PGE VIVE Kielce

36:27 (17:16)

MMTS Kwidzyn

21:39

To był wyrównany mecz, ale tylko do przerwy. W drugiej połowie kielczanie pokazali swoją klasę i bez większych problemów pokonali kwidzynian 36:27 (17:16). Za uwagę z Hali Legionów dziękuje już Marcin Długosz. Dobrej nocy!

255. minuta (36:27)

Koniec meczu! PGE VIVE wygrywa dziewięcioma bramkami.

60. minuta (36:26)

Angel Perez Fernandez i 10 bramek przewagi.

59. minuta (35:26)

Arkadiusz Moryto skuteczny z kontrataku.

58. minuta (33:26)

Trener Tomasz Strząbała prosi jeszcze o czas.

57. minuta (33:26)

Trafia Julen Aginagalde.

56. minuta (32:26)

Damian Przytuła otrzymuje jeszcze karę dwóch minut.

55. minuta (32:25)

Michał Jurecki jeszcze podwyższa prowadzenie kielczan. Czterdziestka dziś już chyba jednak nie pęknie, za mało czasu.

53. minuta (30:25)

Dla gości trafia Michał Peret.

52. minuta (30:24)

Ładny akcja Jureckiego i Moryty, ale ten drugi przekroczył pole.

51. minuta (30:23)

Możemy to chyba powoli ogłosić - nic złego kielczanom już się nie stanie.

50. minuta (30:23)

Z "dwójką" chwilę odpocząć musi Blaż Janc.

48. minuta (28:22)

Damian Przytuła trafia do bramki po rękach Vladimira Cupary, ale momentalnie odpowiada Blaż Janc.

46. minuta (27:20)

Krzysztof Lijewski rzuca bramkę z drugiej linii. Przewaga gospodarzy jest już wyraźna.

45. minuta (26:20)

Mateusz Jachlewski udanie kontruje po obronie Vladimira Cupary.

44. minuta (25:20)

Utrzymuje się teraz w miarę bezpieczna, pięciobramkowa przewaga kielczan.

41. minuta (23:19)

Kwidzynianie zmniejszą nieco straty. Czy stać ich jeszcze na większe wywarcie presji na gospodarzach?

40. minuta (23:18)

Goście tracą piłkę w ataku, a w kontrze bezlitosny jest Luka Cindrić.

39. minuta (22:18)

Dobrze broni Krzysztof Szczecina.

37. minuta (22:18)

Efektowna wkrętka Moryty ląduje w bramce.

36. minuta (21:18)

Michał Peret otrzymuje kolejne dwie minuty kary, PGE VIVE ma kolejny rzut karny. Arkadiusz Moryto zapewnia kielczanom pierwsze w tym meczu prowadzenie trzema bramkami.

35. minuta (20:18)

Luka Cindrić finalizuje kontrę kielczan bombą z dystansu.

34. minuta (19:18)

Arkadiusz Moryto pewny z siódmego metra.

33. minuta (18:18)

Rzut karny dla kielczan.

32. minuta (18:18)

Mamy remis.

31. minuta (17:18)

Mocny początek gości.

0. minuta (17:16)

PGE VIVE w składzie: Cupara - Moryto, Lijewski, D. Dujshebaev, Karalok, Cindrić, Jachlewski

255. minuta (17:16)

Za nami bardzo wyrównana pierwsza połowa. Żadna z drużyn nie potrafiła wyjść na prowadzenie większe niż dwubramkowe. Oczywiście jak zawsze w przypadku PGE VIVE Kielce można oczekiwać, że w mistrzach Polski obudzi się uśpiony tygrys i rezultat zrobi się okazały. Ale czy do tego dojdzie? Zobaczymy w drugiej odsłonie.

30. minuta (17:16)

Damian Przytuła po końcowej syrenie egzekwuje jeszcze rzut wolny bezpośredni, ale oddał zbyt wysoki rzut.

29. minuta (17:16)

Arkadiusz Moryto się nie zatrzymuje!

28. minuta (15:15)

Pięknym trafieniem z drugiej linii odpowiada Dani Dujshebaev.

27. minuta (14:15)

Damian Przytuła wyprowadza kwidzynian na ponowne prowadzenie.

26. minuta (14:14)

Trener Tomasz Strząbała na razie może być zadowolony. Jego zawodnicy stawiają kielczanom godny opór.

24. minuta (14:13)

W ostatnich minutach obrony poluzowały szyki. Teraz trafia Dani Dujshebaev.

23. minuta (13:11)

Julen Aginagalde! Drugie trafienie Baska w dzisiejszym meczu.

22. minuta (12:11)

Mateusz Jachlewski wyprowadza PGE VIVE na prowadzenie. Mecz cały czas jest bardzo wyrównany.

21. minuta (10:10)

Michał Potoczny zmniejsza straty MMTS-u. Po chwili z rozegrania nie trafia Blaż Janc, a skutecznie kontruje jeden z graczy gości.

20. minuta (10:8)

Arkadiusz Moryto wykorzystuje fakt pustej bramki dla gości i zdobywa bramkę.

19. minuta (9:8)

Trener Tomasz Strząbała bierze czas.

18. minuta (9:8)

Kielczanie w końcu na prowadzeniu! Trafia Blaż Janc, a dodatkowo "dwójka" dla Kacpra Adamskiego.

17. minuta (7:8)

PGE VIVE kompletnie nie forsuje tempa. Pojawiły się zmiany: na parkiecie Jachlewski, Jurecki, Aginagalde czy Dani Dujshebaev.

14. minuta (7:7)

Krzysztof Lijewski dostaje dwie minuty kary.

13. minuta (6:7)

Kacper Adamski pokonuje Filipa Ivicia rzutem z drugiej linii.

12. minuta (5:6)

Celną "siódemką" odpowiada Michał Potoczny.

11. minuta (5:5)

Dziś jako pierwszy do rzutu karnego dla kielczan podchodzi Arkadiusz Moryto. I od razu nie myli się, trafia.

9. minuta (4:4)

Póki co początek jest bardzo wyrównany.

8. minuta (3:3)

Luka Cindrić trafia z kontry po przechwyceniu piłki przez Krzysztofa Lijewskiego.

7. minuta (2:3)

Ponownie Arciom Karalok.

5. minuta (1:2)

Blaż Janc przegrywa pojedynek ze skrzydła z Krzysztofem Szczeciną.

4. minuta (1:1)

W Hali Legionów sporo dziś pustych krzesełek.

3. minuta (1:1)

Andrzej Potoczny trafia na 1:2.

1. minuta (1:1)

Niestety - z powodu problemów technicznych ucięło nam wszystkie wpisy przedmeczowe, ale nie załamujemy rąk i działamy dalej :) Wynik spotkania otworzył Arciom Karalok, ale goście szybko wyrównali.