Mimo że prowadzili w tabeli przed ostatnim weekendem rozgrywek, to nie udało im się obronić pierwszego miejsca. Bilardziści Nosanu Kielce drugą drużyną Polski. Wczoraj w kieleckiej Galerii Echo zakończył się krajowy czempionat.
Pierwszej od trzech lat porażki doznali w miniony weekend bilardziści Konsalnetu Warszawa. Ich pogromcami okazali się... zawodnicy Nosanu Kielce, którzy dzień wcześniej zanotowali najwyższą wygraną w sezonie nad Hadesem Poznań. Tu duży krok w stronę odzyskania mistrzostwa Polski przez kielczan.
Bilardzistka Nosanu Kielce, Oliwia Czupryńska jest już w ćwierćfinale rozgrywanych we Wrocławiu The World Games. Tam czeka ją jednak bardzo trudne zadanie.
Niezwykle ciekawie zapowiadają się kolejne mecze Świętokrzyskiej Bilardowej Ligi Biznesu. Tylko jedna drużyna pozostaje niepokonana po czterech kolejkach rozgrywek, ale zajmuje ona... ostatnie miejsce tabeli.
Mocno utrudnili sobie bilardziści Nosanu Kielce walkę o zdobycie tytułu Mistrza Polski już w trzeciej kolejce Bilardowej Ekstraklasy. Nasi bilardziści przegrali z ekipą Sawicki Opole. W czwartej kolejce jednak wygrali bardzo ważny mecz z Lipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki.
Czas na drugą odsłonę zmagań w Bilardowej Ekstraklasie. Trzecia i czwarta kolejka - podobnie jak dwie pierwsze - zostaną rozegrane w kieleckiej Galerii Echo. Zawodnicy Nosanu Kielce tym razem rozegrają dwa mecze.
Już dziś, 27 marca, wystartuje Świętokrzyska Bilardowa Liga Biznesu. Będzie to już 18. edycja tych przeznaczonych dla amatorów i półamatorów zawodów. Ponownie w rozgrywkach wystartuje reprezentacja naszego portalu.
Żaden zespół nie zdołał wygrać swojego meczu tak wysoko podczas pierwszych dwóch kolejek Bilardowej Ekstraklasy, jak Nosan Kielce. Nasi bilardziści zaliczyli udany start sezonu, a kielczanie przez dwa dni mogli oglądać w akcji najlepszych bilardzistów w kraju.
W najbliższy weekend - 4 i 5 marca w Kielcach, zainaugurowany zostanie kolejny sezon Ektraklasy Bilardowej. Czy zawodnikom Nosanu Kielce uda się przerwać 3-letnią dominację Konsalnetu Warszawa? Opcji do oglądania rywalizacji będzie wiele!
W Galerii Echo odbyła się ostatnia kolejka Bilardowej Ekstraklasy. Przez dwa dni najlepsi polscy bilardziści walczyli o końcowe pozycje, a kandydatów do tytułu było trzech. Ostatecznie dopiero 3. miejsce zajęli bilardziści Nosanu Kielce.

Zobacz archiwum informacji

Copyright © 2017 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: Grzemach Internet Services