Orlen Wisła Płock

25:26

PGE VIVE Kielce

59. minuta (25:26)

Zdrahala trafia na 25:26! Będą jeszcze emocje? Orlen Wisła Płock walczy do samego końca!

57. minuta (23:26)

Michał Daszek pudłuje!

PGE VIVE cały czas na trzymbramkowym prowadzeniu. Panowie, wytrzymajcie to!

56. minuta (21:24)

Cindrić rzuca z dystansu! PGE VIVE coraz bliżej wygranej!

55. minuta (21:23)

Wisła jeszcze żyje. 21 gol dla gospodarzy!

54. minuta (20:23)

Czas dla Wisły.

53. minuta (20:23)

Kielczanie na trzymbramkowym prowadzeniu! Janc!

52. minuta (20:21)

Skończyła się jedna kara kielczan, no to jest druga. Teraz Julen Aginagalde odesłany przez sędziów na ławkę.

50. minuta (20:21)

Dużo się dziś dzieje w Płocku! Blaż Janc trafia teraz do pustej bramki i kielczanie wygrywają 21:20.

49. minuta (19:19)

Kara dla Orlen Wisły, kara dla PGE VIVE. Obie drużyny teraz grają po sześciu.

48. minuta (18:19)

Aginagalde rzuca z karnego, a szybciutko odpowiada Żabić. 19:19.

47. minuta (18:18)

A teraz kara dla PGE VIVE i gol dla rywali. Mamy znów remis.

46. minuta (17:18)

Daszek rzuca swoją piątą bramkę w dzisiejszym spotkaniu.

45. minuta (16:18)

GOL GOL GOL dla PGE VIVE! Kielczanie wykorzystują grę w przewadze i prowadzą już dwoma bramkami!

45. minuta (16:17)

I jest obrona Cupary. Z tym, że rzut Moyi nie był najwyższych lotów.

44. minuta (16:17)

Alex Dujshebaev show! Trzecia kolejna akcja kielczan i trzecia zakończona bramką Hiszpana!

43. minuta (16:16)

Moya trafia po raz szesnasty dla gospodarzy. REMIS!

42. minuta (15:16)

I znów Alex! PGE VIVE prowadzi po raz pierwszy dzisiejszego wieczoru!

41. minuta (15:15)

Ależ petarda Dujshebaeva! Piłka odbiła się od poprzeczki, od ziemi, znów od poprzeczki i wpadła do siatki.

40. minuta (15:14)

O czas prosi trener Sabate.

39. minuta (15:14)

Faul w ataku PGE VIVE i piłka dla Orlen Wisły.

38. minuta (15:14)

Celnie trafia z siedmiu metrów Aginagalde. PGE VIVE jest już tylko -1 bramkę od rywali!

36. minuta (15:13)

35. minuta (15:13)

Za nami seria nieskutecznych ataków z jednej i drugiej strony. Myli się Jachlewski, na szczęście po chwili tą złą passę przerywa celnym rzutem Moryto.

33. minuta (15:12)

Karalok! Jest dwunasta bramka dla PGE VIVE.

32. minuta (15:11)

Skończyła się kara gospodarzy, a kielczanie zupełnie nie wykorzystali tej gry w przewadze. Co więcej - stracili gola...

Fantastyczne zawody gra dziś Mlakar. Teraz piłkarz Orlenu Wisły z kolejnym trafieniem.

30. minuta (14:11)

Niestety, pierwsza akcja i nie ma gola dla PGE VIVE. Mistrzowie Polski gubią piłkę w ataku.

0. minuta (14:11)

Zaczynamy drugą połowę! Gospodarze w osłabieniu.

255. minuta (14:11)

Niesamowite emocje dziś w Płocku. Orlen Wisła wygrywa z PGE VIVE do przerwy trzema bramkami i kielczanie muszą w drugiej połowie gonić wynik. Ale to jest "Święta wojna" w starym, dobrym stylu! Nikt tutaj nie odstawia nogi i jesteśmy pewni, że emocje będą do samego końca.

Koniec pierwszej połowy! Orlen Wisła Płock prowadzi 14:11 po pierwszej "kwarcie" finału mistrzostw Polski.

Chaos na boisku. Miał być karny dla PGE VIVE, został odwołany, był rzut wolny. Ale kielczanie i tak nie zdobywają bramki...

29. minuta (14:11)

Spóźniony de Toledo fauluje i schodzi na dwie minuty na ławkę.

Nie idzie dzisiaj Vladowi Cuparze... Serb puszcza prostą bramkę, a gola zdobywa Obradović. Po chwili znów trafia Daszek. I gospodarze znów na trzybramkowym prowadzeniu.

