Zawodnik testowany (35')
Wiktor Żytek (58')
Bartosz Widejko (78')

18:46

Korona uległa dziś Puszczy aż 1:4 i zwłaszcza w pierwszej połowie była słabszym zespołem od ekipy z Niepołomic. Za uwagę ze stadionu przy ulicy Szczepaniaka dziękuje już Marcin Długosz. Zapraszamy na CKsport.pl pomeczowe materiały już w najbliższych minutach.

KONIEC MECZU.

88. minuta

Kielczanie jeszcze zabiegają o bramkę, ale defensywa Puszczy jest czujna.

84. minuta

Niebywałe jak tę akcję zepsuł napastnik Puszczy! Był oko w oko z bramkarzem Korony i nie trafił w bramkę, kielczanie nie przegrywają już 1:5 wyłącznie cudem...

79. minuta

Testowany prawoskrzydłowy to Uros Djuranović, 25-letni Czarnogórzec z Dukli Praga. Więcej informacji po meczu.

78. minuta

Niestety, 1:4.

Strzał sprzed pola karnego oddał Wiktor Żytek, piłkę sparował przed siebie Marek Kozioł, ale stał tam Bartosz Widejko, który nie miał najmniejszych problemów z umieszczeniem futbolówki w siatce.

75. minuta

Teraz gra toczy się na połowie Korony, ale bez żadnego zagrożenia pod bramką.

71. minuta

GOOOOL!

Marcin Cebula zmniejsza straty Korony! Pomocnik był ustawiony na linii pola karnego i jak tylko piłka spadła mu na nogę, to postanowił z tego natychmiastowo skorzystać. 1:3.

70. minuta

Z pozytywów - na prawej flance świetnie wygląda Grzegorz Szymusik. Pokazuje, że drzemie w nim ogromny potencjał.

66. minuta

Radin starał się wbić piłkę do bramki w zamieszaniu w polu karnym, ale bramkarz Puszczy zdołał dobrze interweniować.

64. minuta

Będący bliski podpisania kontraktu z Koroną pomocnik Milan Radin gra najwyżej w tercecie z Jakubem Żubrowskim i Oskarem Sewerzyńskim.

62. minuta

Korona stara się dojść do głosu, ale póki co zupełnie brakuje konkretów.

58. minuta

Puszcza prowadzi już 3:0.

Dośrodkowanie z rzutu rożnego spada wprost na głowę Wiktora Żytka, który strzela pod poprzeczkę. Bramkarz Korony nie podjął próby interwencji.

57. minuta

Marek Kozioł źle wznowił grę od bramki, z czego poszło szybka akcja dla Puszczy - kończy się na rzucie rożnym.

56. minuta

Kolejna próba testowanego, tym razem oddał strzał, ale zbyt wysoki.

54. minuta

Znakomita próba Grzegorza Szymusika! Prawy obrońca zgarnął piłkę przed polem karnym po rzucie rożnym i oddał świetny strzał - piłka odbiła się od poprzeczki.

53. minuta

Dobra akcja skrzydłem zawodnika testowanego w Koronie, wywalczony rzut rożny.

50. minuta

Oto zawodnik testowany, który gra dziś na prawym skrzydle, a którego personaliów Korona nie ujawnia. To obcokrajowiec.

49. minuta

Korona w ataku, widać, że na murawie są gracze bardziej doświadczeni.

48. minuta

To powinien być gol!

Z kontrą fantastycznie ruszył Marcin Cebula, przebiegł z 60 metrów z piłką przy nodze, ale zepsuł rzecz teoretycznie najprostszą - finisz. Sam na sam z bramkarzem gości posłał piłkę obok słupka.

Gramy dalej!

0. minuta

Za chwilę rozpocznie się druga połowy.

255. minuta

Skład Korony w drugiej połowie: Kozioł, Szymusik, Kovacević, Marquez, Gardawski, Zawodnik testowany, Żubrowski, Sewerzyński, Radin, Cebula, Brown Forbes.

PRZERWA.

Puszcza była lepsza i zasłużenie prowadzi w Kielcach. Teraz jednak na boisku pojawią się bardziej doświadczeni gracze żółto-czerwonych i zobaczymy, czy to przyniesie efekt.

44. minuta

Z niepewnego wybicia Bujaka tworzy się okazja dla Puszczy, ale młody obrońca naprawia swój błąd i wybija piłkę na korner.

41. minuta

Ivan Jukić starał się pomierzyć w bramkę z lewego sektora pola karnego, ale to była próba daleka od ideału.

40. minuta

Zagrożenie burzą (raczej) mija.

