują do 3. serii zmagań w ramach Ligi Mistrzów. Ekipa Tałanta Dujszebajewa zmierzy się dziś na własnym terenie ze słynnym PSG. Gdzie dostępna będzie transmisja live z tego spotkania? Podpowiadamy!
We wtorkowe popołudnie Korona Kielce rozegrała spotkanie w 1. rundzie Fortuna Pucharu Polski. Żółto-czerwoni pokonali na wyjeździe zespół Jagielloni II Białystok 2:1. Bramki dla Korony zdobyli Adrian Dalmau i Ronaldo Deaconu, a wypowiedzi po zwycięskim meczu udzielił Bartosz Kwiecień.
Wielki mecz Ligi Mistrzów już dziś. Industria Kielce zagra w Hali Legionów z PSG mecz w ramach 3. serii tych elitarnych rozgrywek. Będzie to wydarzenie wyjątkowe, ponieważ oficjalnie pożegnany w jego trakcie zostanie wieloletni prezes mistrzów Polski, Bertus Sarvaas.

Copyright © 2023 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group