Zanim udadzą się na ponad 2-miesięczną przerwę, uczestnicy Świętokrzyskiej Amatorskiej Ligi Biznesu 2019 rozegrają ostatnie pojedynki. Najciekawiej zapowiada się spotkanie lidera tabeli - Idealii z wiceliderem - Contact O/K.
Za nami piąte rozdanie Świętokrzyskiej Amatorskiej Bilardowej Ligi Biznesu, która powolnym krokiem zbliża się do letniej przerwy. Tym razem najbardziej emocjonującym widowiskiem było starcie Nosanu Control Bil z Contact O/K. To mecz między mistrzem, a wicemistrzem poprzednich rozgrywek, który tym razem zakończył się wynikiem 8:4 na korzyść Contactu.
Przed nami kolejna seria bilardowych zmagań w ramach Świętokrzyskiej Amatorskiej Bilardowej Ligi Biznesu. Najgorętszą potyczką tego rozdania będzie konfrontacja zespołu Nosan Control Bil z Contact O/K. Czy mecz złotego ze srebrnym medalistą poprzedniej edycji rozgrywek dostarczy widzom takich samych emocji? Odpowiedź już dziś o godzinie 19.30 w Kieleckim Centrum Bilardowym.
Opadł już kurz po czwartym rozdaniu Świętokrzyskiej Amatorskiej Bilardowej Ligi Biznesu, w którym emocji zdecydowanie nie brakowało. Głównie za sprawą spotkania Idealii z Nosan Control Bil. Silniejszy na papierze mistrz zeszłorocznych rozgrywek musiał uznać wyższość tegorocznego „czarnego konia”.
Ruszamy z kolejną serią gier rozgrywanych w ramach Świętokrzyskiej Amatorskiej Bilardowej Ligi Biznesu. Najgorętszym mecze czwartej kolejki będzie konfrontacja zeszłorocznego mistrza z czarnym koniem. Nosan Control Bil grający pod przewodnictwem Mirosława Piróga sprawdzi swoją formę na Idealii, której liderem jest Edward Janaszek.
Również i tym razem faworyci nie zawiedli – to główny wniosek płynący z wyników trzeciego rozdania Świętokrzyskiej Amatorskiej Bilardowej Ligi Biznesu. Liderem jest ubiegłoroczny wicemistrz, w której prym wiedzie Dariusz Sidło – wicelider klasyfikacji indywidualnej mający na swoim koncie 11 wygranych partii.
Rusza 3. kolejka Świętokrzyskiej Amatorskiej Bilardowej Ligi Biznesu. To starcie wygrywającego mecz za meczem TVP z beniaminkiem, którym jest Jumla Moda Męska. Naprzeciw siebie staną także CKsport.pl i Contact O/K. W poniedziałkowy wieczór będziemy świadkami tylko trzech spotkań. Jedno z nich zostało już rozegrane.
Nie tego oczekiwali zawodnicy CKsport.pl, którzy w 2. kolejce Świętokrzyskiej Amatorskiej Bilardowej Ligi Biznesu zmierzyli się z Idealią. CKsport.pl odniósł sromotną porażkę 1:8, dzięki czemu rywal z Edwardem Janaszkiem w składzie zainkasował pełną pulę punktów. Jeśli Idealia podtrzyma dobrą dyspozycję, otrzyma status czarnego konia rozgrywek.
To był wyjątkowy turniej dla świętokrzyskich bilardzistek. Nie dość, że ta dyscyplina po raz pierwszy zagościła na ogólnopolskiej olimpiadzie młodzieży, to reprezentantki naszego województwa okazali się najlepsi w kategorii kobiet!
Kolejna odsłona tegorocznych zmagań obfituje w starcia, w których ciężko wytypować murowanego faworyta. O ile w spotkaniu Dziennikarzy z Contactem cel wicemistrzów poprzedniej edycji jest jasny, tak w przypadku pozostałych rywalizacji możemy spodziewać się ciekawych rozstrzygnięć.

Zobacz archiwum informacji

Copyright © 2019 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group