Milan Radin (14')
1:0 (1:0)

Stal Mielec

18:49

Po porażce z Puszczą Niepołomice, w spotkaniu ze Stalą Mielec kielczanie okazali się już lepsi. Za uwagę serdecznie dziękuje Marcin Długosz - do usłyszenia!

255. minuta

Koniec meczu.

Za chwilę wybrzmi końcowy gwizdek tego spotkania.

88. minuta

Piłkę odzyskała Stal.

87. minuta

Kielczanie jeszcze próbują stworzyć coś atakiem pozycyjnym.

84. minuta

Po końcowym gwizdku zapraszamy oczywiście na CKsport.pl, gdzie opublikujemy wypowiedzi zawodników oraz trenera Gino Lettieriego.

81. minuta

Obie ekipy powoli myślą już chyba o końcowym gwizdku. Obciążenia treningowe w tym okresie przygotowań i ogromna temperatura robią swoje.

77. minuta

76. minuta

Żółta kartka dla jednego z graczy Stali.

75. minuta

Druga połowa nie przyniosła jeszcze w zasadzie ani jednej ciekawej akcji. Z boiska wieje nudą.

70. minuta

Jak i w pierwszej połowie - przerwa na wodę.

68. minuta

Sewerzyński świetnie przejął piłkę w środku pola, wyprowadził akcję i podał Arweladze, ale strzał Gruzina z pola karnego został zablokowany.

66. minuta

Kordas ponownie na boisku. Zmienia Papadopulosa.

63. minuta

Jakub Żubrowski nie zapomina o byłych kolegach z zespołu.

61. minuta

Kapitanem Korony w drugiej połowie jest Łukasz Kosakiewicz.

60. minuta

Godzina gry za nami. Na razie niewiele wskazuje na to, by wynik miał ulec zmianie. Nawet jeśli piłka dochodzi w pobliże pola karnego, to brakuje konkretów.

57. minuta

Wiktor Długosz w miejsce Urosa Djuranovicia.

56. minuta

Świetny przerzut Arweladze do Skrzecza, ale tego drugiego w ostatniej chwili wyprzedza wychodzący z bramki Kiełpin.

55. minuta

Sokół schwycił piłkę tuż przed linią po strzale głowa, ale i tak był spalony.

54. minuta

Faul taktyczny Oktawiana Skrzecza, żółta kartka.

53. minuta

Szymusik wyłuskał piłkę na połowie Stali, a Djuranović chciał to natychmiast wykorzystać przelobowaniem Kiełpina, ale przesadził z siłą.

52. minuta

Na boisku został póki co Uros Djuranović. Nie wszedł na nie natomiast Wiktor Długosz.

49. minuta

Sewerzyński traci piłkę w środku pola, ale po chwili naprawia swój błąd.

48. minuta

Ruszyli!

0. minuta

Zaczynamy drugą połowę. Korona w składzie:

Sokół - Szymusik, Pierzchała, Gnjatić, Kosakiewicz - Skrzecz, Sewerzyński, Piróg, Arweladze, Djuranović - Papadopulos.

255. minuta

PRZERWA.

Kielczanie nie goszczą zbyt często w polu karnym rywali, ale wykorzystali jedną szansę za sprawą ładnego strzału Radina i prowadzą 1:0. Czekamy na drugą odsłonę z innym już składem żółto-czerwonych na murawie.

44. minuta

Kovacević i Tzimopoulos płynnie wymieniają się pozycjami środkowego obrońcy i defensywnego pomocnika. Grek może zatem występować również nieco wyżej.

43. minuta

Żubrowski podaje do Kordasa, ten wstrzeliwuje piłkę w pole karne, ale zagrożenie wyjaśniają mielczanie.

41. minuta

Bujak podcięty w środku pola.

38. minuta

Marquez popełnił spory błąd. Przepuścił piłkę, przez co napastnik Stali stanął oko w oko z bramkarzem Korony, ale nie zdecydował się na drybling, a jedynie posłanie piłki obok. Wybrał fatalnie.

36. minuta

Korona póki co stworzyła dwie okazje - obie Radina, jedną wykorzystaną. Stal robi więcej szumu w ofensywie, ale jest mniej konkretna - na ogół kończy się na centrach, których nikt nie przecina.

