Znane przedsiębiorstwo z naszego regionu przekazało oficjalnie klubowiczom Akademii Muay Thai Kielce maty do ćwiczeń za blisko 10 000 zł. – Skala działania jak na tak niszową dyscyplinę, konsekwencja i upór w dążeniu do celu spotkała się z naszą aprobatą – powiedział przedstawiciel firmy, Maciej Szczukiewicz.
Sobotnie potyczki w ramach II Pucharu Śląska – Ronin Fight dla zawodników z Kielc zakończyły się wyjątkowo pomyślnie. Wychowankowie Akademii Muay Thai Kielce wrócili aż z 3. zwycięstwami na koncie.
Ten dzień zostanie zapamiętany na długo. Za nami rywalizacja w podkrakowskich Niepołomicach, gdzie odbyła się gala sportów walki Fight Time 17. To właśnie tutaj swoje pojedynki stoczyli reprezentanci dwóch klubów z naszego kieleckiego podwórka.
Wygrana na punkty stosunkiem głosów sędziowskich 2:1 – tak brzmi werdykt meczu bokserskiego pomiędzy trenerem Akademii Muay Thai Kielce a jego przeciwnikiem, Jakubem Martysem z klubu Broń Radom w kategorii wagowej 81 kg.
- To była ciężka, ale nie najcięższa spośród moich dotychczasowych walk – powiedział Krystian Sanecki, schodząc z ringu. Jednomyślna decyzja sędziów, wygrana na punkty – tak brzmiał werdykt pojedynku zawodnika Akademii Muay Thai Kielce z jego przeciwnikiem, Kamilem Pietrasem z klubu Iron Dragon MMA Mielec w kategorii wagowej 71 kg.
Sezon na pokazy sportowe i artystyczne na świeżym powietrzu rozpoczął się na dobre. Coraz częściej swoje umiejętności na imprezach regionalnych pokazują przedstawiciele Akademii Muay Thai Kielce, którzy w ostatni weekend zawitali do Chęcin. Na odnowionym rynku, z pięknymi ruinami zamku w tle, wystąpili tuż przed koncertem zespołu De Mono.
FIT Weekend coraz bliżej. Już 23-24 kwietnia odbędzie się impreza, jakiej dotąd w Kielcach nie było. Jednym z elementów tego niezwykłego weekendu sportowego w Targach Kielce będzie Gala MMA Spartan Fight 3. Zobaczcie kapitalny zwiastun tego wydarzenia.
Zachęcamy Was do przeczytania kolejnej części bardzo ciekawego poradnika dotyczącego zasad właściwego odżywiania, który specjalnie dla potrzeb Akademii Muay Thai Kielce przygotował Paweł Wątor.
Akademia Muay Thai Kielce rozszerza zakres swoich usług. Już od listopada rusza sekcja dziecięca akademii.
Chcesz zdobyć nową formę? Poczuć się bezpieczniej? Potrzebny Ci reset w pracy? Trenuj boks tajski z najlepszymi! W taki sposób - i to za sprawą świetnego filmu promocyjnego - do udziału w swoich zajęciach zaprasza Akademia Muay Thai Kielce.

Zobacz archiwum informacji

Copyright © 2018 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group