Mateusz Możdżeń w ostatnim czasie decyzją trenera Gino Lettieriego przegrywa rywalizację o wyjściowy skład z Oliverem Petrakiem. Polski pomocnik zapewnia o swoim profesjonalizmie, ale dodaje także: - Każdy człowiek ma jednak swoje granice. W piłce trzeba być cierpliwym, ale wiadomo, że to mnie dotyka, bo nie jest to sytuacja, z którą zawsze się integrowałem. To daje do myślenia i ustawiam sobie klocki w głowie.
Artur Krysiak nie zostanie nowym bramkarzem Korony Kielce. Piłkarz, który w ostatnich dniach przebywał na testach w żółto-czerwonym klubie, miał okazję sprawdzić się w środę w sparingu z Hapoelem Beer Szewa, w którym puścił jedną bramkę. Sztab szkoleniowy kielczan podjął decyzję, aby nie związywać się kontraktem z niespełna 29-letnim graczem.
To już ostatnie dni urlopów drużyny Korony Kielce. W najbliższą niedzielę, 17 czerwca, piłkarze i sztab szkoleniowy spotkają się po raz pierwszy po prawie miesiącu odpoczynku. Praca od razu będzie bardzo intensywna, bo po dwóch sparingach w Kielcach, kielczanie udadzą się dwutygodniowe zgrupowanie w Wielkopolsce.
Trener Gino Lettieri oczywiście nie był zadowolony po meczu Korony Kielce z Wisłą Kraków, ale jednocześnie postanowił zwrócić uwagę na pewną kwestię. - W ostatnich spotkaniach mierzyliśmy się prawdopodobnie z najlepszymi polskimi drużynami. Trzeba zaakceptować, że takie porażki się zdarzają. Niejedna drużyna chciałaby się z nami zamienić i zagrać w pierwszej ósemce – podkreślił Włoch mocnym tonem.
Galeria Echo w Kielcach była areną zmagań najlepszych polskich bilardzistów podczas pierwszych trzech kolejek Bilardowej Ekstraklasy 2018. Bilardziści Nosanu Kielce, pod wodzą nowego trenera, pewnie wygrali dwa pierwsze spotkania, by później ulec aktualnemu mistrzowi Polski.
Okres przed rewanżowym starciem z Koroną Kielce w półfinale Pucharu Polski jest bardzo trudny dla Arki Gdynia. Zespół dowodzony przez Leszka Ojrzyńskiego w niespełna tydzień przegrał dwa derbowe spotkania z Lechią Gdańsk i znajduje się pod ogromną presją kibiców. - Katastrofa! Serce boli jak cholera – nie ukrywał szkoleniowiec gdyńskiego zespołu po piątkowej porażce 1:2.
Kolejna świetna wiadomość z Vive Tauronu Kielce! Już od przyszłego sezonu do zwycięzców Ligi Mistrzów 2016 dołączy Daniel Dujszebajew - młodszy syn trenera kieleckiej ekipy, grający na lewym rozegraniu.
Kapitalnie w Mistrzostwach Polski w Bilard 2016 radzą sobie reprezentanci Nosanu Kielce. Karol Skowerski został mistrzem kraju w odmianie 9-bil, zaś Radosław Babica triumfował w 10-bil! Duży sukces odniosła także kielczanka Katarzyna Wesołowska, która obecnie reprezentuje barwy ERG Bieruń Folie - ona, podobnie jak Babica, zwyciężyła w popularnej "dziesiątce". Wcześniej zdobyła także inny medal, brązowy w 9-bil.
Bardzo nieprzyjemną niespodziankę zafundowali bilardziści Nosanu Kielce swoim kibicom, którzy w sobotę mieli okazję oglądać mecz kielczan w Galerii Echo. Szanse naszych bilardzistów na tytuł mistrzowski nieco zmalały.
Ta kariera, po wyjeździe z Polski, miała nabrać jeszcze większego tempa. Niestety, rzeczywistość okazała się zupełnie inna. Piotr Malarczyk w ostatnim sezonie nie przebił się do składu Ipswich Town, po kilku miesiącach trafił na wypożyczenie. Teraz też mu się to nie uda – rodowity kielczanin wylądował na liście transferowej klubu.

Zobacz archiwum informacji

Copyright © 2018 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group