Effector Kielce

W dniu 31 maja 2017 roku - po 5 latach współpracy – Leszek Ciesek w imieniu Effectora, zakończył umowę sponsorską ze spółką Siatkówka Świętokrzyska i tym samym przestaje być sponsorem tytularnym klubu Effector Kielce - czytamy w komunikacie prasowym, który dotarł do naszej redakcji.
Nie udało się siatkarzom Effectora Kielce pokonać we własnej hali zespołu Espadonu Szczecin. Podopieczni Sinan Tanik ulegli rywalom w pięciu setach choć byli faworytem tego meczu.
Drugiej porażki z rzędu doznali - dobrze spisujący się w tym sezonie - siatkarze Effectora Kielce. We własnej hali ulegli oni mistrzowi Polski, Zaksie Kędzierzyn - Koźle 0:3.
Decyzją Zarządu Klubu trener Dariusz Daszkiewicz został odsunięty od prowadzenia pierwszego zespołu Effector Kielce. Do czasu podjęcia decyzji o zatrudnieniu nowego szkoleniowca, obowiązki pierwszego trenera pełnił będzie dotychczasowy asystent – Adam Swaczyna - poinformował kielecki klub na swojej stronie internetowej.
Effector Kielce spotkaniu otwierającym 14. kolejkę PlusLigi dostał srogą lekcję od Espadonu Szczecin. Podopieczni Dariusza Daszkiewicza przegrał bowiem z ligowym outsiderem w trzech setach. To już piąta z rzędu porażka kieleckich siatkarzy.
Siatkarze Effectora Kielce zainaugurują 14. kolejkę zmagań w PlusLidze. Podopieczni Dariusza Daszkiewicza zmierzą się na wyjeździe z beniaminkiem rozgrywek, który przeżywa swoje problemy – Espadonem Szczecin. Dla kielczan to dobra okazja do zdobycia punktów przed dwoma arcytrudnymi pojedynkami kończącymi 2016 rok.
W sobotę, 10 grudnia siatkarzy Effectora Kielce czeka niezwykle trudny pojedynek z Asseco Resovią Rzeszów, a więc jednym z najlepszych polskich zespołów, który w tym roku ponownie walczy o mistrzostwo Polski. Podopieczni Andrzeja Kowala prawie na półmetku rozgrywek tracą do lidera ligowej tabeli pięć punktów.
Siatkarze ZAKSY Kędzierzyn Koźle kontynuują zwycięską passę zwycięstw. Tym razem pokonali Effector Kielce i umocnili się na pierwszym miejscu w tabeli. Kielczanie tylko w pierwszej partii poważniej zagrozili kędzierzynianom w pierwszej partii w pozostałych dwóch górą byli gospodarze.

Początek meczu 12. kolejki PlusLigi pomiędzy ZAKSĄ a Effectorem zaplanowano na sobotę, 3 grudnia o godzinie 16:30 w hali w Kędzierzynie-Koźlu.

Siatkarze Effectora w bardzo ważnym meczu przegrali po tie-breaku z MKS-em Będzin w hali Pod Basztami w Chęcinach. Kielczanie mogą mieć mieszane uczucia po spotkaniu. Wprawdzie udało im się ze stanu 0:2 doprowadzić do wyrównania, ale w decydującym secie musieli uznać wyższość gości.
PlusLiga się nie zatrzymuje. Przed nami kolejna, 11. już seria gier na najwyższym siatkarskim poziomie w Polsce. Effector Kielce ponownie na własnym terenie, choć tym razem w Chęcinach, stanie przed szansą powetowania sobie porażki z ONICO AZS Politechniką Warszawską. Kielczanie podejmą MKS Będzin.
Niestety, nie udało się w piątek wywalczyć kolejnych punktów w tym sezonie PlusLigi siatkarzom Effectora Kielce. Podopieczni Dariusza Daszkiewicza we własnej hali przegrali z AZS-em Politechniką Warszawską, a to wszystko obserwowała Anna Benicewicz-Miazga. Zapraszamy do obejrzenia jej fotorelacji z tego spotkania!
Co jak co, ale kibice zgromadzeni w Hali Legionów nie mogli narzekać na brak emocji w pojedynku pomiędzy miejscowym Effectorem Kielce a ekipą prowadzoną przez Jakuba Bednaruka. Mecz zakończył się w czterech setach, z których w trzech górą był zespół z Warszawy, pokonując dotychczas bardzo dobrze spisujących się podopiecznych Dariusza Daszkiewicza.
10. kolejka rozgrywek PlusLigi zainaugurowana zostanie w Kielcach. Effector podejmie w Hali Legionów zespół ze stolicy, ONICO AZS Politechnikę Warszawską. Jak dotąd podopieczni trenera Dariusza Daszkiewicza spisują się dużo lepiej niż ich nadchodzący przeciwnicy, zatem można liczyć na powiększenie dorobku punktowego kieleckich siatkarzy.
Effector Kielce włączył się w akcję, której zadaniem jest przeciwdziałanie przemocy wobec kobiet. Kieleccy siatkarze w czasie meczu z ONICO AZS Politechnika Warszawska będą wspierali kampanię społeczną "Biała Wstążka".
Ostrzyli sobie zęby na trzy punkty, ale ostatecznie dwa "oczka" zdobyczy w Bielsku-Białej także należy uznać za sukces. Effector Kielce wygrał na wyjeździe z BBTS-em 3:2, mimo że po trzech partiach przegrywał 1:2. MVP spotkania został wybrany kielecki rozgrywający Marcin Komenda.
Effector Kielce w tym sezonie pozytywnie zaskakuje swoich kibiców. Kielczanie z dużą regularnością zdobywają punkty w PlusLidze. W czwartek jednak przed naszymi siatkarzami szczególne wyzwanie. W Biesku-Białej zagrają z miejscowym BBTS-em, który znajduje się na przedostatnim miejscu w tabeli. Czy podopieczni Dariusza Daszkiewicza wywiążą się z roli faworyta?
Effector Kielce po raz kolejny zainkasował punkty. Tym razem rywalem zespołu z województwa świętokrzyskiego był AZS Częstochowa, który nie potrafił znaleźć recepty na dobrze dysponowanych zawodników Dariusza Daszkiewicza. – Najważniejsze, że w miarę szybko wychodziliśmy z opresji – zaznacza trener.
Kolejne trzy punkty trafiły na konto Effectora Kielce. Nasi siatkarze w sobotę w Hali Pod Basztami w Chęcinach ograli drużynę AZS-u Częstochowa 3:1, a to wszystko swoim obiektywem obserwowała Anna Benicewicz-Miazga. Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji!
Dobra passa częstochowskich akademików została przerwana. Chociaż dłuszymi fragmentami spotkanie pomiędzy Effectorem Kielce a AZS-em Częstochowa było wyrównane, to kielczanie wygrali 3:1, dopisując do swojego konta kolejne trzy punkty. Najlepszym zawodnikiem spotkania wybrano Marcina Komendę.

Zobacz archiwum informacji

Copyright © 2017 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: Grzemach Internet Services