# | Drużyna | Punkty | Mecze | Zwycięstwa | Porażki | Sety | Małe punkty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | 66 | 25 | 22 | 3 | 65:15 | 1913:1586 |
2 | Asseco Resovia Rzeszów | 52 | 25 | 16 | 9 | 60:32 | 2165:1929 |
3 | PGE Skra Bełchatów | 52 | 25 | 19 | 6 | 58:33 | 2106:1942 |
4 | Cerrad Czarni Radom | 45 | 25 | 15 | 10 | 52:39 | 2078:1954 |
5 | Cuprum Lubin | 43 | 25 | 14 | 11 | 56:41 | 2222:2129 |
6 | Jastrzębski Węgiel | 41 | 25 | 14 | 11 | 49:43 | 2048:2026 |
7 | Lotos Trefl Gdańsk | 41 | 25 | 15 | 10 | 49:37 | 1943:1862 |
8 | Indykpol AZS Olsztyn | 36 | 25 | 12 | 13 | 43:46 | 1944:1997 |
9 | AZS Politechnika Warszawska | 32 | 25 | 11 | 14 | 40:48 | 1953:1998 |
10 | Łuczniczka Bydgoszcz | 32 | 26 | 11 | 15 | 33:50 | 1860:1950 |
11 | BBTS Bielsko-Biała | 28 | 25 | 9 | 16 | 36:54 | 1923:2055 |
12 | MKS Banimex Będzin | 26 | 26 | 8 | 18 | 26:58 | 1744:1998 |
13 | AZS Częstochowa | 18 | 25 | 6 | 19 | 28:61 | 1860:2047 |
14 | Effector Kielce | 16 | 25 | 4 | 21 | 30:68 | 2020:2306 |
1. kolejka
Data | Gospodarz | Gość | Wynik |
---|---|---|---|
2015-10-30 18:00 | AZS Częstochowa | Asseco Resovia Rzeszów | 1:3 (27:25, 22:25, 21:25, 19:25) |
2015-10-30 18:00 | Effector Kielce | PGE Skra Bełchatów | 1:3 (22:25, 16:25, 25:22, 18:25) |
2015-10-30 18:00 | BBTS Bielsko-Biała | Lotos Trefl Gdańsk | 2:3 (18:25, 25:17, 25:20, 18:25, 10:15) |
2015-10-31 14:45 | MKS Banimex Będzin | Jastrzębski Węgiel | 2:3 (22:25, 19:25, 29:27, 25:21, 15:17) |
2015-11-02 18:00 | Cerrad Czarni Radom | ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | 2:3 (22:25, 25:23, 25:21, 18:25, 8:15) |
2015-11-02 20:30 | Indykpol AZS Olsztyn | Łuczniczka Bydgoszcz | 3:1 (25:23, 23:25, 25:17, 25:21) |
2015-10-30 19:00 | AZS Politechnika Warszawska | Cuprum Lubin | 3:2 (23:25, 21:25, 25:20, 25:17, 15:13) |
2. kolejka
Data | Gospodarz | Gość | Wynik |
---|---|---|---|
2015-11-04 18:00 | Cuprum Lubin | AZS Częstochowa | 3:2 (22:25, 25:21, 17:25, 25:20, 15:9) |
2015-11-04 18:00 | Łuczniczka Bydgoszcz | Cerrad Czarni Radom | 0:3 (17:25, 11:25, 15:25) |
2015-11-04 18:00 | ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | AZS Politechnika Warszawska | 3:0 (25:22, 25:17, 28:26) |
2015-11-04 18:00 | Jastrzębski Węgiel | Indykpol AZS Olsztyn | 3:2 (19:25, 25:22, 25:21, 23:25, 16:14) |
2015-11-04 18:00 | PGE Skra Bełchatów | MKS Banimex Będzin | 3:0 (25:18, 25:23, 25:15) |
2015-11-04 18:00 | Asseco Resovia Rzeszów | BBTS Bielsko-Biała | 3:0 (25:21, 25:17, 25:18) |
2015-11-07 17:00 | Effector Kielce | Lotos Trefl Gdańsk | 1:3 (11:25, 22:25, 25:23, 17:25) |
