PGE VIVE Kielce

40:30 (21:12)

Gwardia Opole

19:51

Pewna i w pełni zasłużona wygrana PGE VIVE Kielce nad Gwardią Opole. Za uwagę z Hali Legionów dziękuje już Marcin Długosz. Na emocje z piłką ręczną pozostaje poczekać nam do 2019 roku!

255. minuta (40:30)

Koniec!

60. minuta (40:30)

Gwardii udało się natomiast zanotować trafienie numer 30.

59. minuta (40:29)

Tak jest! Bartłomiej Bis!

59. minuta (39:27)

Gol, Moryto! Pęknie czterdzieści?

58. minuta (38:26)

Kibice śpiewają: "Weeeesoooołyyych Świąąąąt!". Przyłączamy się :)

57. minuta (37:26)

Dwie minuty kary dla Jana Klimkowa.

55. minuta (37:25)

Wiktor Kawka zmniejsza jeszcze nieco straty opolan.

54. minuta (36:23)

Gol! Uładzisłau Kulesz.

52. minuta (35:23)

Przewaga PGE VIVE rośnie.

48. minuta (32:21)

Arkadiusz Moryto pewnie z rzutu karnego!

45. minuta (31:19)

Bardzo sprytna bramka Mariusza Jurkiewicza! Śliczny rzut pod poprzeczkę.

44. minuta (30:18)

Luka Cindrić trafia do bramki Gwardii, a za faul na Chorwacie dodatkowo dostaje karę Wiktor Kawka.

42. minuta (28:17)

Po spotkaniu będziemy mieli "Dziki Mecz". Na trybunach pojawiają się już pierwsze maskotki, m.in. Scyzio z Korony Kielce :)

39. minuta (28:16)

W bramce PGE VIVE melduje się utalentowany Miłosz Wałach!

38. minuta (27:15)

Michał Lemaniak trafia dla gości.

37. minuta (27:14)

Piękna akcja PGE VIVE zakończona bramką Mariusza Jurkiewicza!

36. minuta (26:13)

Pierwszy czas w drugiej połowie.

34. minuta (24:12)

Angel Fernandez znakomicie wykańcza kontrę kielczan.

32. minuta (22:12)

Arciom Karalok otwiera wynik po przerwie.

31. minuta (21:12)

Gramy!

A co Filipa Ivicia, cóż - może w drugiej połowie będzie lepiej. Chorwat zostaje między słupkami.

0. minuta (21:12)

Za chwilę wznawiamy spotkanie.

255. minuta (21:12)

I bramka!

Do przerwy spokojne i w pełni zasłużenie prowadzenie. PGE VIVE - Gwardia 21:12. Czekamy na drugą połowę!

30. minuta (20:12)

Na zakończenie pierwszej połowy jest jeszcze rzut karny dla gospodarzy. Do piłki podejdzie Arkadiusz Moryto.

29. minuta (20:12)

Kielczanie atakują, kielczanie mają z tego pożytek. Autorem bramki numer 20 dla PGE VIVE jest Dani Dujshebaev.

27. minuta (19:12)

Pewna bramka Fernandez w "krótki" róg bramki Malchera.

26. minuta (18:12)

Na skuteczność Arkadiusza Moryty zawsze można liczyć!

22. minuta (15:11)

Odpowiada Kawka.

21. minuta (15:10)

Fernandez podwyższa wynik.

18. minuta (14:10)

Przewaga kielczan utrzymuje się na spokojnym pułapie.

16. minuta (13:9)

Tradycyjne zmiany w połowie połowy: na parkiecie mamy Daniego Dujshebaeva, Morytę, Fernandeza, Lijewskiego oraz Bisa. Zostali Ivić i Jurkiewicz.

15. minuta (13:8)

Teraz "siódemkę" pewnie wykorzystuje Blaż Janc.

14. minuta (12:7)

Patryk Mauer trafia z rzutu karnego.

13. minuta (12:6)

Trochę gwizdów w Hali Legionów, bo dwie minuty kary otrzymał Mariusz Jurkiewicz.

11. minuta (11:4)

Mateusz Jankowski pokonuje Filipa Ivicia.

10. minuta (10:3)

Uładzisłau Kulesz bezbłędny z dystansu.

9. minuta (9:3)

Janc dla kielczan, Siwak dla opolan.

8. minuta (7:2)

Trener Rafał Kuptel prosi o czas.

7. minuta (6:2)

Piękne trafienie Luki Cindricia!

5. minuta (4:2)

Opolanie odrabiają w minutę 2 bramki straty.

3. minuta (4:0)

Gwardia na razie bez żadnych argumentów, po kolejnym golu Kulesza jest już +4 dla PGE VIVE.

2. minuta (3:0)

Blaż Janc i 3:0.

1. minuta (2:0)

Uładzisłau Kulesz otwiera wynik spotkania ładnym rzutem z dystansu. Po chwili Arciom Karalok z koła i już 2:0!

PGE VIVE rozpocznie w ataku w składzie: Ivić - Jachlewski, Jurekiwicz, Cindrić, Karalok, A. Dujshebaev, Janc.

18:27

Wszystko gotowe!

18:23

Jako pierwsi tradycyjnie prezentują się goście.

18:18

Tłumów nie ma, ale i tak jest fajnie :)

18:14

Dobry wieczór z Hali Legionów! Ostatni tegoroczny mecz PGE VIVE Kielce - rywalem Gwardia Opole. Będzie spokojne zwycięstwo mistrzów Polski czy jednak opolanie mocno się postawią? Na relację serdecznie zaprasza Marcin Długosz!