Piotr Lisowski (81')
4:0 (3:0)

TS 1946 Nida Pińczów

18:48

To było wysokie i w pełni zasłużone zwycięstwo Korony II - piękny stempel na udanym sezonie, który zaprowadził drużynę trenera Sławomira Grzesika do wyższej klasy rozgrywkowej. Za uwagę ze stadionu przy ulicy Szczepaniaka serdecznie dziękuje już Marcin Długosz. Udanego wieczoru!

255. minuta

Koniec meczu! Rezerwy Korony Kielce awansowały do III ligi!

Ostatnie sekundy...

86. minuta

Kielczanie starają się jeszcze pokusić o jakąś akcję w ofensywie, ale póki co goście czujnie rozbijają wszystkie ataki.

81. minuta

GOOOOL! Stempel na zwycięstwie!

Wprowadzony z ławki rezerwowych Piotr Lisowski korzysta z faktu, że jest zupełnie niekryty w polu karnym, strzałem głową podwyższając na 4:0. Brawo!

79. minuta

Bramkarz Nidy, Adrian Zyguła, uprzedza napastnika Korony II, Cezarego Matuszewskiego.

77. minuta

Obie strony powoli oczekują już na ostatni gwizdek tego meczu.

75. minuta

Zapowiedziana już roszada - Mateusz Gadomski za strzelca gola na 1:0, Kacpra Gromulskiego.

74. minuta

Mateusz Gadomski przygotowany do wejścia na boisko. To będzie ostatnia zmiana w Koronie II.

70. minuta

Michał Rybus przegrywa pojedynek oko w oko z bramkarzem Nidy. To mógł i powinien być gol.

69. minuta

Dobre dośrodkowanie Piotra Gajdy do Artura Karaska, ale strzał głową gracza Nidy czujnie broni Jakub Dutka.

67. minuta

Kolejne zmiany w kieleckich szeregach - wchodzą Piotr Lisowski i Krystian Pawczyński, schodzą Michał Dziubek i Ernest Jopkiewicz.

63. minuta

Żółta kartka dla kapitana Korony II, Ernesta Jopkiewicza. To konsekwencja za dość ostry faul w środku pola.

59. minuta

Szałas o krok od podwyższenia wyniku! Bramkarz Nidy w ostatniej chwili wygrywa z nim pojedynek biegowy.

57. minuta

Podwójna zmiana w Koronie II - schodzą Kacper Rogoziński i Dawid Lisowski, wchodzą Cezary Matuszewski i Michał Rybus.

56. minuta

Golkiper gości wypiąstkował piłkę z własnej "szesnastki".

55. minuta

Rzut wolny dla Korony II z lewej strony boiska, w pobliżu pola karnego Nidy.

53. minuta

Kolejna żółta kartka dla gracza Korony II - ukarany Michał Dziubek.

51. minuta

Kacper Gromulski ukarany żółtą kartką za ostry wślizg w nogi Michała Krzaka.

50. minuta

Groźne dośrodkowanie Dawida Lisowskiego nie zostało zamknięte przez nikogo.

Druga połowa rozpoczęta!

0. minuta

Za chwilę początek drugiej odsłony spotkania. Mamy też małą korektę - gola na 3:0 zdobył Bartosz Prętnik, nie zaś jak początkowo podaliśmy Dawid Szałas.

255. minuta

PRZERWA.

Absolutna dominacja rezerw Korony Kielce w pełni zasłużone prowadzenie 3:0. Do usłyszenia za kwadrans!

GOOOOL!

Piękny strzał Bartosza Prętnika lewą nogą sprzed pola karnego, piłka odbija się jeszcze od słupka i ląduje w siatce. 3:0!

43. minuta

Tym razem pińczowanie wychodzą obronną ręką z opresji po rzucie rożnym dla rezerw Korony.

39. minuta

Znakomita interwencja Jakuba Dutki!

Piłkarz Nidy, Karol Stępnik, oddał dobry i mocny strzał z rzutu wolnego. Piłka leciała do bramki, ale golkiper żółto-czerwonych znakomicie sparował ją na poprzeczkę. Wciąż 2:0!

