Zwycięstwem 22:19 z Japonią zakończył się dla reprezentacji Polski mundial U-18 w kobiecą piłkę ręczną. Biało-czerwone pokonały Azjatki dzień po porażce z Dunkami w 1/8 finału i ostatecznie zajęły 13. miejsce w 24-zespołowym turnieju.
Reprezentacja Chorwacji w mistrzostwach świata U-18 w kobiecą piłkę ręczną przegrała w środowy wieczór 24:25 z kadrą Niemiec i odpadła z walki o najwyższe pozycje turnieju, ale wcześniej pokazała… wielkie serce. Zawodniczki z Bałkanów wraz ze sztabem szkoleniowym złożyły wizytę w szpitalu dziecięcym na Czarnowie na oddziale onkologii i przywiozły młodym pacjentom różne gadżety – koszulki, poduszki czy maskotki.
Zwycięstwem 27:24 z Austrią, zakończyła grupowe zmagania reprezentacja Polski podczas mistrzostw świata U-18 w kobiecej piłce ręcznej w Kielcach. Tym samym biało-czerwone finiszują na 3. miejscu w grupie, a w środę, 15 sierpnia, w 1/8 finału zmierzą się z wiceliderkami grupy B, Dunkami. Ten pojedynek zaplanowano na godzinę 18:30 w hali Politechniki Świętokrzyskiej.
Za nami szósty dzień podczas mistrzostw świata U-18 w kobiecej piłce ręcznej. Niestety nie przyniósł on dobrych wydarzeń dla reprezentacji Polski, która uległa pięcioma bramkami kadrze Niemiec (WIĘCEJ). Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć Anny Benicewicz-Miazgi z niedzielnych meczów rozgrywanych w Hali Legionów!
Reprezentacja Polski Kobiet do lat 18 odniosła drugą porażkę na trwających w Kielcach Mistrzostwach Świata w Piłce Ręcznej. Biało-czerwone w niedzielę uległy Niemkom 25:30. Tym samym Polki nadal muszą walczyć o awans do fazy pucharowej.
Reprezentacja Polski Kobiet U-18 poniosła pierwszą porażkę na rozgrywanych w Kielcach Mistrzostwach Świata. Polki nie sprostały Rumunkom, wysoko przegrywając - 19:28. Dwie bramki dla Biało-czerwonych rzuciła kielczanka Magda Więckowska, ale w całym meczu mogła pochwalić się zaledwie dwudziestoprocentową skuteczność.
Reprezentacja Polski Kobiet U-18 idzie jak burza. "Biało-czerwone" odniosły drugie zwycięstwo na Mistrzostwach Świata, pokonując Słowację 29:26 (13:13). Do sukcesu bardzo przyczyniła się kielczanka i zarazem kapitan reprezentacji, Magda Więckowska, która rzuciła w tym spotkaniu aż 10 bramek i została wybrana najlepszą zawodniczką tego starcia.
Reprezentacja Kobiet w Piłce Ręcznej do lat 18 w czwartek rozegra swój drugi mecz podczas trwających w Kielcach Mistrzostw Świata. Po pierwszym, zwycięskim meczu z Angolą Polki czeka jeszcze trudniejsze zadanie. Dziś o godz. 18 zagrają w Hali Legionów ze Słowacją.
W Kielcach rozpoczęły się Mistrzostwa Świata w Piłce Ręcznej Kobiet do lat 18. Za nami już ceremonia otwarcia imprezy, a także pierwsze starcia. Swój mecz rozegrały także Polki, gospodynie imprezy, które w inauguracyjnym meczu pokonały Angolę 26:19. Relację z pierwszego dnia zmagań na swoich zdjęciach uwieczniła niezawodna Anna Benicewicz-Miazga. Zapraszamy!
Reprezentacja Polski do lat 18 Kobiet fantastycznie rozpoczęła zmagania w Mistrzostwach Świata. Polki w meczu otwarcia imprezy pokonały w Hali Legionów w Kielcach Angolę 26:19. Swój wkład w zwycięstwo miała również zawodniczka Korony Handball - Magda Więckowska. Kapitan reprezentacji Polski rzuciła w tym meczu pięć bramek.

Zobacz archiwum informacji

Copyright © 2018 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group