Zgodnie z przewidywaniami, Korona Handball Kielce w udanym stylu zakończyła sezon 2018/2019. Podopieczne trenera Pawła Tetelewskiego pokonały przed własną publicznością UKS PCM Kościerzyna 34:30 (19:17).
To już ostatni akord sezonu 2018/2019 w wykonaniu Korony Handball Kielce. Podopieczne trenera Pawła Tetelewskiego są już pewne najwyższego, dziewiątego miejsca w drugiej części tabeli PGNiG Superligi. Na zakończenie rozgrywek zmierzą się u siebie z outsiderem rozgrywek – UKS-em PCM-em Kościerzyna.
Dobra formy Korony Handball Kielce w rundzie finałowej trwa! Kielczanki przegrywały do przerwy w Chorzowie z Ruchem 15:13, ale odwróciły losy meczu i sięgnęły już po szóstą wygraną w rundzie finałowej PGNiG Superligi. Mecz zakończył się wynikiem 36:30 dla drużyny z Kielc.
Sezon PGNiG Superligi Kobiet zbliża się już ku końcowi. Swój przedostatni mecz w lidze rozgrywają dzisiaj szczypiornistki Korony Handball Kielce, które pewne są już zajęcia siódmego miejsca w lidze na koniec rozgrywek. Kielczanki mają szansę na ostatnie wyjazdowe zwycięstwo w tym sezonie. Ich rywalem będzie KPR Ruch Chorzów.
Nie było szóstego zwycięstwa z rzędu Korony Handball Kielce. Kielczanki przegrały w niedzielne popołudnie na wyjeździe z KPR Jelenia Góra 31:32. Była to pierwsza porażka drużyny Pawła Tetelewskiego w rundzie finałowej PGNiG Superligi Kobiet. Mimo to, kielczanki są już pewne 7. miejsca na koniec ligowych zmagań.
Już tylko trzy kolejki pozostały do zakończenia sezonu PGNiG Superligi kobiet. Korona Handball Kielce wywalczyła już definitywnie najlepsze miejsce w grupie spadkowej rozgrywek. Sezon jednak wciąż trwa i tym razem przed nią wyjazdowy pojedynek z KPR-em Jelenia Góra.
Korona Handball Kielce jest już pewna zajęcia siódmego miejsca w PGNiG Superlidze kobiet w sezonie 18/19! Kielczanki wygrały piąty mecz z rzędu w grupie walczącej o utrzymanie w lidze, pokonując przed własną publicznością Piotrcovię Piotrków Trybunalski 32:30.
Korona Handball idzie jak burza przez rundę finałową PGNiG Superligi Kobiet. Kielczanki już dziś mogą sobie zagwarantować 7. miejsce w lidze na koniec rozgrywek. Aby tak się stało, muszą dziś wygrać przed własną publicznością z Piotrcovią Piotrków Trybunalski.
W rewelacyjnej formie jest Korona Handball Kielce! Kieleckie szczypiornistki idą jak burza przez rundę finałową kobiecej PGNiG Superligi i właśnie zanotowały czwarte zwycięstwo z rzędu. Kielczanki wygrały w Kościerzynie z UKS PCM 38:29 i jest to ich rekordowy wynik pod względem strzelonych bramek w historii występów w najwyższej klasie rozgrywkowej.
Korona Handball we wtorek rozegra kolejny mecz w kobiecej PGNiG Superlidze. Kielczanki po trzech kolejnych zwycięstwach z rzędu chcą potwierdzić dobrą dyspozycję. Dziś mogą wygrać po raz czwarty - ich przeciwnikiem będzie najsłabsza drużyna w lidze - UKS PCM Kościerzyna.

Zobacz archiwum informacji

Copyright © 2019 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group