34. minuta

Mielczanie egzekwowali rzut wolny blisko pola karnego Korony, ale rozegrali go fatalnie. Zero zagrożenia.

32. minuta

Prosty błąd Bujaka - młody defensor stracił piłkę w środku pola, ale jego gafę naprawił Kovacević.

30. minuta

Mecz wznowiony.

29. minuta

Odpowiadając na pytania z komentarzy - Milan Radin nie wyglądał na kontuzjowanego. Taka była po prostu decyzja trenera, zapewne związana z dostosowaniem obciążeń treningowych.

28. minuta

Chwilowa przerwa na picie. Dziś w Kielcach jest naprawdę upalnie.

26. minuta

Marek Kozioł niepewnie interweniował po strzale z dystansu jednego z graczy Stali. Kończy się rzutem rożnym, po którym piłka została strącona głową, odbiła się od słupka i zatańczyła na linii, aleeee... ostatecznie do siatki nie wpadła.

24. minuta

Strzelec gola, Milan Radin, opuszcza boisko. W jego miejsce Kornel Kordas.

22. minuta

Ofiarna interwencja Marqueza w defensywie zażegnuje niebezpieczeństwo.

21. minuta

Łukasz Janoszka, prawoskrzydłowy Stali, ruszył prawym skrzydłem, ale w pojedynku z Adnan Kovaceviciem walczył nieprzepisowo i grę wznowi Korona.

18. minuta

Mogło i powinno być 1:1. Napastnik Stali (nie podamy nazwiska, mielczanie grają bez numerów na koszulkach) otrzymał piłkę w centrum pola karnego, pozostało mu dostawić nogę i zaskoczyć Kozioła, ale fatalnie "uciął się" i kielczanie zostali oszczędzeni.

17. minuta

Gardawski podcięty przy interwencji w obronie i od ataku pozycyjnego wznawia Korona.

14. minuta

GOOOOOOOOOOOL! Korona na prowadzeniu!

Po kornerze jeden z graczy Stali podbija piłkę w górę, po chwili futbolówka spada w okolice linii pola karnego, a stamtąd natychmiastowym, mocnym strzałem do siatki wbija ją Milan Radin. Czy też, jak klub nazywa Serba w oficjalnych składach, zawodnik testowany. 1:0!

13. minuta

Pierwsza świetna akcja Korony! Żubrowski sprytnie podał za obronę do wbiegającego w pole karne Radina, ten zdołał musnąć piłkę, ale po nodze bramkarza Stali, Kiełpina, wylądowała ona na rzucie rożnym.

11. minuta

9. minuta

Póki co nie dzieje się nic szczególnego. Stal raczej rozgrywa, Korona próbuje zakładać pressing.

6. minuta

Świetna, bezpardonowa interwencja Łukasza Bujaka powstrzymuje szybką akcję Stali.

4. minuta

Gardawski nie pomylił się i przeciął cross za swoje plecy.

2. minuta

Dobry powrót Jakuba Żubrowskiego zażegnuje zagrożenie pod bramką Marka Kozioła.

Ruszyli!

0. minuta

Za chwilę początek spotkania. Mamy dziś spore utrudnienie, bo zawodnicy Stali grają w koszulkach... bez numerów. Z nazwiska będziemy informowali chyba tylko o gospodarzach.

16:58

Kielczanie wystąpią w silniejszym zestawieniu w pierwszej połowie, a więc inaczej niż w spotkaniu z Puszczą.

16:55

Dzień dobry! Ze stadionu przy ulicy Szczepaniaka serdecznie wita Marcin Długosz.

W składzie Korony wpisanych jest dwóch zawodników testowanych - to będący w klubie od dłuższego czasu Milan Radin oraz Uros Djuranović, o których już pisaliśmy.

Adik492019-06-26 18:26:31
Swoja droga po co urzadzac sparingi w takich godzinach? Wynik, wiadomo, w test-gierkach ma nijakie znaczenie, ale w takim upale wydaje mi sie ciezko o jakiekolwiek wnioski z gier, tak dla GL jak i trenera Stalowki... Pozdrowienia kibicowskie!