3. kolejka
Data | Gospodarz | Gość | Wynik |
---|---|---|---|
2015-11-11 18:00 | AZS Częstochowa | Lotos Trefl Gdańsk | 1:3 (16:25, 25:20, 21:25, 20:25) |
2015-11-11 17:00 | Łuczniczka Bydgoszcz | Effector Kielce | 3:1 (25:18, 22:25, 25:20, 25:23) |
2015-11-11 18:00 | Jastrzębski Węgiel | BBTS Bielsko-Biała | 2:3 (22:25, 22:25, 25:17, 25:19, 13:15) |
2015-11-10 18:00 | Cuprum Lubin | Indykpol AZS Olsztyn | 3:0 (25:18, 25:18, 27:25) |
2015-11-11 17:00 | ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | MKS Banimex Będzin | 3:0 (25:10, 25:17, 25:18) |
2015-11-10 20:30 | AZS Politechnika Warszawska | Cerrad Czarni Radom | 1:3 (19:25, 25:19, 22:25, 15:25) |
2015-11-11 14:45 | PGE Skra Bełchatów | Asseco Resovia Rzeszów | 1:3 (21:25, 25:16, 20:25, 22:25) |
4. kolejka
Data | Gospodarz | Gość | Wynik |
---|---|---|---|
2015-11-14 17:00 | AZS Częstochowa | Cerrad Czarni Radom | 0:3 (11:25, 27:29, 21:25) |
2015-11-14 20:30 | Indykpol AZS Olsztyn | AZS Politechnika Warszawska | 3:2 (17:25, 21:25, 25:19, 27:25, 18:16) |
2015-11-13 18:00 | BBTS Bielsko-Biała | Łuczniczka Bydgoszcz | 1:3 (19:25, 25:20, 15:25, 24:26) |
2015-11-14 19:00 | MKS Banimex Będzin | Cuprum Lubin | 1:3 (26:24, 20:25, 22:25, 22:25) |
2015-11-14 17:00 | Effector Kielce | ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | 0:3 (14:25, 22:25, 17:25) |
2015-11-14 18:00 | Asseco Resovia Rzeszów | Jastrzębski Węgiel | 2:3 (22:25, 25:14, 25:20, 21:25, 9:15) |
2015-11-14 19:00 | PGE Skra Bełchatów | Lotos Trefl Gdańsk | 3:0 (25:17, 25:20, 25:19) |
5. kolejka
Data | Gospodarz | Gość | Wynik |
---|---|---|---|
2015-11-21 15:00 | PGE Skra Bełchatów | AZS Częstochowa | 3:0 (25:17, 25:21, 25:11) |
2015-11-21 20:00 | Łuczniczka Bydgoszcz | Asseco Resovia Rzeszów | 1:3 (25:23, 20:25, 27:29, 23:25) |
2015-11-22 17:00 | Jastrzębski Węgiel | Lotos Trefl Gdańsk | 2:3 (25:20, 25:20, 18:25, 20:25, 12:15) |
2015-11-21 17:00 | ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | BBTS Bielsko-Biała | 3:0 (25:11, 27:25, 25:16) |
2015-11-20 18:00 | MKS Banimex Będzin | AZS Politechnika Warszawska | 3:0 (26:24, 25:18, 25:22) |
2015-11-20 18:00 | Cuprum Lubin | Effector Kielce | 3:0 (31:29, 25:20, 25:22) |
2015-11-21 14:45 | Cerrad Czarni Radom | Indykpol AZS Olsztyn | 3:0 (25:15, 25:23, 25:20) |
6. kolejka
Data | Gospodarz | Gość | Wynik |
---|---|---|---|
2015-11-25 18:30 | AZS Częstochowa | Indykpol AZS Olsztyn | 0:3 (23:25, 18:25, 22:25) |
2015-11-25 19:00 | MKS Banimex Będzin | Cerrad Czarni Radom | 0:3 (18:25, 17:25, 22:25) |
