Wygrać pakiet VIP na wyścig Formuły 1 w Barcelonie, kurtki Ferrari i zaproszenia na tor kartingowy będzie szansa w najbliższy weekend 24 i 25 listopada w kieleckiej Galerii Korona. Moto Weekend da możliwość przejechania się symulatorami jazdy i rywalizacji z innymi klientami. Obejrzeć będzie można również bolid Roberta Kubicy z 2010 roku.
Trzech kierowców z jednakową liczbą punktów po wyścigach, trzech z sześcioma wyprzedzaniami – detale decydowały o czołowych pozycjach w 2. rundzie Kieleckiej Ligi Kartingowej. Ponownie najlepszy okazał się Mateusz Matys.
Wychowanek szkółki kartingowej toru F1GOKART, Mateusz Matys, został zwycięzcą pierwszej rundy Kieleckiej Ligi Kartingowej 2017. W zawodach po raz pierwszy korzystano z twz. joker lapów, które spodobały sie wszystkim zawodnikom.
Wielkimi krokami zbliża się inauguracja sezonu 2017 Kieleckiej Ligi Kartingowej! Już od 3 marca amatorzy kartingu znów będą mieli okazję do zmierzenia się na torze podczas zawodów. W tym sezonie wprowadzonych zostanie kilka nowości, które znacznie uatrakcyjnią rywalizację.
34 zawodników pojawiło się na starcie inauguracyjnej rundy sezonu 2016 Kieleckiej Ligi Kartingowej. Niezwykle zaciętą walkę rozstrzygnął na swoją korzyść Jakub Olechowski. Nagrody i puchary wręczono w 7 kategoriach, a rywalizować o nie mógł każdy chętny.
Załoga Rafał Grzesiński i Mateusz Tutaj z Kielc zajęła znakomite, 2. miejsce w prestiżowym Rajdzie Barbórka, który został rozegrany w weekend w Warszawie.
Miłośnicy wyścigów w Kielcach po raz kolejny staną w najbliższy piątek przed szansą drużynowej walki na dystansie 3 godzin - na torze F1GOKART rywalizować będą 3-6-osobowe ekipy, a kluczem do zwycięstwa będą równe tempo i brak błędów.

Po raz trzeci w karierze Rafał Grzesiński i Mateusz Tutaj okazali się najlepsi w prestiżowym memoriale Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza, który został rozegrany w Wieliczce.

Jadący Mitshubishi Lancerem Evo IX kielczanie pierwszego dnia, gdy rozgrywany był prolog, borykali się z problemami technicznymi, ale auto udało się naprawić przed niedzielą.

Już w pierwszym przejeździe 2,5-kilometrowej próby Grzesiński i Tutaj zdecydowanie pokonali rywali, wyprzedzając Mateusza Lisowskiego o ponad 4 sekundy. W drugim przejeździe Grzesiński również był najszybszy - tym razem o 2,5 sekundy i ostatecznie wyprzedził Lisowskiego o 7,28 sekundy. Trzeci miejsce zajął Mariusz Stec. Szósty był kolejny zawodnik z Kielc - Krzysztof[...]

Kielczanin Michał Sołowow z pilotem Maciejem Baranem nie ukończyli Rajdu Szwecji - drugiej eliminacji Rajdowych Mistrzostw Świata 2015. Jadąca Fordem Fiestą załoga utkneła w zaspie śnieżnej na przedostatnim OS-ie, wcześniej jadąc bardzo solidnie.
Pierwsze Międzyuczelniane Kartingowe Mistrzostwa Kielc zakończone. Odbywająca się na torze F1GOKART rywalizacja przyciągnęła kilkudziesięciu studentów i pracowników kieleckich uczelni wyższych. Zwyciężył Wiesław Dąbrowski.

Zobacz archiwum informacji

Copyright © 2019 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group