38. minuta

Okres gry w środku pola. Nida od czasu do czasu stara się podejść bliżej pola karnego Korony II, ale nie potrafi skonkretyzować swoich poczynań.

33. minuta

Marcin Szafraniec wypuszczony w "uliczkę" przez Karola Stępnika, ale piłkarz Nidy zagrał piłkę trochę zbyt mocno i kielecka defensywa poradziła sobie z tą sytuacją.

30. minuta

Trener Sławomir Grzesik nie może mieć dziś - póki co przynajmniej - najmniejszych powodów do zmartwień.

26. minuta

Mateusz Bartosiak świetnie zatrzymujące kontrującego zawodnika Nidy. Ponownie bez zagrożenia pod bramką Korony II.

23. minuta

Awansu do III ligi już dzisiejszego wieczora chyba nic nie jest w stanie kielczanom odebrać!

22. minuta

GOOOOOL! 2:0!

Dawid Szałas dośrodkował prawą nogą z rzutu rożnego, a w polu bramkowym piłkę do siatki skierował Gracjan Kloc. Zasłużone podwyższenie prowadzenia przez gospodarzy!

20. minuta

Piłka ciągle krąży w pobliżu pola karnego gości, różnica klas jest bardzo widoczna.

18. minuta

Póki co kielczanie kontrolują absolutnie każdy aspekt tego meczu - od kilku minut włącznie z wynikiem.

15. minuta

14. minuta

GOOOOL dla Korony II!

Kacper Gromulski oddał strzał lewą nogą z okolic dwudziestego metra i piłka poszybowała w zasadzie w samo "okienko"! Bramkarz Nidy bez szans, kielczanie na prowadzeniu!

13. minuta

Ostre dośrodkowanie Dawida Lisowskiego z rzutu rożnego wypiąstkowane przez bramkarza Nidy. Goście ruszają z kontrą, ale powstrzymuje ich świetny powrót Gracjana Kloca.

10. minuta

Do piłki podszedł Dawid Lisowski i... Cóż - w rugby może i by zapunktował :)

9. minuta

Będzie dobra okazja dla Korony II. Rzut wolny z dogodnej pozycji.

8. minuta

Mocne wstrzelenie piłki w pole karne przez Karola Malca ląduje na aucie po drugiej stronie boiska.

7. minuta

Kielczanie często starają się atakować lewym skrzydłem poprzez Dawida Lisowskiego, ale bez powodzenia - póki co.

5. minuta

Szczęścia z dystansu spróbował jeden z graczy Nidy, ale był baaaardzo daleki od celu.

4. minuta

Kielczanie posiadają inicjatywę i konstruują atak pozycyjny od samego początku. Póki co bez konkretów.

Ruszyli!

0. minuta

Wszystko gotowe do rozpoczęcia meczu! Pierwsze kopnięcie będzie należało do Nidy.

16:57

Korona II może dziś awansować nawet w przypadku... porażki. Wystarczy, że Neptun Końskie nie pokona u siebie Olimpii Pogoni Staszów. Wolelibyśmy jednak, żeby kielczanie osiągnęli cel bez pomocy rywali!

16:53

Skład Korony II oczywiście bez posiłków z przebywającego na urlopach pierwszego zespołu. Kielczanie spróbują postawić kropkę nad "i" juniorami oraz zawodnikami, którzy w rezerwach trenują na co dzień.

16:52

Żółto-czerwoni kończą rozgrzewkę.

16:51

Dzień dobry w ten piękny i słoneczny dzień! Tylko punktu brakuje rezerwom Korony Kielce, aby już dzisiaj cieszyć się z celu założonego na sezon 2018/2019 - awansu do III ligi. Uda się? Rywalem TS 1946 Nida Pińczów. Na relację ze stadionu przy ulicy Szczepaniaka zaprasza Marcin Długosz. Witam serdecznie!

16:41

Zestawienia personalne obu zespołów dostępne w zakładce "skład drużyn". Pierwszy gwizdek o godzinie 17:00.