2015-11-25 18:00 | BBTS Bielsko-Biała | Cuprum Lubin | 3:1 (29:27, 14:25, 25:21, 25:20) |
2015-11-25 18:00 | Effector Kielce | AZS Politechnika Warszawska | 2:3 (22:25, 25:21, 25:21, 22:25, 8:15) |
2015-11-25 20:30 | Asseco Resovia Rzeszów | ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | 1:3 (25:21, 20:25, 25:27, 24:26) |
2015-11-25 19:00 | Lotos Trefl Gdańsk | Łuczniczka Bydgoszcz | 3:0 (25:12, 25:22, 25:14) |
2015-11-25 18:00 | PGE Skra Bełchatów | Jastrzębski Węgiel | 3:1 (22:25, 25:19, 25:21, 25:16) |
7. kolejka
Data | Gospodarz | Gość | Wynik |
---|---|---|---|
2015-12-02 20:30 | Jastrzębski Węgiel | AZS Częstochowa | 3:0 (25:21, 25:22, 25:23) |
2015-11-27 18:00 | Łuczniczka Bydgoszcz | PGE Skra Bełchatów | 0:3 (26:28, 21:25, 22:25) |
2015-11-28 14:45 | ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | Lotos Trefl Gdańsk | 2:3 (19:25, 25:22, 25:16, 23:25, 10:15) |
2015-11-29 20:00 | Asseco Resovia Rzeszów | Cuprum Lubin | 2:3 (25:19, 21:25, 26:24, 22:25, 10:15) |
2015-11-30 18:00 | Cerrad Czarni Radom | Effector Kielce | 3:1 (25:17, 20:25, 25:20, 25:15) |
2015-11-30 19:00 | AZS Politechnika Warszawska | BBTS Bielsko-Biała | 3:0 (25:22, 25:21, 25:18) |
2015-11-28 18:00 | Indykpol AZS Olsztyn | MKS Banimex Będzin | 3:0 (25:20, 25:14, 25:17) |
8. kolejka
Data | Gospodarz | Gość | Wynik |
---|---|---|---|
2015-12-04 18:00 | AZS Częstochowa | MKS Banimex Będzin | 3:1 (25:19, 23:25, 25:20, 25:19) |
2015-12-05 14:45 | Effector Kielce | Indykpol AZS Olsztyn | 3:1 (25:20, 25:19, 23:25, 25:22) |
2015-12-05 17:00 | Asseco Resovia Rzeszów | AZS Politechnika Warszawska | 2:3 (24:26, 21:25, 25:22, 25:19, 14:16) |
2015-12-05 14:00 | BBTS Bielsko-Biała | Cerrad Czarni Radom | 2:3 (22:25, 22:25, 25:18, 28:26, 12:15) |
2015-12-06 14:45 | Lotos Trefl Gdańsk | Cuprum Lubin | 3:2 (22:25, 25:18, 30:28, 24:26, 18:16) |
2015-12-05 18:00 | Jastrzębski Węgiel | Łuczniczka Bydgoszcz | 3:0 (25:23, 28:26, 25:17) |
2015-12-05 20:00 | PGE Skra Bełchatów | ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | 2:3 (17:25, 25:21, 20:25, 25:19, 10:15) |
9. kolejka
Data | Gospodarz | Gość | Wynik |
---|---|---|---|
2015-12-09 18:00 | Łuczniczka Bydgoszcz | AZS Częstochowa | 3:0 (27:25, 29:27, 25:13) |
2015-12-09 18:30 | ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | Jastrzębski Węgiel | 3:0 (25:20, 25:20, 25:21) |
2015-12-09 18:00 | Cuprum Lubin | PGE Skra Bełchatów | 2:3 (21:25, 25:18, 19:25, 25:15, 10:15) |
2015-12-09 19:00 | AZS Politechnika Warszawska | Lotos Trefl Gdańsk | 2:3 (28:26, 23:25, 21:25, 25:22, 10:15) |
