Sobotnie potyczki w krakowskiej Hali Wisły dla zawodników z Kielc zakończyły się wyjątkowo pomyślnie. Wychowankowie Akademii Muay Thai Kielce wrócili z dwoma zwycięstwami na koncie i jedną walką, która w przekonaniu naszych trenerów powinna zakończyć się innym werdyktem sędziowskim.
Już 9 marca o godz. 19 Europejskie Centrum Karate w Mniowie organizuje szóstą edycję gali Warriors of life Championship. Tytuł imprezy to "Judgement Day" - a więc dzień sądu, a cała gala odbędzie się pod honorowym patronatem wójta Gminy Mniów, Piotra Wilczaka. To prawdziwe święto dla świętokrzyskiej branży sportów walki. Ostatnia, komercyjna impreza rangi zawodowej w sportach walki w okolicach Kielc miała miejsce 3 lata temu, zaś jeszcze wcześniej - dopiero w 2013!
Właściciel marki DAFI dołączył do grona firm wspierających rozwój boksu tajskiego w Kielcach. Tym razem Formaster Group nawiązało współpracę z Akademią Muay Thai Kielce, która pod szyldem „Silne marki wspierają silnych ludzi” kontynuuje sukcesywną komunikację z partnerami biznesowymi.
Znane przedsiębiorstwo z naszego regionu przekazało oficjalnie klubowiczom Akademii Muay Thai Kielce maty do ćwiczeń za blisko 10 000 zł. – Skala działania jak na tak niszową dyscyplinę, konsekwencja i upór w dążeniu do celu spotkała się z naszą aprobatą – powiedział przedstawiciel firmy, Maciej Szczukiewicz.
Sobotnie potyczki w ramach II Pucharu Śląska – Ronin Fight dla zawodników z Kielc zakończyły się wyjątkowo pomyślnie. Wychowankowie Akademii Muay Thai Kielce wrócili aż z 3. zwycięstwami na koncie.
Ten dzień zostanie zapamiętany na długo. Za nami rywalizacja w podkrakowskich Niepołomicach, gdzie odbyła się gala sportów walki Fight Time 17. To właśnie tutaj swoje pojedynki stoczyli reprezentanci dwóch klubów z naszego kieleckiego podwórka.
Wygrana na punkty stosunkiem głosów sędziowskich 2:1 – tak brzmi werdykt meczu bokserskiego pomiędzy trenerem Akademii Muay Thai Kielce a jego przeciwnikiem, Jakubem Martysem z klubu Broń Radom w kategorii wagowej 81 kg.
- To była ciężka, ale nie najcięższa spośród moich dotychczasowych walk – powiedział Krystian Sanecki, schodząc z ringu. Jednomyślna decyzja sędziów, wygrana na punkty – tak brzmiał werdykt pojedynku zawodnika Akademii Muay Thai Kielce z jego przeciwnikiem, Kamilem Pietrasem z klubu Iron Dragon MMA Mielec w kategorii wagowej 71 kg.
Sezon na pokazy sportowe i artystyczne na świeżym powietrzu rozpoczął się na dobre. Coraz częściej swoje umiejętności na imprezach regionalnych pokazują przedstawiciele Akademii Muay Thai Kielce, którzy w ostatni weekend zawitali do Chęcin. Na odnowionym rynku, z pięknymi ruinami zamku w tle, wystąpili tuż przed koncertem zespołu De Mono.
FIT Weekend coraz bliżej. Już 23-24 kwietnia odbędzie się impreza, jakiej dotąd w Kielcach nie było. Jednym z elementów tego niezwykłego weekendu sportowego w Targach Kielce będzie Gala MMA Spartan Fight 3. Zobaczcie kapitalny zwiastun tego wydarzenia.

Zobacz archiwum informacji

Copyright © 2019 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group