38. minuta

Trzeba powiedzieć, że Puszcza wygląda lepiej od Korony w tej połowie, ale skład kielczan jest bardzo młody i zestawiony eksperymentalnie. W drugiej połowie będzie więcej twarzy znanych z występów w Ekstraklasie.

36. minuta

Zmiana w Koronie - Wiktor Długosz za Mateusza Sowińskiego.

35. minuta

Ukraiński napastnik testowany przez Puszczę, Mykyta, wybiega sam na sam z Kukiciem i bez żadnego problemu pokonuje Chorwata. Jest już 0:2.

34. minuta

32. minuta

Zamieszanie w polu karnym Puszczy po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, do strzału dochodzi Kosakiewicz, piłkę podbija jeszcze jeden z obrońców, ale ostatecznie broni Górski.

28. minuta

GOL dla Puszczy.

Nerwowe zachowanie kieleckiej defensywy, piłka przejęta przez gości. Po krótkiej wymianie w polu karnym futbolówka wraca przed "szesnastkę", skąd świetny strzał wprost w okienko oddaje jeden z graczy gości, Przemysław Sajda - 0:1.

27. minuta

Mocny, ale bardzo niecelny strzał z dystansu pomocnika Puszczy, Longinusa Uwakwe.

26. minuta

Milan Radin i jego testowany kolega, którego personaliów klub na razie nie ujawnił, a także reszta piłkarzy szykowanych do gry w drugiej połowie, ruszają właśnie na rozgrzewkę.

25. minuta

Kukić ryzykownie wybijał piłkę z własnego pola karnego - trafił w piłkarza Puszczy, ale na szczęście futbolówka poszybowała w aut.

24. minuta

Ostatnich kilka minut to raczej gra w środku pola.

22. minuta

W środku pola ostro potraktowany Artur Piróg, ale obywa się bez pomocy medycznej.

20. minuta

Dobry strzał Pucki z dystansu, piłka jeszcze odbita rykoszetem, ale czujnie między słupkami niepołomickiej bramki zachowuje się Górski.

19. minuta

Eksperymentalny skład Korony - grają m.in. młodzi Bujak, Kordas, Piróg czy Sowiński. Póki co spotkanie jest dość wyrównane, a po strzałach gości z początku pojedynku raczej nie ma większych okazji.

17. minuta

Znakomity przerzut Pierzchały do Kordasa przez całą szerokość boiska, ale akcja Korony ostatecznie spaliła na panewce.

16. minuta

Z perspektywy murawy:

14. minuta

Korona ma sporo szczęścia, że żaden gracz puszczy nie zamknął akcji po centrze Klimka. Pachniało golem.

12. minuta

Ostatecznie centruje Kosakiewicz, ale nie sprawia problemów Górskiemu, bramkarzowi Puszczy.

11. minuta

Faulowany blisko pola karnego Puszczy jest Mateusz Sowiński. Dobra szansa na wrzutkę dla Mateja Pucki.

10. minuta

Burza wisi w powietrzu patrząc po barwie chmur, ale z drugiej strony właśnie zrobiło się słonecznie.

8. minuta

Mamy informację, że jednym z dwóch zawodników testowanych na ławce rezerwowych Korony jest Milan Radin, pomocnik, który trenował z zespołem już w środę i o którym pisaliśmy.

7. minuta

Luka Kukić na razie nie ma "kleju" w rękawicach. To już trzeci raz, gdy Chorwat stosunkowo prostą piłkę wypuszcza z rąk. Na razie bez konsekwencji.

6. minuta

Kolejny pojedynek Nowak - Kukić po strzale z dystansu, kolejny raz górą Chorwat.

5. minuta

Mikołajczyk oddał strzał z lewej strony pola karnego, ale wprost w Kukicia. Będzie rzut rożny.

4. minuta

Mocny strzał Ognjena Gnjaticia z dystansu nie znajduje światła bramki.

2. minuta

Bardzo niepewna interwencja Kukicia we własnym polu bramkowym, ale Chorwat rehabilituje się wybijając piłkę na rzut rożnym po strzale z dystansu Nowaka.

Mecz rozpoczęty!

0. minuta

Zaczną kielczanie.

17:02

Ze stadionu przy ul. Szczepaniaka wita Marcin Długosz. Zapraszam na relację ze sparingu Korony z Puszczą. Skład jest dostępny w osobnej zakładce relacji. Zaraz zaczynamy!

super bramkarze2019-06-21 18:21:46
Bramkarz Korony nie podjął próby interwencji.
@Kuba2019-06-21 18:20:44
A Puszcza w treningu od roku , bez przerwy, to też potentat polskiej piłki kopanej. Ogarnij się bo na pogrom się zanosi.