2015-12-09 18:00 | Indykpol AZS Olsztyn | BBTS Bielsko-Biała | 3:0 (25:19, 25:17, 29:27) |
2015-12-08 20:30 | Cerrad Czarni Radom | Asseco Resovia Rzeszów | 3:2 (27:25, 21:25, 18:25, 27:25, 15:10) |
2015-12-09 19:00 | MKS Banimex Będzin | Effector Kielce | 1:3 (25:17, 22:25, 20:25, 17:25) |
10. kolejka
Data | Gospodarz | Gość | Wynik |
---|---|---|---|
2015-12-12 14:45 | AZS Częstochowa | Effector Kielce | 3:2 (18:25, 23:25, 25:16, 25:21, 17:15) |
2015-12-11 18:00 | BBTS Bielsko-Biała | MKS Banimex Będzin | 3:2 (25:20, 25:23, 20:25, 24:26, 15:5) |
2015-12-12 17:00 | Asseco Resovia Rzeszów | Indykpol AZS Olsztyn | 3:2 (22:25, 17:25, 25:17, 25:12, 15:10) |
2015-12-12 20:00 | Lotos Trefl Gdańsk | Cerrad Czarni Radom | 3:1 (25:21, 25:17, 23:25, 25:22) |
2015-12-12 18:00 | Jastrzębski Węgiel | Cuprum Lubin | 3:2 (24:26, 27:29, 25:23, 25:15, 16:14) |
2015-12-12 15:00 | PGE Skra Bełchatów | AZS Politechnika Warszawska | 3:0 (27:25, 25:18, 25:23) |
2015-12-13 17:00 | Łuczniczka Bydgoszcz | ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | 0:3 (22:25, 20:25, 18:25) |
11. kolejka
Data | Gospodarz | Gość | Wynik |
---|---|---|---|
2015-12-19 17:00 | ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | AZS Częstochowa | 3:0 (25:18, 25:14, 25:23) |
2015-12-19 14:45 | Cuprum Lubin | Łuczniczka Bydgoszcz | 3:0 (25:21, 25:19, 25:20) |
2015-12-19 20:00 | Cerrad Czarni Radom | PGE Skra Bełchatów | 1:3 (21:25, 21:25, 26:24, 23:25) |
2015-12-21 18:00 | AZS Politechnika Warszawska | Jastrzębski Węgiel | 3:0 (25:21, 25:21, 25:19) |
2015-12-20 14:45 | Indykpol AZS Olsztyn | Lotos Trefl Gdańsk | 3:2 (21:25, 25:11, 16:25, 25:23, 15:13) |
2015-12-20 17:00 | MKS Banimex Będzin | Asseco Resovia Rzeszów | 0:3 (12:25, 16:25, 19:25) |
2015-12-18 18:00 | Effector Kielce | BBTS Bielsko-Biała | 3:1 (25:15, 25:20, 20:25, 25:19) |
12. kolejka
Data | Gospodarz | Gość | Wynik |
---|---|---|---|
2016-01-20 18:30 | AZS Częstochowa | BBTS Bielsko-Biała | 3:2 (26:28, 18:25, 25:22, 25:20, 15:9) |
2016-01-13 18:00 | Asseco Resovia Rzeszów | Effector Kielce | 3:1 (25:20, 25:18, 23:25, 25:21) |
2016-01-13 19:00 | MKS Banimex Będzin | Lotos Trefl Gdańsk | 0:3 (20:25, 11:25, 21:25) |
2016-01-13 20:30 | PGE Skra Bełchatów | Indykpol AZS Olsztyn | 1:3 (22:25, 25:20, 22:25, 27:29) |
2016-01-13 17:00 | Łuczniczka Bydgoszcz | AZS Politechnika Warszawska | 3:1 (25:18, 25:18, 30:32, 25:20) |
2016-01-13 18:00 | Jastrzębski Węgiel | Cerrad Czarni Radom | 3:0 (25:22, 25:23, 25:21) |
2016-01-13 18:30 | ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | Cuprum Lubin | 3:0 (25:20, 25:16, 25:17) |
