Mistrz Europy Karol Skowerski oraz wicemistrz Tomasz Kapłan otrzymali nominację na największe zawody Pucharu Świata w Bilard. Impreza rozpoczęła się już w czwartek w Chinach, a bierze w niej udział najlepszych 64 bilardzistów z całego świata. Łączna pula nagród wynosi prawie 380 tysięcy USD.
Zawodnicy Nosanu Kielce Karol Skowerski i Tomasz Kapłan pożegnali się już z mistrzostwami świata w bilard 10 bil. W zawodach rozgrywanych w Las Vegas bierze udział 64 najlepszych bilardzistów z całego świata.
Dwóch zawodników mistrzów Polski Nosanu Kielce Karol Skowerski i Tomasz Kapłan znalazła się w czteroosobowym składzie reprezentacji Polski, która dzisiaj w nocy rozpoczęła walkę w finałach mistrzostw świata w bilard 10 bil. W rozgrywanych w Las Vegas zawodach bierze udział zaledwie 64 najlepszych bilardzistów z całego świata.
Zanim udadzą się na ponad 2-miesięczną przerwę, uczestnicy Świętokrzyskiej Amatorskiej Ligi Biznesu 2019 rozegrają ostatnie pojedynki. Najciekawiej zapowiada się spotkanie lidera tabeli - Idealii z wiceliderem - Contact O/K.
Za nami piąte rozdanie Świętokrzyskiej Amatorskiej Bilardowej Ligi Biznesu, która powolnym krokiem zbliża się do letniej przerwy. Tym razem najbardziej emocjonującym widowiskiem było starcie Nosanu Control Bil z Contact O/K. To mecz między mistrzem, a wicemistrzem poprzednich rozgrywek, który tym razem zakończył się wynikiem 8:4 na korzyść Contactu.
Przed nami kolejna seria bilardowych zmagań w ramach Świętokrzyskiej Amatorskiej Bilardowej Ligi Biznesu. Najgorętszą potyczką tego rozdania będzie konfrontacja zespołu Nosan Control Bil z Contact O/K. Czy mecz złotego ze srebrnym medalistą poprzedniej edycji rozgrywek dostarczy widzom takich samych emocji? Odpowiedź już dziś o godzinie 19.30 w Kieleckim Centrum Bilardowym.
Opadł już kurz po czwartym rozdaniu Świętokrzyskiej Amatorskiej Bilardowej Ligi Biznesu, w którym emocji zdecydowanie nie brakowało. Głównie za sprawą spotkania Idealii z Nosan Control Bil. Silniejszy na papierze mistrz zeszłorocznych rozgrywek musiał uznać wyższość tegorocznego „czarnego konia”.
Ruszamy z kolejną serią gier rozgrywanych w ramach Świętokrzyskiej Amatorskiej Bilardowej Ligi Biznesu. Najgorętszym mecze czwartej kolejki będzie konfrontacja zeszłorocznego mistrza z czarnym koniem. Nosan Control Bil grający pod przewodnictwem Mirosława Piróga sprawdzi swoją formę na Idealii, której liderem jest Edward Janaszek.
Również i tym razem faworyci nie zawiedli – to główny wniosek płynący z wyników trzeciego rozdania Świętokrzyskiej Amatorskiej Bilardowej Ligi Biznesu. Liderem jest ubiegłoroczny wicemistrz, w której prym wiedzie Dariusz Sidło – wicelider klasyfikacji indywidualnej mający na swoim koncie 11 wygranych partii.
Rusza 3. kolejka Świętokrzyskiej Amatorskiej Bilardowej Ligi Biznesu. To starcie wygrywającego mecz za meczem TVP z beniaminkiem, którym jest Jumla Moda Męska. Naprzeciw siebie staną także CKsport.pl i Contact O/K. W poniedziałkowy wieczór będziemy świadkami tylko trzech spotkań. Jedno z nich zostało już rozegrane.

Zobacz archiwum informacji

Copyright © 2019 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group