Łukasz Woźniak ze Strawczyna, reprezentujący Kielecki Klub Lekkoatletyczny, zajął bardzo wysokie, trzecie miejsce w elitarnym Biegu Niepodległości w Warszawie!
Już w niedzielę, tuż pod Kielcami, odbędzie się kolejna impreza, która powinna zainteresować sympatyków biegania, a zarazem ludzi dobrego serca. Tego dnia w Podzamczu koło Chęcin odbędzie się bieg charytatywny "Biegnę, żeby pomóc Adasiowi". Uczestniczy przebiegną dystans dwóch kilometrów, a impreza ma charakter happeningu.
Już w najbliższą niedzielę, 31 lipca do akcji wzywa Was... Bartek. Dąb Bartek. Przed nami III edycja biegu wokół Bartka, a za całe zamieszanie odpowiada zespół „Zagnańsk Biega”. Jak zapowiadają organizatorzy: biegamy od godziny 9 do końca świata i jeszcze dłużej.
Już w najbliższą niedzielę, 8 maja odbędzie się 2.sieBIEGA Półmaraton Kielecki, czyli bieg uliczny na dystansie 21 km i 97,5 metra. W biegu wystartuje ponad 1000 biegaczy z Polski i zagranicy. Z tego względu w Kielcach mogą wystąpić utrudnienia w ruchu samochodowym, spodziewane są także zmiany w kursowaniu niektórych linii autobusowych.
8 maja 2016 roku odbędzie się II sieBIEGA Półmaraton Kielecki. Zapisy do tej imprezy ruszyły jednak już teraz. I ci, którzy zdecydują się do piątku opłacić udział w wydarzeniu, mogą liczyć na promocyjną cenę.
Już w ten weekend, od 12 do 14 czerwca, po raz pierwszy zostanie zorganizowany Puchar Gór Świętokrzyskich - Festiwal Biegowy. Jest to nowa inicjatywa członków Stowarzyszenia „Lokalna Grupa Działania – Wokół Łysej Góry”, promująca zdrowy tryb życia oraz aktywność fizyczną przy wykorzystaniu unikatowych warunków przyrodniczo-geograficznych Gór Świętokrzyskich.
W najbliższą niedzielę odbędzie się III Piątka dla Bartka. Publikujemy garść najważniejszych informacji dla wszystkich uczestników tego happeningowego biegu.
Chęć sprawdzenia swojej kondycji przyciągnęła na stadion lekkoatletyczny przy ulicy Leszka Drogosza 229 uczestników, którzy łącznie pokonali odległość dzielącą Kielce z… Sopotem, czyli prawie 580 km!
Już po raz piąty AZS Politechniki Świętokrzyskiej organizuje w Kielcach, na stadionie lekkoatletycznym przy ul. Bocznej, Test Coopera.
Już 10 maja w Kielcach odbędzie się sieBIEGA Półmaraton Kielecki, w którym wystartuje 850 uczestników. Żeby jednak impreza przebiegła bez zarzutu, potrzebna jest praca wielu ludzi. Organizatorzy wciąż poszukują chętnych wolontariuszy.

Zobacz archiwum informacji

Copyright © 2017 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: Grzemach Internet Services