13. kolejka
Data | Gospodarz | Gość | Wynik |
---|---|---|---|
2016-01-16 17:00 | AZS Częstochowa | AZS Politechnika Warszawska | 3:0 (25:17, 25:19, 25:18) |
2016-01-16 17:00 | Indykpol AZS Olsztyn | ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | 0:3 (18:25, 15:25, 20:25) |
2016-01-16 20:00 | Cerrad Czarni Radom | Cuprum Lubin | 2:3 (25:23, 22:25, 25:20, 23:25, 11:15) |
2016-01-15 19:00 | MKS Banimex Będzin | Łuczniczka Bydgoszcz | 1:3 (18:25, 23:25, 30:28, 21:25) |
2016-01-16 17:00 | BBTS Bielsko-Biała | PGE Skra Bełchatów | 1:3 (19:25, 21:25, 25:22, 21:25) |
2016-01-17 14:45 | Effector Kielce | Jastrzębski Węgiel | 0:3 (18:25, 26:28, 14:25) |
2016-01-16 14:45 | Asseco Resovia Rzeszów | Lotos Trefl Gdańsk | 3:0 (25:22, 28:26, 25:20) |
14. kolejka
Data | Gospodarz | Gość | Wynik |
---|---|---|---|
2016-01-23 15:00 | PGE Skra Bełchatów | Effector Kielce | 3:2 (25:16, 25:22, 32:34, 19:25, 15:0) |
2016-01-23 18:00 | ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | Cerrad Czarni Radom | 3:0 (25:15, 25:19, 25:23) |
2016-03-18 18:00 | Lotos Trefl Gdańsk | BBTS Bielsko-Biała | 0:0 |
2016-01-23 17:00 | Asseco Resovia Rzeszów | AZS Częstochowa | 3:0 (25:17, 25:12, 25:18) |
2016-01-23 17:00 | Łuczniczka Bydgoszcz | Indykpol AZS Olsztyn | 3:1 (25:16, 20:25, 25:21, 25:17) |
2016-01-22 17:00 | Jastrzębski Węgiel | MKS Banimex Będzin | 3:1 (25:16, 25:22, 22:25, 25:18) |
2016-01-22 18:00 | Cuprum Lubin | AZS Politechnika Warszawska | 3:0 (25:13, 25:20, 25:16) |
15. kolejka
Data | Gospodarz | Gość | Wynik |
---|---|---|---|
2016-02-01 18:00 | Indykpol AZS Olsztyn | Jastrzębski Węgiel | 1:3 (21:25, 20:25, 25:18, 33:35) |
2016-01-30 17:00 | AZS Częstochowa | Cuprum Lubin | 1:3 (18:25, 21:25, 25:20, 20:25) |
2016-01-30 17:00 | Cerrad Czarni Radom | Łuczniczka Bydgoszcz | 3:1 (25:22, 23:25, 28:26, 25:16) |
2016-01-30 20:00 | AZS Politechnika Warszawska | ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | 0:3 (18:25, 24:26, 22:25) |
2016-01-29 20:30 | MKS Banimex Będzin | PGE Skra Bełchatów | 0:3 (23:25, 19:25, 16:25) |
2016-01-30 17:00 | BBTS Bielsko-Biała | Asseco Resovia Rzeszów | 0:3 (19:25, 23:25, 25:27) |
2016-01-31 15:00 | Lotos Trefl Gdańsk | Effector Kielce | 3:1 (25:23, 26:28, 25:23, 25:19) |
16. kolejka
Data | Gospodarz | Gość | Wynik |
---|---|---|---|
2016-02-10 18:00 | Asseco Resovia Rzeszów | PGE Skra Bełchatów | 2:3 (22:25, 29:31, 26:24, 25:23, 13:15) |
2016-02-10 17:00 | Lotos Trefl Gdańsk | AZS Częstochowa | 3:1 (19:25, 25:21, 25:19, 25:23) |