28. minuta (12:11)

Odpowiedź Kulesza!

27. minuta (11:10)

Krajewski po faulu musi zejść na 2 minuty

27. minuta (12:10)

Płock nie odstępuje ani na moment. De Toledo rzuca skutecznie i gospodarze prowadzą dwoma bramkami.

26. minuta (11:10)

I jest dziesiąta bramka dla kielczan. Po raz pierwszy w tym spotkaniu trafia Alex Dujshebaev.

26. minuta (11:9)

VLAAAAAAAAAD CUPARA! Pięknie broni serbski bramkarz!

25. minuta (11:9)

Piechowski skutecznie kończy atak z drugiej linii. 11:10, Płock prowadzi jedną bramką!

24. minuta (10:9)

Wisła już w komplecie, a tymczasem Kulesz znów obija słupek bramki gospodarzy. Szkoda!

23. minuta (10:9)

Aginagalde trafia z własnej połowy na pustą bramkę!!

22. minuta (10:8)

Kielczanie wykorzystują grę w przewadze. Luka Cindrić rzuca bramkę, a trener gospodarzy bierze czas.

21. minuta (10:7)

Żiga Mlakar odrzucił piłkę już po gwizdku arbitra i zostaje za to ukarany dwuminutową karą.

20. minuta (10:7)

Wisła twardo stoi w obronie. Kielczanie próbują znaleźć sobie trochę miejsca, ale tracą piłkę. Nie wygląda to dobrze.

Obradović kończy długą akcję płocczan. I gospodarze powiększają swoją przewagę!

19. minuta (9:7)

Bardzo nieskuteczne jest dzisiaj PGE VIVE. Fernandez znów przestrzelił w dogodnej sytuacji.

18. minuta (9:7)

Morawski broni strzał Fernandeza!

17. minuta (9:7)

Daszek pewnie egzekwuje rzut karny.

16. minuta (8:7)

Karalok w końcu skutecznie kończy akcję PGE VIVE. Już tylko jedna bramka straty!

13. minuta (8:5)

Znów nieskuteczne PGE VIVE. Luka Cindrić przestrzelił. A Daszek trafia po raz drugi i gospodarze prowadzą +3.

12. minuta (7:5)

Michał Daszek z pierwszą bramką w dzisiejszym spotkaniu. Wisła prowadzi dwoma golami!

11. minuta (6:5)

Karalok trafia w poprzeczkę, ale był faulowany. Tyle że kielczanie nie wykorzystują rzutu karnego.

10. minuta (6:5)

Piękna akcja Mihicia. Wisła znów na prowadzeniu.

8. minuta (5:5)

Ależ pudło Jachlewskiego. Jak on to zrobił...

7. minuta (4:4)

PGE VIVE dynamicznie odrabia straty. Jachlewski!

6. minuta (4:2)

Rzuca Moryto, w odpowiedzi szybko rzucają też gospodarze. W Płocku już 4:2.

5. minuta (3:1)

Pierwsze trafienie kielczan! Gola rzuca Lijewski.

5. minuta (3:0)

Mamić ukarany żółtą kartką.

4. minuta (3:0)

Ojojoj. Już 3:0 dla Wisły Płock! PGE VIVE zaskoczone przez Mihicia.

2. minuta (1:0)

Lijewski rzucił nad poprzeczką, a w konsekwencji wynik podwyższa Wisła. Mlakar po raz drugi!

1. minuta (1:0)

Mlakar kończy akcję gospodarzy celnym rzutem.

Zaczynamy walkę o złoty medal mistrzostw Polski! Przy piłce gospodarze.

20:18

Bardzo głośno dziś w płockiej hali. Kibice Orlen Wisły od samego początku głośno dopingują swoją drużynę.

20:16

Rozgrzewka juz za nami. Zaraz zaczynamy!

20:14
20:14

Dziś wyjątkowa oprawa finałowego meczu w Płocku. Jest biało-czerwona flaga, jest hymn Polski. To w końcu finał walki o mistrzostwo naszego kraju!

20:13

Mecze kielczan z Orlen Wisłą Płock w obecnym sezonie przynosiły wiele emocji. W lidze PGE VIVE wygrało dopiero po karnych, a w finale Pucharu Polski minimalnie, jedną bramką w regulaminowym czasie gry. Jak będzie dzisiaj? Jedno jest pewne - zapowiadają się wielkie emocje!

20:11

Czołem Kielce! Przed nami pierwszy finałowy mecz PGNiG Superligi: Orlen Wisła Płock - PGE VIVE Kielce! Zaczynamy walkę o złoty medal i obronę mistrzowskiego tytułu! Z przed klawiatury wita się Mateusz Kaleta.