2016-02-09 18:00 | Effector Kielce | Łuczniczka Bydgoszcz | 2:3 (20:25, 25:20, 25:19, 16:25, 15:17) |
2016-02-10 19:00 | BBTS Bielsko-Biała | Jastrzębski Węgiel | 3:2 (25:22, 25:23, 23:25, 23:25, 15:13) |
2016-02-07 17:30 | Indykpol AZS Olsztyn | Cuprum Lubin | 3:1 (22:25, 27:25, 27:25, 25:19) |
2016-02-10 18:00 | MKS Banimex Będzin | ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | 0:3 (22:25, 13:25, 22:25) |
2016-02-10 18:00 | Cerrad Czarni Radom | AZS Politechnika Warszawska | 1:3 (25:22, 27:29, 13:25, 21:25) |
17. kolejka
Data | Gospodarz | Gość | Wynik |
---|---|---|---|
2016-02-12 18:00 | Łuczniczka Bydgoszcz | BBTS Bielsko-Biała | 3:1 (25:23, 25:20, 20:25, 25:19) |
2016-02-13 17:00 | AZS Politechnika Warszawska | Indykpol AZS Olsztyn | 3:2 (21:25, 25:11, 25:23, 22:25, 15:13) |
2016-02-13 17:00 | ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | Effector Kielce | 3:0 (25:22, 25:18, 25:14) |
2016-02-13 17:00 | Cuprum Lubin | MKS Banimex Będzin | 3:2 (23:25, 25:14, 25:20, 23:25, 15:7) |
2016-02-13 20:00 | Jastrzębski Węgiel | Asseco Resovia Rzeszów | 0:3 (15:25, 15:25, 14:25) |
2016-02-13 17:00 | Cerrad Czarni Radom | AZS Częstochowa | 3:1 (27:25, 23:25, 25:17, 25:21) |
2016-02-13 14:45 | Lotos Trefl Gdańsk | PGE Skra Bełchatów | 3:0 (25:17, 25:20, 25:16) |
18. kolejka
Data | Gospodarz | Gość | Wynik |
---|---|---|---|
2016-02-20 17:00 | AZS Częstochowa | PGE Skra Bełchatów | 2:3 (16:25, 27:25, 20:25, 26:24, 9:15) |
2016-02-20 14:45 | Lotos Trefl Gdańsk | Jastrzębski Węgiel | 1:3 (15:25, 25:20, 19:25, 17:25) |
2016-02-20 20:00 | Asseco Resovia Rzeszów | Łuczniczka Bydgoszcz | 3:0 (25:22, 25:18, 25:21) |
2016-02-20 14:00 | BBTS Bielsko-Biała | ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | 0:3 (15:25, 21:25, 21:25) |
2016-02-17 19:00 | AZS Politechnika Warszawska | MKS Banimex Będzin | 2:3 (23:25, 25:27, 25:23, 26:24, 9:15) |
2016-02-20 15:00 | Effector Kielce | Cuprum Lubin | 3:2 (20:25, 25:27, 28:26, 25:21, 16:14) |
2016-02-19 18:00 | Indykpol AZS Olsztyn | Cerrad Czarni Radom | 3:2 (12:25, 25:22, 25:22, 19:25, 15:13) |
19. kolejka
Data | Gospodarz | Gość | Wynik |
---|---|---|---|
2016-02-23 18:00 | Indykpol AZS Olsztyn | AZS Częstochowa | 3:1 (25:21, 25:12, 22:25, 25:21) |
2016-02-24 19:00 | AZS Politechnika Warszawska | Effector Kielce | 3:0 (27:25, 25:22, 25:15) |
2016-02-24 18:00 | Cerrad Czarni Radom | MKS Banimex Będzin | 3:0 (25:15, 25:18, 26:24) |
2016-02-24 18:00 | Cuprum Lubin | BBTS Bielsko-Biała | 1:3 (22:25, 20:25, 25:20, 19:25) |
2016-02-24 18:00 | Łuczniczka Bydgoszcz | Lotos Trefl Gdańsk | 0:3 (21:25, 23:25, 23:25) |
2016-02-24 20:30 | ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | Asseco Resovia Rzeszów | 3:1 (22:25, 25:19, 25:22, 25:21) |
2016-02-24 18:00 | Jastrzębski Węgiel | PGE Skra Bełchatów | 2:3 (23:25, 27:25, 25:27, 25:20, 10:15) |
20. kolejka
Data | Gospodarz | Gość | Wynik |
---|---|---|---|
2016-02-27 20:00 | AZS Częstochowa | Jastrzębski Węgiel | 2:3 (25:22, 25:21, 19:25, 13:25, 10:15) |
2016-02-28 14:45 | Lotos Trefl Gdańsk | ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | 3:1 (25:23, 21:25, 25:23, 25:20) |
2016-02-27 15:00 | PGE Skra Bełchatów | Łuczniczka Bydgoszcz | 0:3 (23:25, 21:25, 22:25) |
2016-02-27 14:45 | Cuprum Lubin | Asseco Resovia Rzeszów | 3:0 (25:22, 32:30, 25:23) |
2016-02-27 17:00 | Effector Kielce | Cerrad Czarni Radom | 1:3 (23:25, 14:25, 25:23, 18:25) |
2016-02-27 17:00 | BBTS Bielsko-Biała | AZS Politechnika Warszawska | 0:3 (21:25, 20:25, 23:25) |
2016-02-27 18:00 | MKS Banimex Będzin | Indykpol AZS Olsztyn | 3:0 (25:23, 25:19, 25:23) |
21. kolejka
Data | Gospodarz | Gość | Wynik |
---|---|---|---|
2016-03-04 17:30 | Indykpol AZS Olsztyn | Effector Kielce | 3:0 (25:19, 25:18, 25:22) |
2016-03-06 17:00 | MKS Banimex Będzin | AZS Częstochowa | 3:1 (25:22, 26:24, 21:25, 25:21) |
2016-03-04 18:00 | Cerrad Czarni Radom | BBTS Bielsko-Biała | 3:2 (23:25, 23:25, 25:18, 25:22, 15:9) |
2016-03-06 19:00 | AZS Politechnika Warszawska | Asseco Resovia Rzeszów | 1:3 (18:25, 25:21, 23:25, 18:25) |
2016-03-06 14:45 | ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | PGE Skra Bełchatów | 2:3 (25:23, 19:25, 25:21, 23:25, 12:15) |
2016-03-05 20:00 | Cuprum Lubin | Lotos Trefl Gdańsk | 3:0 (25:21, 25:20, 25:17) |
2016-03-04 18:00 | Łuczniczka Bydgoszcz | Jastrzębski Węgiel | 0:3 (20:25, 18:25, 26:28) |
22. kolejka
Data | Gospodarz | Gość | Wynik |
---|---|---|---|
2016-03-09 18:00 | AZS Częstochowa | Łuczniczka Bydgoszcz | 0:3 (20:25, 21:25, 22:25) |
2016-03-09 18:00 | PGE Skra Bełchatów | Cuprum Lubin | 3:1 (25:19, 26:28, 25:19, 25:21) |
2016-03-09 18:00 | Jastrzębski Węgiel | ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | 0:3 (15:25, 23:25, 18:25) |
2016-03-09 18:00 | Lotos Trefl Gdańsk | AZS Politechnika Warszawska | 0:3 (28:30, 28:30, 20:25) |
2016-03-09 18:00 | Asseco Resovia Rzeszów | Cerrad Czarni Radom | 3:1 (25:19, 23:25, 25:22, 25:20) |
2016-03-11 18:00 | Effector Kielce | MKS Banimex Będzin | 1:3 (25:23, 26:28, 22:25, 19:25) |
2016-03-09 18:00 | BBTS Bielsko-Biała | Indykpol AZS Olsztyn | 3:1 (26:24, 25:21, 23:25, 25:18) |
23. kolejka
Data | Gospodarz | Gość | Wynik |
---|---|---|---|
2016-03-19 15:00 | Effector Kielce | AZS Częstochowa | 2:3 (25:23, 18:25, 10:25, 25:23, 12:15) |
2016-03-16 20:30 | Indykpol AZS Olsztyn | Asseco Resovia Rzeszów | 0:3 (23:25, 17:25, 17:25) |
2016-03-21 18:00 | MKS Banimex Będzin | BBTS Bielsko-Biała | 0:3 (25:27, 23:25, 23:25) |
2016-03-18 18:00 | Cerrad Czarni Radom | Lotos Trefl Gdańsk | 3:1 (25:16, 27:25, 23:25, 25:22) |
2016-03-20 14:45 | AZS Politechnika Warszawska | PGE Skra Bełchatów | 1:3 (21:25, 24:26, 25:17, 23:25) |
2016-03-19 20:00 | ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | Łuczniczka Bydgoszcz | 3:0 (25:21, 25:17, 25:22) |
2016-03-09 18:00 | Cuprum Lubin | Jastrzębski Węgiel | 3:1 (25:19, 20:25, 36:34, 25:16) |
24. kolejka
Data | Gospodarz | Gość | Wynik |
---|---|---|---|
2016-03-31 18:00 | AZS Częstochowa | ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | 0:0 |
2016-04-02 18:00 | PGE Skra Bełchatów | Cerrad Czarni Radom | 0:0 |
2016-04-02 17:00 | Jastrzębski Węgiel | AZS Politechnika Warszawska | 0:0 |
2016-03-31 18:00 | Asseco Resovia Rzeszów | MKS Banimex Będzin | 0:0 |
2016-03-30 20:30 | Lotos Trefl Gdańsk | Indykpol AZS Olsztyn | 0:0 |
2016-04-01 20:00 | BBTS Bielsko-Biała | Effector Kielce | 3:0 (25:21, 25:17, 25:18) |
2016-03-24 20:30 | Łuczniczka Bydgoszcz | Cuprum Lubin | 0:3 (16:25, 28:30, 20:25) |
25. kolejka
Data | Gospodarz | Gość | Wynik |
---|---|---|---|
2016-04-06 18:00 | Indykpol AZS Olsztyn | PGE Skra Bełchatów | 0:0 |
2016-04-12 19:00 | Lotos Trefl Gdańsk | MKS Banimex Będzin | 0:0 |
2016-03-23 20:30 | Effector Kielce | Asseco Resovia Rzeszów | 0:3 (18:25, 16:25, 14:25) |
2016-04-06 18:00 | Cerrad Czarni Radom | Jastrzębski Węgiel | 0:0 |
2016-04-06 18:00 | BBTS Bielsko-Biała | AZS Częstochowa | 0:0 |
2016-04-06 19:00 | Cuprum Lubin | ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | 0:0 |
2016-04-06 18:00 | AZS Politechnika Warszawska | Łuczniczka Bydgoszcz | 0:0 |
26. kolejka
Data | Gospodarz | Gość | Wynik |
---|---|---|---|
2016-04-09 18:00 | Łuczniczka Bydgoszcz | MKS Banimex Będzin | 0:0 |
2016-04-09 18:00 | AZS Politechnika Warszawska | AZS Częstochowa | |
2016-04-10 18:00 | ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | Indykpol AZS Olsztyn | |
2016-04-09 14:45 | Cuprum Lubin | Cerrad Czarni Radom | |
2016-04-09 15:00 | PGE Skra Bełchatów | BBTS Bielsko-Biała | |
2016-04-06 20:30 | Lotos Trefl Gdańsk | Asseco Resovia Rzeszów | |
2016-04-11 18:00 | Jastrzębski Węgiel | Effector Kielce |